Şimdi Ara

YGS: 110k >> 5k. 'Mezuna kalan ve 2019 Girişliler' [Çalışma ve Tavsiye Rehberi] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
88
Favori
14.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be matematiğin gerçek değerinin olduğu sosyalden yarısını yapsanız yettiği herkesin öncelikle alanını iyi yapması gerektiği yıllar... Ne güzelmiş aslında. Şimdi 120 soruda 105 yapıyoruz acaba 5k ya sokar mı diyoruz. 105 için tr 35 mat 35 fen 18 sosyal 17 yapıyoruz. Düz mantık düşününce tr 35 mat 35 fen 16-17 sosyal 10 5k etmesi gerek ortalama zorlukta bir sınavda. Ygs olsa matematik fen 35 olsun uçmuştuk. Şimdi 35 bile az görünüyor 38-39 ları bulmaya çalışıyoruz. Sosyali 20 yapmaya gayret ediyoruz ve hepsi aynı puanı veriyor aytyi söylemiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizyildizi345 -- 21 Mayıs 2018; 17:13:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizyildizi345

Vay be matematiğin gerçek değerinin olduğu sosyalden yarısını yapsanız yettiği herkesin öncelikle alanını iyi yapması gerektiği yıllar... Ne güzelmiş aslında. Şimdi 120 soruda 105 yapıyoruz acaba 5k ya sokar mı diyoruz. 105 için tr 35 mat 35 fen 18 sosyal 17 yapıyoruz. Düz mantık düşününce tr 35 mat 35 fen 16-17 sosyal 10 5k etmesi gerek ortalama zorlukta bir sınavda. Ygs olsa matematik fen 35 olsun uçmuştuk. Şimdi 35 bile az görünüyor 38-39 ları bulmaya çalışıyoruz. Sosyali 20 yapmaya gayret ediyoruz ve hepsi aynı puanı veriyor aytyi söylemiyorum bile.
    Şuan bölümlerin soru başı etki seviyeleri tam olarak kaç puan acaba ? Bilgilendirir misiniz beni?

• Noel Babanın Babası kullanıcısına yanıt
    Hocam tam ayrıntılı bilmiyorum ama tytde tüm dersler aynı puanı veriyor aytde de her soru aynı puan. Kaça tekabül ediyor bilmiyorum ama.

Hocam dediğiniz gibi istikrar olmadigi surece basaramazsin bu işi örnek ben , eylul ekim kasim aylarini cok guzel geciren ben ocaktan1 sonra istikrarimi yakalayamadigim icin geri dustum suan son kozlarimi oynuyorum umarim hedefime ulasirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4JustiesKlein kullanıcısına yanıt
    İnşallah istediğiniz hedefte olacaksınızdır yıl sonu. Mezun musunuz peki yoksa 12. sınıf mı?
    12. Sınıfım bu yola sene başında ilk 5k ile koydum hedefi ama bu dediğim gibi istikrarı ve azmi kaybedince mecburen 50k ya çekmek zorunda kaldım şuan hedefime ne yakinim ne uzagim.Bakalim her şey güzel olur umarim

• 12.sınıfa geçicem temelim 0 antrenmanlarla matematik 1i bitirdim 345 tyt soru bankasını aldım ona başlamayı düşünüyorum kaynak önerebilir misiniz tyt ve ayt için bütün dersler için ve nasıl bir yol izlememi önerirsiniz
  • Arkadaşlar 80 bine girmem için sizce ne kadar yapmalıyım? Bu şu an aşırı önemli bir konu benim için.

Tahmin, tecrübe her şeyi bekliyorum.

• uçankeko kullanıcısına yanıt
    Aslında yazıda ve videoda gördüklerinizi takip etmeniz halinde doğru önerileri almış ve uygulamış olacaksınızdır Kaynak için ise her sene farklı kaynaklar güzel olabiliyor. Yaz için temel 2 dersi belirleyerek bitirmenizi tavsiye ederim. Türkçe ve matematik doğru bir seçim olacaktır. Ağustos ayı sonunda ise yeni dönem kaynakları alabilirsiniz.
  • +++
  • Up++
  • ++
  • Uppp
  • +++
  • Up

• ++
  • +++
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.