Şimdi Ara

ÖNEMLİ AÇIKLAMA !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
14
Favori
9.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEN YKS 2022 ÖĞRENCİLERİNDEN BİRİYİM. İLK SINAV SENEMDİ. PUANIMIN GÜZEL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. YANİ İSTEDİĞİM BÖLÜME YETECEK BİR PUAN ALDIM. AMA GEL GELELİM Kİ BAŞARILI SIRALAMAM UYMUYOR. ARKADAŞLAR 300'ÜN ÜZERİNDE BİR PUAN ALDIM. VE BAŞARI SIRAM 302K . AMA İSTEDİĞİM BÖLÜM 14 BİNLE ALIYOR. AKDENİZ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ. NİYE. NİYE BU KADAR ÇOK YIĞILMA OLDU. SİZ BU GENÇLERDEN NE İSTİYORSUNUZ. YA BİRAZCIK DÜŞÜNÜN YA. ÜLKE İLERİYE GİTSİN BİRAZCIK YER VERİLSİN YÖN VERİLSİN. ELİNİ KOLUNU SALLAYAN ŞU SINAVA GİREMESİN. Kİ BİZİMDE BAŞARI SIRALAMAMIZ ONLARA GÖRE YAPILSIN. BENİM SINAVA GİRDİĞİM OKULDA SINIFTA HATTA 2 TANE YAŞLI TEYZE 1 TANE YAŞLI AMCA VARDI. ONLARLA BENİM ŞEYİM BİR SAYILMAMALI. NİYE BARAJI KALDIRDINIZ. ALLAH BİN TÜRLÜ BELANIZI VERSİN. NİYE YANİ NİYE YAPTINIZ BUNU. NİYE BU KADAR ÇOK İNSANIN HAKKINA GİRİYORSUNUZ. NİYE BU KADAR ÇOK İNSANIN VEBALİNE GİRİYORSUNUZ. NİYE YAPIYORSUNUZ BUNU. BAZILARININ TEK KURTULUŞU OKUMAK. NİYE BUNU GÖZ ARDI EDİYORSUNUZ. NAPALIM A101E BİME ŞOKA GİRELİM BURGERKİNGE Mİ GİRELİM İSTİYORSUNUZ. ARTIK ONA BİLE GİREMİCEZ

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 23 TAYFAYA SESLENIYORUM DUA EDİN Kİ BEN GÜZEL SIRALAMA YAPAYIM YOKSA SIZI MANYAK BIR RAKIP BEKLIYOR YANI BEN... AZ ONCE 2 HAFTADIR UZERINDE CALISTIGIM YILLIK PROGRAMIMI BITIRDIM 12 SAAT İLE ÇALIŞMAYA BASLAYACAGIM VE AZ ONCE TELEFONUMA 140 BIN TL KREDI BASVURUMUN ONAYLANDIGI HABERI GELDI HER DERSTEN OZEL HOCA TUTACAGIM HERGUN EVIME OZEL OGRETMENLER GELECEK AYRICA SINAV STRESINI YONETMEK ICIN HAFTADA 2 SEANS PSİKOLOGLA GORUSME AYARLADIM VE TABIKIDE GUNDE 16 SAATE ÇIKACAK KILÇIKSIZ ÇALISMANIN YANINDA SIZLERE UNIVERSITEDE KIZ BIRAKMAMAK ADINA OZEL BIR SPOR HOCASI VE EVDE VAKIT KAYBETMEMEK İÇİN AŞÇI AYARLADIM.VE BANA HER DURUMDA YARDIM EDECEK 2 ASISTAN HANIM BENI HAZIR OLARAK BEKLIYOR OLACAK.SIZIN ADINIZA UZULUYORUM BOYLE BIR RAKIPLE ACABA NASIL BASA CIKACAKSINIZ O YUZDEN DUA EDIN BENIM BU SENE SIRALAMAM IYI GELSIN YOKSA BENIM CALISMA HAYATIM SIZLERI IMRENDIRIP PISKOLOJIK DURUMLARA SOKABILIR BENDEN SOYLEMESI

Hocam bence siz beceremiyorsunuz karı kız işini. 3 4 sene sevgili olmak okey de ilişkiye girmek için evlenmeyi bekleyelim derse basarım tekmeyi. Bana namuslu kız lazım değil. Aradığım kızın özelliklerini yazıyorum:

Dinlerle alakası olmayacak.(koyu chpli olacak)

Diz boyu edepsizlik arsızlık olacak.

