Şimdi Ara

Zed öldü -Riot Games

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler tarih tekerrürden ibarettir sözü burada karşımıza çıkıyor.
    Niçe: Tanrı öldü.
    Tanrı: Niçe öldü.

Zed: Riot Games öldü.
    Riot Games: Zed öldü.
    Riot'un taktiği bir hero çok güçlü olunca ona skin falan alıyoruz ya, sonra nerfleyip sövelim falan mı yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: EasyRamiz

Beyler tarih tekerrürden ibarettir sözü burada karşımıza çıkıyor.

Riot'un taktiği bir hero çok güçlü olunca ona skin falan alıyoruz ya, sonra nerfleyip sövelim falan mı yani?

Nietzche nin Tanrı öldü lafı, biraz farklı bir anlam taşıyor ama neyse.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Nerf aldı diye oynayamaz diye bir şey yok, normal attım gayette yerinde.
    (Nerfler özelliklerini düşürüp etkisiz bırakmak için değil, eşitliği sağlamak için var) Tabi acemi insanlardan bunu beklemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

(Nerfler özelliklerini düşürüp etkisiz bırakmak için değil, eşitliği sağlamak için var) Tabi acemi insanlardan bunu beklemiyorum

Alıntıları Göster
    Ultisine hala alışamadım. Oynadığım şampiyonun dış görünüşü Zed ama içi farklı. Garipsedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyNerology

Ultisine hala alışamadım. Oynadığım şampiyonun dış görünüşü Zed ama içi farklı. Garipsedim.

Alıntıları Göster
    hala nerf diyolar lan yakacam forumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyNerology

Alıntıları Göster
    Kullanabilene bufftur ama gölgeleri cidden çok yavaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

Kullanabilene bufftur ama gölgeleri cidden çok yavaş.

Alıntıları Göster
    w cast süresinde yürüyerek yanyna geliyorum
  • Net koptu ve karşımda ki Fizz 3 lvl olmuştu ben laneime gittiğimde knk. 2 kill verdim ve 10 canla kaçtı adam 2 killde de, farm sayı eşitti ama. 3. trade de ise gank yedim, junglerımın yardımı ile double alıp çıktım Ve 1v1 de yarı canla kestim Fizz'i. Hala ayakta ve gerçekten ön yargımı kırıp oynadığımda ultinin gerçekten çok işe yarar olmuş onu gördüm.

Ha ayrıca TF de hala ADC tek yiyo onu da söyleyeyim. Vurduğu ibretlik damagea nerf gelmediğine dua edin.

W çok yavaş olsa da zaten Silver'da kimse kurtulamıyo yapığım combodan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qrznBot -- 3 Kasım 2013; 2:51:16 >
  • nesi öldü ki daha güzel olmuş bence
    edit :zaten bence op luğu lane de dürtmesinde değil belli bi yerden sonra her ultiyle tek atması .onu da güzelleştirmişler işte .w da öyle çok yavaş değil abartmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0D049777 -- 3 Kasım 2013; 2:57:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C0D049777

nesi öldü ki daha güzel olmuş bence
    edit :zaten bence op luğu lane de dürtmesinde değil belli bi yerden sonra her ultiyle tek atması .onu da güzelleştirmişler işte .w da öyle çok yavaş değil abartmayın
    bence hala OP su an ki hali iyi bile denebilir (kendi görüsüm vurmayın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3AE354EA7

bence hala OP su an ki hali iyi bile denebilir (kendi görüsüm vurmayın)

Alıntıları Göster
    Hala op bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tlhsbt

Hala op bence

Alıntıları Göster
    bence iyi bir dengeleme olmus artık direk kafa atamıyor adc ye biraz zeka kırıntısı iistiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

Ben her konu altında bu kadar seri ego tatmin eden bir insan görmedim birader. biri kafasına vursun şunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MechanicsSolid

quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

Ben her konu altında bu kadar seri ego tatmin eden bir insan görmedim birader. biri kafasına vursun şunun.

Alıntıları Göster
    Arkadaş zorla kendinize..., neyse. Ya öldüğü falan yok dengelendi sadece. Oynayan hala oynar. Sjergsen'i falan gördük, günlük Zed öldü konusu açıp durmayın Allah aşkına. Yeni halini oynayamıyorsanız Riot'u falan suçlamayın, bu yeni halini oynayamıyorum diyin.

Ha; ego tatmini diyecek arkadaşlara, ben ömrümde bir kere botlarla Zed oynamıştım, bir kere de arkadaşlar dalga geçmişti sen nereye oynuyon lan diye. Ben de hiç bilgim olmadan top'a gittim. O maç triple atmıştım, sizce de açma değil miydi hiç bilmeyen , assasin'den anlamayan birinin Ryze oynar gibi tuşlara basarak triple alması.

Her, yamadan sonra aynı laflar, eğer bunlar birşeyse birde Janna'nın eski yama notlarına bakın, kızı en az 50 kere nerflediler , ama şu anda Sivir'den sonra en yüksek win rate. Ha keza İrelia desen ayrı bir dünya.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstf_l

Arkadaş zorla kendinize..., neyse. Ya öldüğü falan yok dengelendi sadece. Oynayan hala oynar. Sjergsen'i falan gördük, günlük Zed öldü konusu açıp durmayın Allah aşkına. Yeni halini oynayamıyorsanız Riot'u falan suçlamayın, bu yeni halini oynayamıyorum diyin.

Ha; ego tatmini diyecek arkadaşlara, ben ömrümde bir kere botlarla Zed oynamıştım, bir kere de arkadaşlar dalga geçmişti sen nereye oynuyon lan diye. Ben de hiç bilgim olmadan top'a gittim. O maç triple atmıştım, sizce de açma değil miydi hiç bilmeyen , assasin'den anlamayan birinin Ryze oynar gibi tuşlara basarak triple alması.

Her, yamadan sonra aynı laflar, eğer bunlar birşeyse birde Janna'nın eski yama notlarına bakın, kızı en az 50 kere nerflediler , ama şu anda Sivir'den sonra en yüksek win rate. Ha keza İrelia desen ayrı bir dünya.

Alıntıları Göster
    madem ölü görüyorsunuz oynamayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hopdedikmahmut

madem ölü görüyorsunuz oynamayın.

Alıntıları Göster
    zed öldi mi?
    ıssız vadi kaldi mi
    ımdi urek yırtılır
  • quote:

Neden karanlık bir köşeye gidip ölümünü beklemiyorsun?

quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimoni

zed öldi mi?
    ıssız vadi kaldi mi
    ımdi urek yırtılır

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karıncayiyen Yiyen Adam -- 3 Kasım 2013; 11:19:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

quote:

Neden karanlık bir köşeye gidip ölümünü beklemiyorsun?

quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimoni

zed öldi mi?
    ıssız vadi kaldi mi
    ımdi urek yırtılır

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
    Abi oynamayın tamam amma abarttınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eminem Bağımlısı Genç

Abi oynamayın tamam amma abarttınız.

Alıntıları Göster
    aga süper olmuş bence 3 kişi geliyor mide hemen ulti at en öndekine sonra w at karşı kuleye doğru gölgeye ışınlan press r gg wp
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

hala nerf diyolar lan yakacam forumu

Aynen ya
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.