Şimdi Ara

ZOPO C2 ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
5
Favori
21.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platinum'da gorilla glass ekranı var bildiğim kadarıyla.Bu cam diğerlerine göre biraz daha dayanıklı.
    Platinum da rom 16gb,en düşük c2 modelinde 4gb.Platinum olmayıp da 16 gb versionlarda var.
    c2 işlemcisi 1.2ghz,platinum 1.5ghz
    bunun dışında herşey aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artyom25 -- 19 Ekim 2013; 19:11:43 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chinamarkt -- 20 Ekim 2013; 13:54:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkdaşlar zopo yada diğer çin menşeili telefonlardan 4g li olanlar varmı? bir bilginiz varsa yardımcı olurmusnuz?
  • Zopo ZP990, ZP980, C2 ve C3 telefonlar için MIUI V5 romu duyuruldu.
    Telefonum gelmediği için denemedim , ama inşallah telefonum elime ulaşırsa denemek istiyorum...
    İndirme ve kurulum aşağıdaki linktedir..

http://www.gizchina.com/2013/10/21/gizrom-officially-launched-install-gizrom-miui-v5-zopo-zp990-zp980-c2-c3/
  • zopo artık c2 platinium 16 gblık üretimini durdurmuş!!! 32 gb lık üretiliyormuş. Doğrumu? hiçbir yerde bahsedilmemiş, ben bir zopo satıcısından duydum sahibinden üzerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hburak

Zopo ZP990, ZP980, C2 ve C3 telefonlar için MIUI V5 romu duyuruldu.
    Telefonum gelmediği için denemedim , ama inşallah telefonum elime ulaşırsa denemek istiyorum...

http://www.gizchina.com/2013/10/21/gizrom-officially-launched-install-gizrom-miui-v5-zopo-zp990-zp980-c2-c3/

Tam olarak anlayamadım ama Tr. dil desteği var mı bu romun acaba? Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: goksad

quote:

Anladığım kadarı ile var , ama ben kurmadım , benim telefon pazartesi elimde olur,
    telefon elime geçince kuracağım...

• quote:

quote:

quote:

Anladığım kadarı ile var , ama ben kurmadım , benim telefon pazartesi elimde olur,

usta kurarken bi video çekmen mümkün mü :D diğer konuda verdiğin linkden baktım fazla bir şey anlaşılmıyor şu root işini falan tam yapalım telefonda bi sıkıntı çıkmasın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuskafe

quote:

quote:

quote:

usta kurarken bi video çekmen mümkün mü :D diğer konuda verdiğin linkden baktım fazla bir şey anlaşılmıyor şu root işini falan tam yapalım telefonda bi sıkıntı çıkmasın :D

telefonum gelsin , tamamdır...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuskafe

quote:

quote:

quote:

telefonum gelsin , tamamdır...

root işlemini de yaparsan güzel olur hepsi bir arada :D

• Bu zopolara uyacak daha guclu batarya varmi?

• sanal pazarda bir arkadaş satıyor bende orda gördüm zaten telefonun ekran full hd oyunu nasıl oynatabiliyor mu ? üzerinde pover vr 544mp var sanırım ama tek mi çift mi anlamadım şekli çok güzel genaral mobile gibi sıkıntıları var mıdır ? 13 mp kamara var ama tatmin ediyor mu ?
    Yamaha ses işlemcisi varmış kalitesi nasıldır. (1 Sayfada bu sorulara cevap verirseniz almak isteyenler için yararlı olur. ) anlatmanız mümkün mü ?
  • tubejh T kullanıcısına yanıt
    Ben zp980 kullaniyorum hocam daha onceden iphone ve samsung s ve s2 kullanmistim.inan bu telefon gayet yeterli.c2 de zaten onla ayni.
    -gercekten stabil daha hic donmadi lag olmadi.
    -kamera 13 degil ama gayet iyi sadece odaklamada sorun oluyor biraz beklemeniz yada ekranda yeri belirlemeniz gerekiyor.yani otomatik odaklamasi biraz yavas.
    -ekran mukemmel.
    Ben 2 gb ram olani aldim ama oyun oynamadigimdan simdiye kadar hic 1 in uzerinde kullanim oldugunu gormedim.
    -sesi samsung kadar diyim yani yeterli kulaklikla cok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kref -- 27 Ekim 2013; 7:22:12 >
  • hocam bende kullaklıkla kullancam zaten. General mobile almayı düşünyordum sanal pazarda gördüm tasarımı çok güzel di 649 lira fiyatı vardı ama kayıt yok diyor ayriyeten 1 yıl garanti var diyor ama bozulunca bakacağını sanmıyorum
    baktığım model 4x1.5 işlemcii 1 gb ram 16 gb hafıza ayriyeten full hd ekran. Çinden alsam 450 filan geliyor sanırım ama hala düşünmekteyim.
  • tubejh T kullanıcısına yanıt
    Full hd ise tavsiyem mtk6589 yerine mtk6589t olan modeli alman olur.