Kara mizahtan anlayacak.

İngilizcesi, gavur kültürü iyi olacak.

Ahlaksız laflar edip aklı baştan alacak.

Yazın crop, tayt ve şort dışında bir şey giymeyecek sokakta sevgilim olduğunu görenler beni kıskanacak.

DuRuŞ : √

BAKış : √

ŞeQiL : √

KaLİitE : √

EsTeTiQ : √

ZeRAfEt : √

LeTaFEt : √

UyUm : √

TeSt EdİlDi, OnAYlAnDı... 10 NuMaRa KuSuRSuZ

şEKER oRANI...

██████████ 95%

tATLI oRANI...

███████████ 96%

gÜZELLiK oRANI...

████████████ 98%

sEMPATi oRANI...

█████████████ 99%

tOPLAM sONUÇ 100%

NAZAR DUASI___

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""

وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ

Çok kötü bi lisede okuduğum için beni son 2 sene özele yolladılar adam gibi ortamda ders çalışsın diye o dönem ben mezuna kalacağım demiştim ailem arkadaşlarım kimse bir şey demedi rehberlikçim zorla tercih yaptırmaya kalktı yok yaz gitsin en kötü 2 yıllık yaz sonra 4 e tamamlarsın mezuna sakın kalma falan kafamın etini yemişti sırf biz şu kadar kişiyi üniversiteyr yerleştirdik diyebilmek için karşısındakinin ilgisi nedir planı nedir umrunda değildi adamın abi ben o dönem kalbimin sesini dinlemiştim bu yolu seçtim iyi ki de seçmişim hocama kalsa şu an en kötü okul olsun yine de okuyordum sırf üniversite okumuş olmak için tercih yapılır mı o yüzden buradaki mesajlarda da görüyorum siz o okulunuzdaki dershanenizdeki rehberlikçiniz için sadece bir portföysünüz 2 sene sonra yanına gidin suratınıza bakmaz o yüzden kendinizi iyice tartın ben neyim ne yapmak istiyorum neye ilgim var x okula gitsem mutlu olacak mıyım sorularını kendinize sorun sonrasında ne yapmak isterseniz onu yapın kimse sizi sizden daha iyi tanıyamaz herkese ezbere lafla iş yaptırmaya kalkan insanları değil kendinizi dinleyin

BOĞAZİÇİ VE ONUN SİYONİST KÖKENİ!
    Boğaziçi logosunda bulunan üstteki kare dilimini bir miktar aşağı, aşağıdaki kare dilimini bir miktar yukarı ötelediğiniz takdirde Davut yıldızını elde edersiniz. Asimetrik bir konumda bulunan daire dilimleriyse Lucifer'ın (İblis) insanoğlunu modern pozitivist paradigma vasıtasıyla ikiye bölüp Allah'tan uzaklaştıracağının habercisi.

CİGER BUNLAR BÖYLE - Sabah kayve olmadan güNe başlaMaMak, güneşe saat 5 selamı, diğer insanlar uyuyor diyip kendini pohpohlayan tiplemesi, kamp pump proğramlara girip şakşaklı böcekli kalemlik demircide 5tl olan demire, calisma masası ve raf renk uyumu oldu mu annecim 🤔penpe sari kağıt yapıştırıp onları okumak📿📿📿😁 sabaH calisamaYınca diyer güne ertelemek+v2 pazartesi SendRoMu , fosforlu süslü programlar, yorumlara negatif iqlu hoca yalaqası nickler, vaLizler bu sene hazir canim hocammmmm, Her vidyo sonunda yorumlara ✔️☑️1.Gün devamm tarzı yorumlar. Her ders min 4 kaynak 💯💯

vs ütü masasında ders calisan say 500 namik

Vardır Forum DH yönetiminin bir bildiği.

