Şimdi Ara

Zara-Bershka-Pull&Bear-Massimo Dutti indirimi *2 temmuz saat 10:00 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
52
Favori
28.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen indirimden pull and bearden tshirt aldım 2.yıkamadan sonra delik delik aşağıda yıpranmalar oldu harbiden de çok uyduruk malları ha alacak mıyım evet rakipleri güzel tarzda ürün üreten başka marka yok
  • Gözüme kestiğim bir takım vardı Zarada %30 bile kabulumdur direk gidip yapışırım. Hiç öyle oran artsın da ben gidip daha ucuza aliyime bırakmam. He ben ilk takımı alırım baktım indirim coştu beden kaldı o zaman gider 2.yi alırım.
  • Ya arkadaşlar bu indirim her zarada varmı mesal Maltepe park taki zarada indirim olacakmı Boşa gitmeyelim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brak13 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam olacak indirimden önceki günün gecesi veya akşamı da internet sitesinde fiyatlar güncellenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En fazla stok cevahir hariç nerede vardı

• massimo dutti ye gittim dün indirime girmişti.
    ama alınacak iyi şeyler de indirim yoktu , acaba onlarda girer mi indirime 2 Temmuz'da.
    gerçi aldım 2 gömlek indirimsiz ama yine de alabilirim indirime girerse.
  • Massimo gerek kumaş kalitesi gerek dikiş kalitesi olsun kesinlikle Zara dan daha iyidir. Aynı Bananarepublic in Gap den çok daha kaliteli olması gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: curiolus

massimo dutti ye gittim dün indirime girmişti.
    ama alınacak iyi şeyler de indirim yoktu , acaba onlarda girer mi indirime 2 Temmuz'da.

Girmez hocam onlar indirime, massimo gecen hafta girdi indirime. O gordukleriniz yeni sezon urunler, onlarin indirimi ocak ayinin ilk haftasi oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virusneo

quote:

Orijinalden alıntı: curiolus

massimo dutti ye gittim dün indirime girmişti.

Girmez hocam onlar indirime, massimo gecen hafta girdi indirime. O gordukleriniz yeni sezon urunler, onlarin indirimi ocak ayinin ilk haftasi oluyor.

eyvallah hocam. umutlanmayalım boşuna :)
  • 2.indirim 1 hafta sonra mıydı 2 hafta sonra mı ?
  • Hahaha aynı soruyu sormaya gelmiştim,

Ama geçen indirim sezonunda 3. indirime sokmamışlardı ve hep dandik mallar indirimdeydi. Birde ilk birkaç gün insanlar kasa önünde metrelerce kuyruk oluyor, gözümün önüne geldi şuanda sanki bedava heh.

• lordalpos kullanıcısına yanıt
    Kapitalizmin köleleriyiz, indirim daha büyük olsa içerde kan dökülür 189 TL'lik gömlekler 2.indirimde kaça düşcek bakalım, 3.indirime de kalırsa çok iyi olur
  • arkadaslar indirim icin kesin teyit alan var mi? yarin erkenden gidecem. bosa gitmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

arkadaslar indirim icin kesin teyit alan var mi? yarin erkenden gidecem. bosa gitmeyelim.

arayı ver ıstersen sana en yakın zarayı .. zahmet olacak ama sana, bız nerde yasadıgını tam olarak bılmıyoruz bılsek senın yerıne de arardık cnm

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın bir uğrayalım bakalım
  • Kesin mi beyler para hazırladım Kapatıcam Şort,Tshirt :)

• Sabah ordayim.Beyaz,pembe ve kot sort alicam

• sitelerinde 1 gün öncesinden indirim yapıyolardı var mı gelişme?
    ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.