Şimdi Ara

Yurtdışında üniversite okuyup dönenler yada orda olanlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okuyup döndünüz burda ne yaptınız artıları ne oldu eksileri oldu mu
    Diğer soru orda olupta şuan için zorlukları nedir kimler başaramaz,
    Çoğunluğun başaramadan geri döndüğü söyleniyor
    Dip not :lütfen gerçekten yaşamış olanlar cevaplasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben büyünüce kuzey avrupada kalıcı olarak yaşamak istiyorum.
    türkiyede tıp okusam,sonra oraya nasıl gidebirilm?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusya için söylmek gerekirse tek sorun vatan, aile, arkadaş özlemi onun haricinde ilk başlarda dil sıkıntısı oluyo sonradan geçiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerjack14

Rusya için söylmek gerekirse tek sorun vatan, aile, arkadaş özlemi onun haricinde ilk başlarda dil sıkıntısı oluyo sonradan geçiyo.

Hocam eğitim nasıl zor mu birde neresindesiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olay tamamen sana bagli. Gidipte basarisiz olanda var, basarili olanda var. Olay tamamen azim. Fakat su forumda gorduklerimin 90% i yurtdisinda Turkiye'de bir yer kazanamayip, calismayarak gecebilecekleri yer olarak goruyorlar. Baksana mesajlarin cogu, sinavi kazanamadim yurtdisina gidebilirmiyimden baska birsey degil. Bazisida beklemis beklemis universitelerin acilmasina 1-2 ay kala basvurmayi planliyor, adamlar sanki son dakikada ogrenci alacakta, konsoloslukta 1 saatte vizesini onaylacak gibi bir dusuncekeri var. Kimisi de dil, yer yon bilmeden, gider gitmez sabah yedigim simidi ozledim diyip geldigine lanet edip geri doner.

Bunun disinda Turkiye'de ve yurtdisinda ayni bolumu ayni dersleri almamis birisi sana yurtdisinin zor/kolay oldugunu soyleyemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lejyoner61

quote:

Orijinalden alıntı: powerjack14

Rusya için söylmek gerekirse tek sorun vatan, aile, arkadaş özlemi onun haricinde ilk başlarda dil sıkıntısı oluyo sonradan geçiyo.

Hocam eğitim nasıl zor mu birde neresindesiniz

Ben Sibirya bölgesinde Tomskda okuyorum. Eğitim güzel hocalar yabancı olduğumuzu bildikleri için yardımcı oluyolar. Şu an Amerikadayım Work and Travel ile geldim.

http://forum.donanimhaber.com/m_102288721/tm.htm buyur benim konu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.