Şimdi Ara

Yolgezer Travel / SnowRangers

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Serdar, 37 yaşındayım. 12 yıllık kurumsal hayatıma son verdim ve artık kendi işimi kurmuş bulunuyorum. Yolgezer Travel isimli seyahat acentamızla özellikle aktivite tatillerinde marka haline gelmek istiyoruz. Yolgezer Travel, acenta ismimizin babalığını Yüzüklerin Efendisi’nden Aragorn yapıyor. :slight_smile:

Peki nedir bu Yolgezer Travel ve SnowRangers? Hikaye 2013’te başladı. Uludağ’da kış tatili konseptiyle tanıştım ve kayak sporuna tek kelimeyle bayıldım! Son 11 senedir snowboard yapıyorum. Türkiye’de 20’den fazla, dünyada 40’a yakın kayak merkezinde defalarca kaydım. Bir bakmışım, büyüyen topluluğumuzla hobim işime dönüşmüş.

2016 yılında beraber kış tatiline gitme amacıyla kurduğumuz İstanbul çıkışlı, Türkiye’nin her yerinden arkadaşımızın bulunduğu “Snow Rangers” kayak grubumuzu takdim etmek istiyorum. Hep birlikte düşük maliyetlere yurtiçi, yurtdışı sayısız kayak tatiline gittik, eğlendik. Grubumuz sayesinde çok güzel arkadaşlıklar ve dostluklar kurduk ve başkalarına da vesile olduk. Umarım daha nice güzel şeylere de vesile olur.

Yolgezer Travel ise bizim seyahat acentamız. Kayak, dalış, doğa yürüyüşü, wakeboard, kite surf gibi sportif aktivite tatilleri ve bazen de gurme, kültür turları yapıyoruz.

Umarım DonanımHaber ailesinden arkadaşlarımızla da birlikte şehir içi (İstanbul), şehir dışı etkinliklerde bir araya geliriz. :hugs:

Yaklaşan 2025 kış sezonu için 10 kayak tatili organizasyonu yaptık.

10-12 Ocak - Palandöken / Erzurum

18-26 Ocak - Dolomitler / İtalyan Alpleri

24-26 Ocak - Erciyes / Kayseri

31 Ocak -2 Şubat - Kaçkarlar - Handüzü Yaylası / Rize

2-13 Şubat - Hakuba / Japonya

14-16 Şubat - Kastamonu (Otobüslü. 2 günde 2 kayak merkezi)

21-23 Şubat - Çambaşı / Ordu

1-5 Mart - Sarıkamış / Kars (4 gece)

8-16 Mart - Lapland / Finlandiya

20-23 Mart - Mergabütan / Hakkari (3 gece)

Yurtiçi, yurtdışı organizasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için mesaj atabilirsiniz yahut Instagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Yazışmaya kapalı, kafanızı şişirmeyen whatsapp organizasyon bilgi grubumuz da mevcuttur. Katılmak isterseniz bana özel mesaj atabilirsiniz. :slightly_smiling_face:

Instagram: @snowrangerstr

https://www.instagram.com/snowrangerstr

Websitemiz: 

https://www.yolgezertravel.com

Herkese selamlar, sevgiler.

Serdar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.