• Ben de öyle düşünüyorum hocam bakalım şimdilik beklmedeyim.
  • ARKADAŞLAR SELAM UZUN ZAMAN KULLANICI VE PROGRAMCI OLARAK BU CİHAZ SORUNSUZ EMİN OLUN ORGİNAL GLXY S4 DEN AZ SORUN VERİYOR (TEKNOSA MAĞAZA TEKNİK SERVİSİ OLARAK GÖZLEM)

ALACAKLARA ÖNERİRİM 1 GÜN FULL KULLANIMDA GİDEN 178 PİL KALANI HESAPLARSANIZ ARTIK :D
    CUSTOM ROM KURMAK İÇİN
    1-ROOT ETME ÇOK BASİT KESİNLİKLE YAPIN
    2-MOBİLEUNCLE(G.PLAYDEN MTK YAZIN ÇIKAR) İNDİRİN
    3-http://www.needrom.com/mobile/zopo-c2-twrp-me/ İNDİRİN BU DOSYAYI ZİPTAN AÇIN İMG DOSYASINI HAFIZASINA CİHAZIN YADA SD KARTA ATIN
    MOBİLEUNCLEDEN RECOVERY UPDATE YAZAN YERDEN TWRP BULUNCA KURUN
    4-http://www.needrom.com/mobile/king-galaxy-rom/ BU ROM Z980-C2-C2B UYUMLU TAMAMEN GLXY S4 ROMUDUR TAM TÜRKÇEDİR YENİ KURDUM MEMNUNUM NASIL KURULCAK
    TWRP KURUNCA ROMU İNDİRİN HAFIZAYA YADA SD YE ATIN ZİP HALİNDE DOKUNMADAN
    MOBİLE UNCLE DEN İNTO RECOVERY SEÇİN RESET İLE DOKUNMATİK BİOS GELCEK ÖNCE BACKUP İLE YEDEK ALINIZ ARDINDAN WİPE CACHE-SONRASINDA FACTORY RESET WİPE YAPIP INSTALLDAN ZİP OLAN ROMU TIKLAYIN SLAYTI ÇEKİN KURULUM ESNASINDA TUŞ KİLİDİ AÇILIR KORKMAYIN BİTİNCE AYNI ŞEKİLDE EXTRAS YAZANIDA KURUN ZİP(PROGRAMLAR VE HAREKET İLE EKRAN KAPATIP AÇMA S4 GİBİ PROGRAMLAR GELCEK)
    BU İŞLEMLERDEN ANLADIĞINIZ GİBİ İŞ ROOT-TWRP SONRASINDA SINIRSIZ CUSTOM ROMLAR DEMEK BACKUP TWRP KLASÖRÜNDE İSTERSENİZ PC YEDE YEDEK ALIRSINIZ AMA CİHAZIN SD KARTA ATARSANIZ SORUN OLMAZ DURSUN 700 MB CİVARIDIR DONDU KİTLENDİ NAPCAN ANINDA TWRP EKRANINDAN İLK HALİNE ÇEVİRCEN SORUN YOK BACKUP VAR :::D:

• quote:

Orijinalden alıntı: tweentop

ARKADAŞLAR SELAM UZUN ZAMAN KULLANICI VE PROGRAMCI OLARAK BU CİHAZ SORUNSUZ EMİN OLUN ORGİNAL GLXY S4 DEN AZ SORUN VERİYOR (TEKNOSA MAĞAZA TEKNİK SERVİSİ OLARAK GÖZLEM)

ALACAKLARA ÖNERİRİM 1 GÜN FULL KULLANIMDA GİDEN 178 PİL KALANI HESAPLARSANIZ ARTIK :D
    CUSTOM ROM KURMAK İÇİN
    1-ROOT ETME ÇOK BASİT KESİNLİKLE YAPIN
    2-MOBİLEUNCLE(G.PLAYDEN MTK YAZIN ÇIKAR) İNDİRİN
    3-http://www.needrom.com/mobile/zopo-c2-twrp-me/ İNDİRİN BU DOSYAYI ZİPTAN AÇIN İMG DOSYASINI HAFIZASINA CİHAZIN YADA SD KARTA ATIN
    MOBİLEUNCLEDEN RECOVERY UPDATE YAZAN YERDEN TWRP BULUNCA KURUN
    4-http://www.needrom.com/mobile/king-galaxy-rom/ BU ROM Z980-C2-C2B UYUMLU TAMAMEN GLXY S4 ROMUDUR TAM TÜRKÇEDİR YENİ KURDUM MEMNUNUM NASIL KURULCAK
    TWRP KURUNCA ROMU İNDİRİN HAFIZAYA YADA SD YE ATIN ZİP HALİNDE DOKUNMADAN
    MOBİLE UNCLE DEN İNTO RECOVERY SEÇİN RESET İLE DOKUNMATİK BİOS GELCEK ÖNCE BACKUP İLE YEDEK ALINIZ ARDINDAN WİPE CACHE-SONRASINDA FACTORY RESET WİPE YAPIP INSTALLDAN ZİP OLAN ROMU TIKLAYIN SLAYTI ÇEKİN KURULUM ESNASINDA TUŞ KİLİDİ AÇILIR KORKMAYIN BİTİNCE AYNI ŞEKİLDE EXTRAS YAZANIDA KURUN ZİP(PROGRAMLAR VE HAREKET İLE EKRAN KAPATIP AÇMA S4 GİBİ PROGRAMLAR GELCEK)
    BU İŞLEMLERDEN ANLADIĞINIZ GİBİ İŞ ROOT-TWRP SONRASINDA SINIRSIZ CUSTOM ROMLAR DEMEK BACKUP TWRP KLASÖRÜNDE İSTERSENİZ PC YEDE YEDEK ALIRSINIZ AMA CİHAZIN SD KARTA ATARSANIZ SORUN OLMAZ DURSUN 700 MB CİVARIDIR DONDU KİTLENDİ NAPCAN ANINDA TWRP EKRANINDAN İLK HALİNE ÇEVİRCEN SORUN YOK BACKUP VAR :::D:

Hocam bilgiler için çok teşekkürler sipariş ettiğim Zopo Zp980 geldiğinde bende denerim.

• YARDIMCI OLURUM YÜKLEMELERDEN KORKMAYIN EN KÖTÜSÜ OLSA YİNE AYAĞA KALDIRIRIZ SORUN YOK BEN 4 SENEDİR ÇOK BRİCK YAPTIM AYAĞA KALKTI ŞUAN S4 ROMU VAR ÇOK STABİL HATTA ORG. S4 DE BU KADAR STABİLİTE YOK :D
  • Merhaba telefonum zp980 c2 b 4gb modeli denileni yaptım ama telefon açılıyor s4 logosu geliyor. kilit ekranı geliyor (saat ve pil durumunu görüyorum) ama telefon kilitli gibi ne ekranı nede tuşları tepki vermiyor. var mıdır bir çözümü. teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.