Konuyu açan arkadaş! Hiç oturup düşündün mü, bu insanlar 0 siteden onca .gif'i araklarken niçin bunu araklamamış!

Sebep şu:

TCK'de Sanal Veriler Üzerinden İşlenen Suçlar ana başlığı altında toplanan 3169 sayılı kanun grubunun 7'nci maddesinin c fırkası gereğince:

Sapan, ateşli sikah, kesici ve delici alet gibi cinayete teşebbüsü sembolize eden cisimlerin .gif, .jpeg. .doc, .docx, .fetö, .pkk dosya uzantıları üzerinden bir web sitesine tanımlanması maddî ve idarî birçok cezayla sonuçlanır.

Şimdi anladın mı, ey kanun kural bilmez ahlâksız adam!

• 23 TAYFAYA SESLENIYORUM DUA EDİN Kİ BEN GÜZEL SIRALAMA YAPAYIM YOKSA SIZI MANYAK BIR RAKIP BEKLIYOR YANI BEN... AZ ONCE 2 HAFTADIR UZERINDE CALISTIGIM YILLIK PROGRAMIMI BITIRDIM 12 SAAT İLE ÇALIŞMAYA BASLAYACAGIM VE AZ ONCE TELEFONUMA 140 BIN TL KREDI BASVURUMUN ONAYLANDIGI HABERI GELDI HER DERSTEN OZEL HOCA TUTACAGIM HERGUN EVIME OZEL OGRETMENLER GELECEK AYRICA SINAV STRESINI YONETMEK ICIN HAFTADA 2 SEANS PSİKOLOGLA GORUSME AYARLADIM VE TABIKIDE GUNDE 16 SAATE ÇIKACAK KILÇIKSIZ ÇALISMANIN YANINDA SIZLERE UNIVERSITEDE KIZ BIRAKMAMAK ADINA OZEL BIR SPOR HOCASI VE EVDE VAKIT KAYBETMEMEK İÇİN AŞÇI AYARLADIM.VE BANA HER DURUMDA YARDIM EDECEK 2 ASISTAN HANIM BENI HAZIR OLARAK BEKLIYOR OLACAK.SIZIN ADINIZA UZULUYORUM BOYLE BIR RAKIPLE ACABA NASIL BASA CIKACAKSINIZ O YUZDEN DUA EDIN BENIM BU SENE SIRALAMAM IYI GELSIN YOKSA BENIM CALISMA HAYATIM SIZLERI IMRENDIRIP PISKOLOJIK DURUMLARA SOKABILIR BENDEN SOYLEMESI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B6F6EEF8 -- 8 Temmuz 2023; 21:47:16 >
  • Çok kötü bi lisede okuduğum için beni son 2 sene özele yolladılar adam gibi ortamda ders çalışsın diye o dönem ben mezuna kalacağım demiştim ailem arkadaşlarım kimse bir şey demedi rehberlikçim zorla tercih yaptırmaya kalktı yok yaz gitsin en kötü 2 yıllık yaz sonra 4 e tamamlarsın mezuna sakın kalma falan kafamın etini yemişti sırf biz şu kadar kişiyi üniversiteyr yerleştirdik diyebilmek için karşısındakinin ilgisi nedir planı nedir umrunda değildi adamın abi ben o dönem kalbimin sesini dinlemiştim bu yolu seçtim iyi ki de seçmişim hocama kalsa şu an en kötü okul olsun yine de okuyordum sırf üniversite okumuş olmak için tercih yapılır mı o yüzden buradaki mesajlarda da görüyorum siz o okulunuzdaki dershanenizdeki rehberlikçiniz için sadece bir portföysünüz 2 sene sonra yanına gidin suratınıza bakmaz o yüzden kendinizi iyice tartın ben neyim ne yapmak istiyorum neye ilgim var x okula gitsem mutlu olacak mıyım sorularını kendinize sorun sonrasında ne yapmak isterseniz onu yapın kimse sizi sizden daha iyi tanıyamaz herkese ezbere lafla iş yaptırmaya kalkan insanları değil kendinizi dinleyin

• Tus2028HedefKBB kullanıcısına yanıt

DuRuŞ : √

BAKış : √

ŞeQiL : √

KaLİitE : √

EsTeTiQ : √

ZeRAfEt : √

LeTaFEt : √

UyUm : √

TeSt EdİlDi, OnAYlAnDı... 10 NuMaRa KuSuRSuZ

şEKER oRANI...

