Şimdi Ara

Yurtdışından OPPO Find 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çinden aşşağıdaki linkteki telefonu getirtmeyi düşünüyorum ve açıkçası telefonlardan pek anlamam bana yardımcı olurmusunuz lütfen bu telefonu getirtsem herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım ne gibi sıkıntı yaşarım örneğin türkcell telsim gibi hatlarda problem olurmu ya da sitede gözüken telefonda yanlızca rusca ve ingilizce var Androit in türkiyedeki sürümlerini yükleyebilirmiyim 3g gibi interernet gibi sorunlarla karşılaşırmıyım hiç bilmiyorum. ilk defa androit telefon alcam ve bu telefon gördüğüm en iyi androit açıkçası bu telefonda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksam neden bunu kullanmayım.
    Birde acaba gümrükten geçerken sorun olurmu.
    Bu gibi konularda çok uzman değilim bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

www.aliexpress.com/item/Many-in-stock-promotion-discount-Original-OPPO-find-5-x909-phone-Android-4-1Quad-core-13Mp/853150370.html

• Gümrükte banko sorun olur demedi demee

3,5 kuruş fazla para almak için hemen yakalıyorlar hatta el koyma yetkisi de vardı sanırım
  • Açıkçası gümrük sıkıntısı en son düşündüğüm şey hiçbirşey yapamadım 100 150 vergisi neyse öderim beni düşündüren diğerleri en başta türkçe androit yükleyebilecekmiyim getirdiğimde
  • Gumruk sikintisi demissin, gumruge takilirsa yeni kanunda telefon devlet'in mali oluyor. Sende verdigin paranin ustune soguk bir su iciyorsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :) ya beni diğer konular hakkında aydınlatsanız aslında :( gümrükte takılmasın diye hiç birşey yapamadım telefona koca bir kutu yaptırırım karşı tarafa içinede ürün katalogları koydurtur öyle getirtirim varsın 550 değilde600 dolar tutsun dediğim gibi en son düşündüğüm şey gümrük
  • yeni kanunda, üzerinde yazanla içinde ki farklı çıkınca hapis ve para cezası var diyorlardı iyice bir araştır. hemde telefona devlet el koyuyor
  • Arkadas gumrugu dusunmuyor, kendisi gumrukten cok zeki :) Cani yanmadan anlamiyacak belli ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creed_06

Arkadaşlar çinden aşşağıdaki linkteki telefonu getirtmeyi düşünüyorum ve açıkçası telefonlardan pek anlamam bana yardımcı olurmusunuz lütfen bu telefonu getirtsem herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım ne gibi sıkıntı yaşarım örneğin türkcell telsim gibi hatlarda problem olurmu ya da sitede gözüken telefonda yanlızca rusca ve ingilizce var Androit in türkiyedeki sürümlerini yükleyebilirmiyim 3g gibi interernet gibi sorunlarla karşılaşırmıyım hiç bilmiyorum. ilk defa androit telefon alcam ve bu telefon gördüğüm en iyi androit açıkçası bu telefonda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksam neden bunu kullanmayım.
    Birde acaba gümrükten geçerken sorun olurmu.
    Bu gibi konularda çok uzman değilim bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

www.aliexpress.com/item/Many-in-stock-promotion-discount-Original-OPPO-find-5-x909-phone-Android-4-1Quad-core-13Mp/853150370.html

bu satıcı daha önce 1 tane bile ürün satmamış inş. tongaya düşmezsin

• Anlamıyorum neden sürekli bi tartışma ortamı yaratma çabasında bazı arkadaşlarımız ben kimseden zeki falan değilim belki gümrükte tanıdığım var belki çinde ortak çalıştığım firmalar var belki bakan benim amcam belki maliyede dayım var kaç kez tekrarlamam gerek bilmiyorum ben tartışma çabasında değilim siyaset yada demogoji de yapmaya çalışmıyorum tek amacım bu ürünü getirmek tekrar hatırlatıyorum tartışmak için can atan arkadaşlarımıza gümrük düşündüğüm son problem sürekli içli dışlı olduğumdan yada birçok kez alibabadan ürün getirttiğimdendir belkide sadece daha önce hiç telefon getirtmedim yada sadece çinde kullanılan çin menşei bir telefonun türkiye koşullarında çalışıp çalışmayacağı tada türkçeleştirip türkçeleştiremeyecğim sizlerden yardım umuyorum köstek olmanızı istemiyorum ha amacınız bu tarz konuları tartışmaksa bir çok başlık altında birbirine bir çok laf atan bir çok konu bulacaksınız eminim. Gümrik hakkındaki bilgilendirmeniz için teşekkür ederim fakat artık gümrükle ilgili bilgilendirmemenizi eğer telefondan anlıyorsanız telefon hakkında bilgi vermenizi tercih ederim.
    Saygılarımla
    Ayrıca belirttiğim linkten almıyacağım o link temsili sadece telefonu göstermekti orda amacım

• Tamam o zaman soruna cevap vereyim;

Oppo Find 5 için yakın tarihde Türkçe Güncelleme çıkacak.
    Türkiye'de Turkcell, Avea ve Vodafone operatörlerinde çalışmakta.

Son bir not : Ben senin inadına hayranım, ancak sorun yaşama diye uyardım seni.
    Sonuçta az buz bir para değil gene... Cebin yanmasın.
  • Ben de bu telefona hastayım ama işlemcisinden dolayı imei değişir mi bulamadım.Olmazsa pasaport kaydı yapılır ama zaten bayağı pahalı bir alet. Yeni yasayla bizi tırstırdılar iyice. Milletin uyarısı ondan. Mapus var işin ucunda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.