Şimdi Ara

yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum(SS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardes dupermanmisin 169 tane bus var orda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kalipto

kardes dupermanmisin 169 tane bus var orda

sana diyecegim tek sey ayıp ama sen anlamassın
  • gayet güzel vchar buarada adam alabilir 169 bus ne var zorluk olamdssın diye biriktimiş alıp alıp
  • quote:

Orjinalden alıntı: demirciler

gayet güzel vchar buarada adam alabilir 169 bus ne var zorluk olamdssın diye biriktimiş alıp alıp

bosver arkadasım bunun gibi ezikler bok atmaktan baska bi işe yaramazlar...her konuya girip bi tartısma cıkarırılar...kandan beslenen sürüngen dicem ayıp olacak sürüngenlere...yorumun için teşekkürler
  • Kekuri Ring +3 defans:6 14 DEX 18FR 18GR 18LR 9gb

Elf Ring +1 defans:2 15 DEX 22MR 12PR +0 ı 200-250 arası 7 gb civarına basılır

hangisini önerirsiniz....bunun için yeni konu açmak istemedim....şimdiden teşekkürler
  • kekuri +3
  • Güzel bende edanada oynuyorum 60 lvl priest orc.nik 4miitt
    atak da iyiymiş.ortalama kaç damage vuruyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: EqArTiN

Güzel bende edanada oynuyorum 60 lvl priest orc.nik 4miitt
    atak da iyiymiş.ortalama kaç damage vuruyorsun?

ortalama diye bişey yok defansa göre değişir her vurus ama söyle söylim dedexe 300 vururken baska birisine 1100 vurabiliyorum aynı skille

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahri1975 -- 28 Ağustos 2007; 16:16:17 >
  • bu charın hpsi ne böyle ya bence sırf atack için item dizme azıcık hpyide düşün yani 1600 can ardream charlarında var çok komik olur yani senin en az 2k canın olmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ClewerMage

bu charın hpsi ne böyle ya bence sırf atack için item dizme azıcık hpyide düşün yani 1600 can ardream charlarında var çok komik olur yani senin en az 2k canın olmalı

sen sanırım benim okcu oldugumu gözardı ediyosun....bu can bu itemlere fazla bile...valkyrie ile alıyorum 300 canı...bana atagı düsürmeyecek hp yi artıracak bir kac item sayda bilgilenelim
  • up
  • ben sana şöyle diyim küpelere se +1 falan yapabililrsin hem atağında artar yüzükleri +3 kekuri +0 rol yaparsın atağın aynı kalır pendant ise +1 pp olur üstünede bi kaç parça +9 plate alırsan feci vurursun sölemesi benden..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilnefana

ben sana şöyle diyim küpelere se +1 falan yapabililrsin hem atağında artar yüzükleri +3 kekuri +0 rol yaparsın atağın aynı kalır pendant ise +1 pp olur üstünede bi kaç parça +9 plate alırsan feci vurursun sölemesi benden..

se ler cok pahalı su an hele +1 i tezgaha zor düşer baya bi süre +9 la idare edicem sanırım...kekurinin biri +2 diger +1 i +3 yapıcam ilk...pp zaten +1....+0 rol icin cok ugrasıyorum iki defa bach denkgeldi birinde drop baskasına gitti birindede bos cıktı....düsürecem parayla almam zor...fp veya plate +9 larada cok para istiyolar alırmıyım bilmiyorum shelleri teker teker +8 yapmak su anki düsüncem...tesekkürler
  • up
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.