██████████ 95%

tATLI oRANI...

███████████ 96%

gÜZELLiK oRANI...

████████████ 98%

sEMPATi oRANI...

█████████████ 99%

tOPLAM sONUÇ 100%

NAZAR DUASI___

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا""

وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B6F6EEF8 -- 8 Temmuz 2023; 21:50:56 >
  • Kizim diyip ?Ne alaka kiz olunca veriyorlar mi.Ne rezil insanlarisniz ya.Snaki kiz olunca cok rahat her sey.Bi tane gruba girdim senin gibi seyi varsa cok rahat diyenler argo simdi buraya yazmiyorum sizin gibi igrencler sikayet ediyor.Ben de evet kudurun lan şeyimiz varsa cok rahat dedim diye bi tane kiz bana zengin kcoa peşinde dedi.Erkekler guzel kiz isterken sorun yok.Erkeklere ahlak bekcilgii kasilmiyor.O grupta biri avrupaya gideceksiniz ama ailenizle gorusmeyeceksiniz yazmis hepsi kabul etmiş biri de annemi bile satarim yazmis.Kimse ahlak bekciligi kasmiyor.Ben senin gibj kiz olana cok rahat diye sacma sapan şeyler söyleyenlere sinrilendim evet öyle kudurun deidm diye bi tane kiz gelip zengin kcoa peşinde yaziyor.

Erkekler soyle boyle erkek isteyip olduruluyorlar diye laf atıyorlar vahşice. Biz hiç güzel kiz isteyen ölsün demiyoruz.Ama erkekler tipe bakıp olduruluyorlar yaziyo vahşice. Biz güzellik standartlarına toplum baskısı yüzünden karsi çıkınca tabii ki de güzele bakcaz guzellik standartlari var dogal seçilir diyrolar küstahça.feminist gorujce 300 kilo diye asgailiyorlar .Biz ikidebir bilmem kaç gramjn varsa rahatsın diyen kadin dusmanlwrina laf edip onlarin yontemini onlara yapinca hemcimslerimiz ahlak bekciligi kwsiyor

hani ortalama unide asgarinin 2 katına çalışan eemciler olur ya ileride öyle olucam ve böyle biometrik fotomu linkedine koyucam 3/10 tiple

bu adamlar bu hayatta cehennemi yaşıyor. 4 sene boyunca zor derslerle uğraşmış sırf etiketi yok diye ytrrak yürek maaşlar alan adamlar, üstüne de 25 senedir falan yalnızlar.

• Hala şoktayım a*k

malum mezun senem olduğu için dershaneye başladım eylül ayında, temelim vardı zaten bu sayede 12 matematiğini haziranda bitirmiştim. deneme sınavı yapıyorlar her pazartesi fakat yayınları beğenmediğim için gitmiyordum, evde kendi seçtiğim denemeleri çözüyordum. geçen bi gireyim dedim 3d yaptıklarını görünce ve 1. oldum, 2.'yle aramda 1 puan mı ne var 2. olan kız normalde ben yokken hep 1. oluyomuş 9'dan beri 4 senedir bu dersanedeymiş ben 1. olunca kopya diye şüphelenip kitapçığa bakmışlar hocalar. Bi tane zor limit sorusu vardı ama normal çözümle 3 dk, L'Hôpital'le 10 saniye a*k.

