Şimdi Ara

Yolun acık olsun Luciano

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fenerbahçe'nin sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği Brezilyalı savunma oyuncusu Fabio Luciano veda etti. Kasıklarındaki sakatlığın uzun sürecek olması nedeniyle sözleşmesi karşılıklı feshedilen Brezilyalı futbolcu oğlu Jean Luca ile Samandıra Tesisleri'ne gelerek gelerek, teknik heyet, takım arkadaşları, tesis çalışanları ve gazetecilere veda eden Luciano, tedavisi için ülkesine gideceğini bildirdi.

Takım antrenman yaptığı sırada basın mensuplarına açıklama yapan Brezilyalı oyuncu, "Tabiki böyle ayrılmak beni üzüyor. Sakat bir şekilde takımıma yardım edemezken ayrılmak beni üzüyor. Özellikle Zico gibi bir teknik direktörle çalışamamak da beni ayrıca üzüyor. İyileşmek zorundayım. Önümde yeterli zamanım var. Ne kadar erken iyileşirsem o kadar iyiyim" dedi.

Türkiye'ye bir daha ne zaman döneceğini bilmediğini söyleyen Brezilyalı futbolcu, "Burada kaldığım 3 yıl içerisinde çok güzel zamanlar geçirdim. Taraftara ve bütün camiaya çok teşekkür etmek istiyorum. 3 yıl boyunca güzel anlarımız, üzüntülü anlarımız oldu. Sonuçta buradan çok mutlu ayrılıyorum. Güzel arkadaşlıklar edindim, çok güzel anılar yaşadım. Ama şu anda ayrılma zamanı. Buradaki herkesi çok seviyorum" diye konuştu.

Fenerbahçe forması için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını vurgulayan Luciano, "Herkesin hataları olabilir. Ben de hata yapmışımdır. Sahaya çıktığım zaman Fenerbahçe formasını en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Bu da benim buradan ayrılırken içimin rahat ayrılmama neden oldu. Gazetecilere karşı da eğer her hangi bir hatam olduysa buradan özür dilemek istiyorum. Benim yapım böyle bazen sabırsız davranmama neden oluyor, bazen istemediğim davranışlarda bulunabiliyorum. İçim rahat bir şekilde beni sevmeyen kişi olmadan herkesle dost olarak ayrılmak istiyorum. Hatam olduysa özür diliyorum" şeklinde konuştu.

Herhangi bir takımla anlaşmadığını belirten Fabio Luciano sözlerini şöyle sürdürdü: "Benim için önemli olan önce sakatlığım. sağlığıma kavuştuktan sonra duruma bakacağım. Geçirdiğim 3 yıldan sonra Fenerbahçe'den ayrılıp başka bir kulübe gitmek gibi bir düşüncem şu anda yok. Beşiktaş'ın teklifine de sonuna kadar saygı duyuyorum. Çok güzel günler geçirdim, bu güzel günlerden sonra Fenerbahçe'den başka bir kulüpte oynamaya şu anda niyetim yok."

"Beşiktaş'tan bir teklif var mıydı?" sorusuna ise Luciano "Teklifin gelip gelmediği şu anda konuşulmasını doğru bulmuyorum. Önemli olan benim iyileşmem" cevabını verdi.

Kendisinin yerine transfer eden vatandaşı Edu'yu da değerlendiren Brezilyalı oyuncu, "Edu'yu 15-16 yaşından bu yana tanıyorum. Futbola beraber başladık. Gerçekten iyi bir futbolcu ve profesyonel, iyi bir karaktere sahip. Benim yerime alınabilecek en iyi futbolcuydu bence?

Gazetecilere oğlu ile birlikte el sallayan Luciano, Türkçe "Hoşçakalın, sağolun" diyerek veda etti.

Kaynak: DHA

• Çok iyi bir oyuncuydu, çok gol attı bizi çok sevindirdi...

Onun yanına hızlı bir defans alınsaydı çok sağlam bir defansımzı olurdu, gitti uğurlar olsun...

Oynadığı zamanlarda takımını en sıkışık anlarda ateşledi ço kkilitler açtı...

Yolun açık olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.