Şimdi Ara

YKB Market Kampanya 4*100=30 puan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
7
Favori
4.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen nadas devam ediyor. 30/400 en kötü oranlardan biri olmuş.

• 600/50 olunca nadas lafları yoktu,

400/30 cok mu farkli ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: kuyudakitas

Çöp. 400e 30 hem de 10 günlük bir kampanya. Nadasa devam.
    +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr37tr -- 20 Ocak 2017; 20:7:24 >
  • arkadaşlar kombo yapın bugün 700e 80 puan topladım bu ay genel kampanyadan da 50 gelecek

• 9008 9 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: 9008

arkadaşlar kombo yapın bugün 700e 80 puan topladım bu ay genel kampanyadan da 50 gelecek

Detay?

• 100x4:30 güzel bence.Hiç yoktan iyidir.Mobil ile birleşir..Birde TL Card var bu ay..Gol olurrr😎✈

25+25+30:80 Teşekkürler YKB Adioss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunkela -- 20 Ocak 2017; 21:21:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunkela

100x4:30 güzel bence.Hiç yoktan iyidir.Mobil ile birleşir..Birde TL Card var bu ay..Gol olurrr😎✈

TL card 4x100e dahil değil gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak kampanyasina hic bakmadan 3 kartla 2 market alış verişi yapmistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIMYACI08 -- 20 Ocak 2017; 21:30:2 >
  • zphr Z kullanıcısına yanıt
    Puanları Maaş kartından Adiosa aktarıyorum ben.Başka yerlerde büyümesin kuzular.Aynı çatı altında büyüsünler

• quote:

100x4:30 güzel bence.Hiç yoktan iyidir.Mobil ile birleşir..Birde TL Card var bu ay..Gol olurrr😎✈

Tl card dahil değil 30+25 olur 3 *100 mobil 4*100 kredi karti

• aykutyok A kullanıcısına yanıt
    --Tlcardınıza gıda marketinde yapacağınız 3 adet 75 TL ve üzeri alışverişlerinize 25 TL puan hediye(Bu başka bir kampanya Tlcard.com)
    --Yapı Kredi Cüzdan'a özel market sektöründe tek seferde yapacağınız ilk 100 TL'lik alışverişten sonraki her 100 TL'ye 10 TL, toplam 30 TL Worldpuan!
    --7 - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak 4 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işlemine 25 TL Worldpuan!
    >Benim hesabım bu.25+30+25:80
    Ama olsada olur olmasada.Adioss sağolsun

• quote:

--Tlcardınıza gıda marketinde yapacağınız 3 adet 75 TL ve üzeri alışverişlerinize 25 TL puan hediye(Bu başka bir kampanya Tlcard.com)
    --Yapı Kredi Cüzdan'a özel market sektöründe tek seferde yapacağınız ilk 100 TL'lik alışverişten sonraki her 100 TL'ye 10 TL, toplam 30 TL Worldpuan!
    --7 - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak 4 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işlemine 25 TL Worldpuan!
    >Benim hesabım bu.25+30+25:80
    Ama olsada olur olmasada.Adioss sağolsun

Haklisin ona bisi demek istemedim sadece bi kredi kartla 2 kampanya kombo oluyor demek istemiştim yanlış anlasilmasinda

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

600/50 olunca nadas lafları yoktu,

400/30 cok mu farkli ki?

nadas nedir ?
  • Nadas, toprağın havalandırılmasıdır. Tarımla ilgili bir terimdir. Ekinlerin verimli bir şekilde yetişmesi için iyi bir toprak gerekir. Bu amaçla belli bir alandaki toprağın yeri alt-üst yapılarak ve birbirine karıştırılarak değiştirilir. Böylece toprak bir anlamda "kabuk değiştirir, yenilenir". Nadaslı toprağın üzerine yağmur yağarsa verim iyice artar. Bu uygulama özellikle tarım yapılan ülkelerde sıkça görülür.

• quote:

Nadas, toprağın havalandırılmasıdır. Tarımla ilgili bir terimdir. Ekinlerin verimli bir şekilde yetişmesi için iyi bir toprak gerekir. Bu amaçla belli bir alandaki toprağın yeri alt-üst yapılarak ve birbirine karıştırılarak değiştirilir. Böylece toprak bir anlamda "kabuk değiştirir, yenilenir". Nadaslı toprağın üzerine yağmur yağarsa verim iyice artar. Bu uygulama özellikle tarım yapılan ülkelerde sıkça görülür.

Meraba kardeş
  • quote:

Nadas, toprağın havalandırılmasıdır. Tarımla ilgili bir terimdir. Ekinlerin verimli bir şekilde yetişmesi için iyi bir toprak gerekir. Bu amaçla belli bir alandaki toprağın yeri alt-üst yapılarak ve birbirine karıştırılarak değiştirilir. Böylece toprak bir anlamda "kabuk değiştirir, yenilenir". Nadaslı toprağın üzerine yağmur yağarsa verim iyice artar. Bu uygulama özellikle tarım yapılan ülkelerde sıkça görülür.

Muhahahaaaaa

• Hocam, nadastan kastımız bir süreliğine kart alışverişi yapmamak. Örneğin a bankasının kartı yerine b bankasının kartıyla alışveriş yapmak. Sebep ise kendilerine çeki düzen vermeleri, belki de tavşan - dağ meselesi ama ben yine de bu ay 10*100 market kampanyası yapmayan worldü nadasa bırakıyorum

• market on odemeli kredj karti alip para yukletsek kampanyaya dahil olurmu? o zaman temassizla birlesince ise yarar oluyor gibi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.