Şimdi Ara

Zalman 5+1 kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde bir bilgisayar dergisinde Zalman 5+1 kulaklığın incelemesini gördüm. Kalite açısından iyi diyor, ancak burada bu ürünü yada diğer 5+1 kulaklık markalarını kullanmış olan arkadaşlardan fikir alayım dedim. (Bildiğiniz gibi apartmanda yüksek sesle hoparlör dinleme imkanı pek olmuyor.)

• ben araştırdım biraz tek sorun zannedersem frekans değerleri yetersiz
    ama kullanmadım iyi ses de verebilir
  • çok manyak olur 5+1 ile kulağa doğrudan temas
  • oyunlarda süper müzik dinlerkken logitechden sonra pek kesmiyooo
  • sennheiser ' dan bahsediyorlar en çok... bir araştır istersen
  • 2 aydır kullanıyorum(zalman).memnunum ama 5.1 kaliteli sete göre sesi derin değil sanırım frekans değerler yüzünden.Kemeri biraz sıkı 2 saatten sonra kafamı sıktığını hissediyorum.(Goca Gafa değilim ama...).sennheiser kullanmadım karşılaştırmak lazımSonuç olarak kadı kızında bulunacak kusurlara sahip ama iyi bir ürün...
  • Daha doğrusu şöyle söyleyeyim. Fiyat/performans olarak başarılı mı ve verilen parayı hakediyor mu? Mage'in dediğinde haklılık var. Yorumlarda biraz ağır olduğundan bahsediliyordu. Bu arada sennheise nerede satılıyor? (İsmini ilk defa duyuyorum da)
  • creative in kartları ile çok güzel ses veriyor. Mage in dediği gibi 2 saat sonra fln biraz bunaltıyo. ama bence çok güzel bir ürün. tek sorun kulaklıklar takılıyken dünyayla ilişkiniz kesiliyo,top atsalar haberiniz olmaz :)
    sennheise mi ne ise onun ürünleri acayip pahalı.hepsiburada veya bascudada gördüydüm.
  • Walla aletin baya ağırlığı var ama kaliteli bir hoporlor setinin ağır olması normal değil mi?(Mıknatıslar yüzünden).Soundblaster live 5.1 kartla kullanıyorum.Kartınn performansını yansıttığı doğru,Mp3 ve flimde de iyi amma fiyat/performans için birşey diyemem.Koşun alın denmek mümkün değil.Ama sony 5.1 kulaklıklar 300-400 dolar dışarıda.Paran varsa ve iyi bir kulaklık istiyorsan alabilirsin.
  • Bende de Audigy ses kartı var, deneyen varsa tavsiye ederse bende alıcam, cewaplarınızı bekliyorum sewabına...
  • Benim arkadasta var gecen gun gittigimde baya bi inceledim.

Oyunlarda ve filmlerde cevresel efektler ve ses ayrımında mukemmel. Gercekten kendini oyunun yada film in icinde hissediyosun.

Bunun harici ses kalitesi ve gucu cok iyi sayılsada muzik icin basslar ve tizler biraz az kalabilir. Yani frekans aralıgı oyle cook fazla degil.

Ama soylemek istedigim eger evinde cok iyi bi ses sistemin yoksa ve bilgisayarı genelde tek basına kullanıyorsan kesinlikle alınır.
  • ben başka bi markanın 5.1 ini aldım muhtemelen zalmanda da böyledir ön ve arkadan gelen sesleri pek ayırt edemiyorsun bunun dışında iyi bir ürün kendi amfi si falan var 5m kablo odanın heryerinde
  • Ön ve arkadan gelen sesleri ayırdetmek mümkün değilse normal kulaklıktan ne farkı kalıyor ki? :)
  • Bende 1 ay kadar önce aldım.Audigy 2 zs kartım var ve mükemmel bir ikili oldu.Oyunlarda direk ortamdan kopuyorsun.Baslar da çok iyi.Bende ayrıca ses sistemi var.İkisinin de 5.1 performansı aynı gibi .Yani koş git ve al diyorumFrekans değerleri 50 hZ demiş.Bir elektronik mühendisi öğrencisi olduğumdan test ettim teknik olarak 20,5783 hz falan veriyor.Yani kuşkun olmasın.Fiyatı gayet iyi
  • Sağolun. Yorumlarınızi dikkate alacağım.
  • abi zaten bi miktar parayı gözden çıkarmışsın biraz daha ekle sennheiser al. farkı görürsün.
  • Sennheiser'in fiyatı ne kadar?
  • Kulaklık çok önemli.Ben sırf 5+1 olsun diye 112$'a set aldım manyak bas vuruyor ama benim aradığım bu değildi.Öte yandan asahinin discman tarzı birşeyini almıştım Philipsin çok iyi bir kulaklığı ile denedim yok böyle bir ses kalitesi!
    kendi kulaklığı ile ses orta halli.Philipsin bende 2 tane kaliteli kulaklığı var ama ikisi arasında bu kadar da fark olurmu?
    Philipsle age of mythologyinin seslerini dinliyorum özellikle gök gürültüsü çok gerçekçi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.