Şimdi Ara

Yurtdışı icin Hangi Hat ve Tarife?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Azerbaycan Bakcell ve KKTC 0533 lu cep numaralarıyla en uygun görüşebileceğim hat ve tarife hangisi acaba bu yönlerle konusan ya da bilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

• Benim bildiğim Avea Tüm dünya tarifesi dakikası 4 kontür ev cep farketmiyor kktc ve azebaycan listede var.

http://www.avea.com.tr/sta/bireysel/tarifeler/tumdunya/ulkeler.shtml?pagemenu=tarifeler.tumdunya

edit : imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xuadrox -- 8 Ocak 2008; 18:38:27 >
  • He bu arada Voip tavsiye ederim :) en uygunu oda cep telefonu için değil tabi kıbrıs ev telefonu bedava cep telefonu 0,13 $ a konusuyorum 15 kuruş fln oluyo herhalde.
  • voip nedir acaba :) ve bununla kıbrıs sabit hatlar bedavamı oluyor doğrumu anladım.
  • Voice over internet protocol : internet üzerinden sesli görüşme senin anlayacağın internet telefonu. Ben şu anda kıbrıs için kullanıyorum firmanın adı voipraider önceden 12voip yi kullanıyordum fakat türkiyeyi listeden çıkardılar fakat hala 12voip üzerinden 5-6 kuruşa konuşabiliyorsun kredi yüklemen şartıyla ama voipraiderdan 10 $ yüklersen türkiye ve kıbrıs ev telefonları bedava ekstradan 10 $ la bilgisayarından cebi fln arayabilirsin. Sormak istediğin birsey olursa yardımcı olmaya çalışırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.