Sonra beni çağırdılar işte müdür yardımcısı. Bi gittim ortada müdür yardımcısı işte, sağında mat hocası solunda 2. olan kız ama ağlamış belli 2. olduğu için k*hpe. Oturdum müdür yardımcısı konuşmaya başladı "Yaptığın doğru değil." falan dedi. Ben içimden dedim noluyor a*k ne yaptım falan sonra matçı " L'Hôpital kullanmaya utanmıyor musun arkadaşlarının emeklerini çaldın" falan dedi beni çağırma sebepleri limit sorusunda L'Hôpital kullanmammış a*k.

Sonra kız burnunu çeke çeke hocam ben de biliyorum lopitali ama arkadaşlarıma saygımdan kullanmıyorum falan dedi ağlayarak (bu mal da 10 dk harcamış soruda cevabı normal yoldan bulcam diye.) Matçı bu sefer arkadaşlarının emeklerini çaldın mutlu musun falan dedi ben iyice gülcem gülemiyorum ölen dedemi aklıma getirmeye çalışıyorum en son özür dile arkadaşından L'Hôpital'le 1. olduğun için falan dedi ben de özür dilerim hocam bir daha lopital kullanmicam dedim çıktım eve gittim a*k hala inanamiyorum gerçek mi değil mi bu yaşadıklarım diye.

• BOĞAZİÇİ VE ONUN SİYONİST KÖKENİ!
    Boğaziçi logosunda bulunan üstteki kare dilimini bir miktar aşağı, aşağıdaki kare dilimini bir miktar yukarı ötelediğiniz takdirde Davut yıldızını elde edersiniz. Asimetrik bir konumda bulunan daire dilimleriyse Lucifer'ın (İblis) insanoğlunu modern pozitivist paradigma vasıtasıyla ikiye bölüp Allah'tan uzaklaştıracağının habercisi.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pandie kullanıcısına yanıt
    ALLAH BELA NI VERSİŞADNAİDNSİDMD OLUM SALAK MISIN SEN BİN TON KAYNAK YAZMIŞSIN HER SORUYU AKILDA TUTSAYDIK ZATEN BÖYLE OLMAZDI ĞSNDSFNWĞRNSİD İYİ ÇALIŞMISSIN GÜZEL BİR NET YAPMIŞSIN HELAL OLSUN AMA 2020 AYT FİZİĞİNDE BİLE ORTALAMA 2-3 FALANKEN BÖYLE DEMEYİN, BEN GERİZEKALIYUM HA HASTA GİRDİM SORULARI OKUDUM AMA O IŞIMA SORUSUNA KOLAY DİYORSAN BEN BABAMIN YANINDA ELEKTRİKÇİ OLARAK ÇALIŞIYIM YAW OLUM BEB SALAĞIM BEN YAPAMADIM BİLİYORUM GÖTÜM BOKLU ÇÖZDÜM SINAVI AMA BU KADAR ŞEREFSİZLİK YAPMADIM MORALİM BOZULDU DAHA YENİ KALKIYORUM YERİMDEN OLUM SİZ CİDDEN HAKKINI VERMİŞSSİNİZ HELAL OLSUN DİYORUM, BEN SENE BOYUNCS ÇALIŞTIĞIMI SANAN BİR AÇIK LİSELİ DAVARIM. 2 SENEDİR HASTALANIP SINAVDAN 2 GÜN ÖNCE HASYALANAN BİR DAVARIM.OLUM KOLAY FALAN DEĞİLDİ, O KADAR KAYNAK SAYMIŞSIN BEN FİZİKTEN BS ÇAP 3D DENEMESİ VE SB ÇÖZDÜM BİRİ İKİ TANE ABİ GİDİYOZ SORUYOZ DERECE YAPANA 3 AY KALA ÇALIŞMIŞ GÜNDE 4 SAAT WOW Bİ BAKIYOZ İTÜ MAKİNE LAN BENİM OKULUMDA 10'NUN SONUNDA BAŞLAYAN ÇOCUK 40K YAPMIŞTI DİĞERLERİ ZATEN KÖTÜYDÜ BİZ O ZAMAN AKILSIZIZ BAYA OLUM HELAL OLSUN BU FORUMU ÇOK BEĞENİYORUM. 30 - 40 AYT MAT NETİ FALAN KALEMİ KALDIRMAYA HALİM YOKTU SINAV YARISINDA TOPARLANMAYA BAŞLADIM SON KEZ GÖZ GEZDİRDİM 20 DK KALA ÇIKTIM AMA HALA ÇÖZÜLMEMİŞTİ HA SANSSIZLIK FARKLI BİŞE AMA SANA HEKAL OLSUN KARDEŞİM

