Şimdi Ara

YGS: 110k >> 5k. 'Mezuna kalan ve 2019 Girişliler' [Çalışma ve Tavsiye Rehberi] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
88
Favori
14.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YGS Matematik Videoları paylaştığımız kanalımızda yeni videomuz yayında. Çalışmalarınıza oradan da devam edebilirsiniz. Videodaki ders notları İnstagram hesabımızda mevcut.Teşekkürler.

Kanal Link:https://www.youtube.com/channel/UCBSEvKpt2CkuMYqMBrFUP6g/videos
  • Noel Babanın Babası kullanıcısına yanıt
    Ortada bı saygısızlık yok sadece şüphecilik.Ygs sonucunuz çok iyi tebrikler ama ygsden yerleştiren bı bölüme gitmediyseniz yazık olmuş: j

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider_33

Ortada bı saygısızlık yok sadece şüphecilik.Ygs sonucunuz çok iyi tebrikler ama ygsden yerleştiren bı bölüme gitmediyseniz yazık olmuş: j

Teşekkür ederim yanlış anlaşılma oldu aramızda diyelim o halde. LYS konusunda soru almamamın nedeni de zaten bir nevi bu. LYS'de daha iyi arkadaşlar mutlaka vardır. Onlar daha iyi yardımcı olabilirler. :)
  • Elinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: garavenli11

Elinize sağlık.

Teşekkür ederim yorum için. İyi okumalar ve başarılar diliyorum :)
  • Hocam 9 10 11 de çalıştınız mı ve ne zaman başladın

• quote:

Orijinalden alıntı: Xxredstonexx

Hocam 9 10 11 de çalıştınız mı ve ne zaman başladın

Öğretmen lisesi çıkışlıyım. O yüzden sınavlarda 1 2 gün önceden 50 60 alacak kadar çalışır gerisiyle uğraşmazdım. Okul takımı gibi etkinliklere de girince pek de okula girdiğimiz söylenemez.
    Yaz ayında çalışmak zorunda olduğum için ancak ağustosun sonunda dershane ile birlikte dersleye başlayabilmiştim. Ama fırsatınız varsa mutlaka yazın da çalışın derim.
  • Up Up..
  • Up
  • Teşekkürler hocam kanalınıza abone oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Bilginer

Teşekkürler hocam kanalınıza abone oldum.

Rica ederim. Başarılar diliyorum.
  • fosforlu tayfaya ornek olun hocam lutfen . tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: DogusCay

fosforlu tayfaya ornek olun hocam lutfen . tebrikler

Teşekkür ederim. Forumda yeterince gömdüler zaten onları bir de bu konuda biz vurmayalım :)
    Başarılar.
  • Ellerine sağlık.

Senin gibi insanların hala varolduğunu bilmek beni daha da umutlandırdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akanzi Kopanzi

Ellerine sağlık.

Senin gibi insanların hala varolduğunu bilmek beni daha da umutlandırdı.

Teşekkür ediyorum bu güzel yorum için. Başarılar diliyorum :)
  • Up
  • gün başına 30 sayfa düşüyor

seninle benim sıralamam arasında dağlar kadar fark var ama sorayım yine de

30 sayfayı çözerken hiç mi takıldığın olmuyor? bazen 4-5 dk bir soru üstünde düşündüğüm oluyor. Zaten o kitabın tamamını takılmadan çözecek adamın o kitapla ne işi var . özetle takıldığın soruları ne yaptın bir teste 3-4 yanlışın çıktı mı çıkınca ne yaptın?

matematik temelim ama var yapamıyorum iyi değilim matematikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 30 Temmuz 2017; 0:42:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

gün başına 30 sayfa düşüyor

seninle benim sıralamam arasında dağlar kadar fark var ama sorayım yine de

30 sayfayı çözerken hiç mi takıldığın olmuyor? bazen 4-5 dk bir soru üstünde düşündüğüm oluyor. Zaten o kitabın tamamını takılmadan çözecek adamın o kitapla ne işi var . özetle takıldığın soruları ne yaptın bir teste 3-4 yanlışın çıktı mı çıkınca ne yaptın?

matematik temelim ama var yapamıyorum iyi değilim matematikte

Sorunuz için teşekkürler öncelikle.

30 sayfa bir test kitabı için yüksek bir rakam ancak dediğim kitabı belki biliyorsunuzdur. Konu özeti vardır daha sonra zorluk derecesine göre sayfa başı 3-5 sorusu bulunur. Onları çözerek ilerlerdim. Test kitapları için bu kadar yüksek sayfalar mümkün değildi benim için. Yaklaşık olarak 5 test yani 10 sayfa olarak ilerlerdim. Oda 80 ile 100 arası demekti günlük matematik için.

Takıldığım soruları ise bir kavanoz bulundururdum masamda. Keser oraya atardım. Daha sonra soru çözme saatini biraz onlara ayırarak eski çözemediklerimi denerdim kavanozdan rastgele çekerek. Çözemediğimi tekrar geri atardım. Seviye atladıkça farkeceksiniz ki eski o zor dediğin sorular 2 ay sonra kolay oluvermiş. İlla ki hala çözemedikleriniz çıkacaktır. Onları ise YGS LYS DH atardım orda arkadaşlar sağolsun yardımcı olurlardı. O da olmadı hocaya sorardım.

Başarılar :)

• Up.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Babanın Babası

quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Bilginer

Teşekkürler hocam kanalınıza abone oldum.

Rica ederim. Başarılar diliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.