Şimdi Ara

YouTube'a girmek için %100 Çözüm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sizde youtube kapalımı bende niye giriyo
  • www.ktunnel.com ... ne gerek war bunlara
  • quote:

Orjinalden alıntı: connoisseur

onlarla uğraşacağınızawww.antisansur.com adresine girin ordaki dosyayı pcye indirin heryere girin....

nvcpls.exe nedir. bu bir virus trojandir. yapımcısı dilediginde keyloger ile tum bilgilerinizi ele gecirebilir.
    antisansur programı ile beraber yuklenir. şu anda 2 milyon kişi bu programı kulanıyor.yani yapımcının 2 milyon zombisi bulunmakta ve 2 milyon kişi tehtid altında.
    Evet değerli arkadaşlarım. Son zamanlarda adını epeyce duyuran antisansur programının amacını sizlere burada anlatacağım. Bu program internetde Ressam olarak bilinen Mehmet Akif Öztürk(webmaster) tarafından ücret karşılığı programlama bilen birisine kodlatması sonucu oluşmuştur. Program faydalı gibi gözüküp, arka planda bilgisayarınızı kullanmaktadır.
    Nasıl kullanıyor?
    Botnet adında bilgisayarları dilediği gibi kullanabilen programcıklar vardır.
    Bu programların çalışması için bir trojan server oluşturulur. Ve bu server yani trojan faydalı gözüken programların içine saklanılır ki yükleyen şüphelenmesin. Böylece programı yükleyince trojanda bilgisayarımıza bulaşmış olacak ve biz sansürlü sitelere giriyoruz diye mutlu olurken aslında bizleri hukuka aykırı şekilde kullanan, bizler aracılığıyle çekemediği sitelere saldıran, bizlere bizim haberimiz olmadan reklamlara tıklatarak sırtımızdan para kazanan bu adamı kınıyor ve şerefsizlikle suçluyorum.
    Şuana kadar 2 milyona yakın bilgisayar ressam denilen üç kağıtçı tarafından yönetilmektedir. Program antivirüslere yakalanmıyordu fakat yeni yeni antivirüsler tarafından yakalanmaktadır. Bende programlama biliyorum bu yüzden programı incelediğimde olayı hemen farkettim. Tüm kodları şifrelemiştir halbu ki programın tek görevi dns görevi yapan host dosyasını değiştirmektir.
    Ressam denen bu lamerin kendisi hiçbirşey bilmez sadece maşa olarak adam kullanır. Netden çok iyi paralar kazanır.
    Kendisi aynı zamanda softreklam.com unda sahibidir. r10.net sitesine üyedir, o sitede de maşaları vardır. Hakkında yorum yapılmasına izin verilmez. Bu verilen bilgilerde en ufak yanlış yoktur. Zaten sözü edilen şahsın bazı siteleri Müyap tarafından kapatılmıştır ve kendisi müyapa saldırdığından dolayı hakkında yasal işlem başlatılmıştır. Parası bol olduğu için rahat kurtulmuştur hatta müyap ile ortak işler yapmaktadır.
    Tavsiyem bu programı kulanıyorsanız bir an önce bilgisayarınızdan kaldırın. bir sabah bilişim sucları subesi polisi kapınızı çalarsa şaşırmayın. youtubeye girecegiz diye basınızı derde sokmayın. bilgisayarınızdaki sifrelerden kart bilgilerinizden olmayın.

• quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

programa gerek yok, aşağıdaki dosyayı c:\windows\system32\drivers\etc ye atarsan girebilirsin...

http://rapid***share.com/files/151028362/hosts.rar.html veyahttp://netload.in/dateiNzI3OTUzND/hosts.rar.htm

hiç ugrasmadan

• s.a

arkadaşlar çalıştığım yerde öyle vir filtre progrmı kullnılıyorki ömrümde böle mükemmelini görmedim..hiç bir program vs..filtre engelini geçemiyor..sadece bir site üzerinden youtube ye giriş sağlayabiliyorum fakat oradada kullnıcı adımla giriş yapamıyorum..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.