Şimdi Ara

Z5500 SES SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Koaly gelin elimde z5500 ses sistemi var subwoofer arkasından kapatıyorum zaten başka bir kapatma düğmesi yok. Consol üstünde ayarları yapıyorum misal subwoofer ses ayarı yarıya kadar açık ses 3 kademe açık surrond 3 kademe acık sorunszu şekilde ayarlarım çalışıyor ses sisteminin üstürnde fakat sistemi kapatıp açınca bütün bu ayarlar uçuyor. ses subwoofer surrond hatta center bile sesi tamamen kısık olarak açılıyor. bilgisi olan arkadaşlarım yardım ederce çok sevinirim.

• Üstat bunun için konu açmaya gerek yokki bunu an konudada sorabilirdin ana konuya bu linki atmanında manası yok benim z5500 böle bişe olmuyor açıp kapasamda aynı hepsini son ayara getirdim zaten
  • subdan kapatmadan evvel dekoderden kulaklık konumuna al sonra subdan kapat sorunun çözülür
  • quote:

subdan kapatmadan evvel dekoderden kulaklık konumuna al sonra subdan kapat sorunun çözülür

sorun devam ediyor hala
  • Decoderden sürekli aç kapa yap. Ayarlarını bu şekilde kaydetmesi lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_day_walker

quote:

subdan kapatmadan evvel dekoderden kulaklık konumuna al sonra subdan kapat sorunun çözülür

sorun devam ediyor hala

ilk önce dekoderi kulaklık konumuna al
    sonra input ve settings tuşlarına basılı tut 5 sn kadar ekranda firmware sürümü yazacak
    başa döndük şuanda dekoder fabrika ayarlarında istediğin ayarı yap ve artık kapatırken önce dekoderden sonra subdan kapatırsan ayarların silinmez
  • input settings yemezse input levelde olabilir dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aemless -- 15 Kasım 2010; 21:06:42 >
  • quote:

ilk önce dekoderi kulaklık konumuna al
    sonra input ve settings tuşlarına basılı tut 5 sn kadar ekranda firmware sürümü yazacak
    başa döndük şuanda dekoder fabrika ayarlarında istediğin ayarı yap ve artık kapatırken önce dekoderden sonra subdan kapatırsan ayarların silinmez

kardeşim eline sağlık dile benden ne dilersen.
  • bu formdan ayrılamamın nedeni sorulmuştu bir yerde cevap vermemiştim şimdi vericem cevabı bu sitede gercçekten çok sağlam adamlar var sorunu direk çozen tipler.

@aemless eline sağlık.
  • teşekkür ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.