Şimdi Ara

Ygs çalışmaya başladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşım 1 hafta önce falan ygs çalışmaya başladım biraz geç oldu ama selçuk üniversitesinde 2 senelik bilgisayar programcılığına okuyorum bölümümden memnun değilim o yüzden 4 senelik güzel bir bölüm kazanmak istiyorum ama kafamda soru işaretleri dershaneye gitmeden üniversite dersler bitince yurtta gecip ders çalışıyorum saat 4-10 arası oluyo genellikle hedefim anadolu üniversitesi ve ya gazi üniversitesi.sorum dershaneye gitmeden kazabilir miyim.Elimde bolca kaynak ver onları çözüyorum:D geçen sene çözmemişim hiç birini

• Dershaneye gitme zaten bu saatten sonra gitsen de fayda etmez çoğu ygsyi bitirdi teknofemden konuyu dinle konu anlatımlı kitaptan tekrar edip soru ve deneme çöz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknofem=dersane. Takildigin sorularida sorabilecegin biri varsa dersaneye gerek yok.

• oo baya erkencisin sen şaka maka yetişir kesinlikle konular dershane falan sakın düşünme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Teknofem=dersane. Takildigin sorularida sorabilecegin biri varsa dersaneye gerek yok.

Yurtta net yok o yuzden kendime vinn aldim sorulari sorucak abim var 2004 de 500. Olduydu sagolun bu arada yetismez diye korkuyodum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.