• Kasim ayinda 1 günlük bounda bulunma gibi bir hata yaptım tuvaletim gelmişti ama kabinlerde tuvalet kağıdı yoktu, tuvalet kağıdı nerede diye kabinde bağırdığım anda iki tane mor saçlı abla tavandan inip beni lezbiyen yaptı

• pandie kullanıcısına yanıt

lan olm gecen bit pazarına gittim kendime kıyafet falan bakıyorum sonra kulaklık buldum 30 liraydı resmini atarım böyle kulaktan diğer kulağa takıyorsun ya heh ondan aldım neyse ses cızırtılı gelmeye basladı sonraki hafta babam kırdıgım kuvet icin silikon tapancası istedi neyse alırken dedim ki kulaklıgı vereyim adam yok dedi neyse eve geldim olm batuflex acıyom fena degil gecen otobuste acayım dedim bende iphone 5s var eski bluetooth okudu ama arkadas vardı yanımda dediki konser mi veriyorsun yok dedim dediki batuflex fln dinleme biraz kültürün kulagın olsun

• arkadaslar tytde 50 kusur net yaptim aytde de 20 civari. izmirde herhangi bir yer yazip gitmek istiyorum ama ailem beni amcamin kiziyla evlendirmek istiyor.

igdirda yasiyorum biltim burdan bir an once gitmek istiyorum. bana sen tek basina yasayamazsin beceremezsin amcanin kiziyla evlendirelim onunla git o seinin temizligini yapar sende meslek ogrenirsin diyorlar. ne desem ikna olmuyorlar allahinizi seveyim bana bi care

21 yasindayim 3 sene mezuna kaldim en yuksek bu kadar yapabildim kiz 17 yasnda gozunuzu yiyem bana yardim edin

arkadaslarin evlendi cocugu oldu askere gitti sen hala ders calisiyosun diyorlar biktimm evliligi okulu aradan cikartirsin diyorlar ama ben istemiyrom ne yapayim

ayrica ben daha once hic kiz eli tutmadim sevglim olmadi izmire gidip sevgili yapcaktim bu amcamin otlu peynirini napayim ven

sonradan glenme yazi: arkdslar evlenecegim gibi duriyor baksa carem yok gibi ama cocku yapmam rahylayin bu yasta cocuk mu yapcam bide para kosnunda sikintm olmaz hem uniyidaha rhat okurum due susunuyorum o yuzden evlenegecim gibi durhor

• olum yas 20 kafayı yicem sadece erkek arkadaslar var tipimi gormussunuzdur tipim kotu bir tane sevgili yaptım marmara hukuktan kız bana diyor ki kultursuzsun hemen ayrıldım sorsak amor fati ne anlama gelir bilmez onlinea gectik ben 30 yasına kadar 31

• Biraderler salom!
    Ben ismini vermek istemedigim bir Musevi lisesinde okumaktayim. Siyasi erk tarafindan hedef haline getirilmemizden mütevellit Özdebir, TÖDER, Prf grubu, ÜçDörtBes gibi kuruluslarin düzenledigi Türkiye geneli sinavlara erisimimiz engelleniyor. Israil Devleti'ne bagli oldugum, Hür ve Kabul Edilmis Masonlar Büyük Locasi Genclik Konseyi üyesi oldugum da dogrudur ama bunlar egitim haklarimizin kisitlanmasi icin bir sebep degildir!
    Yardimlarinizi bekliyorum.

• meRhBa beN memeD tuguTLu tÜreV isLiceZZz ✌️🤪

hOcm tüReV tüRer beN tüReMem :dsad:AdweAD😂😂

iLaHi toNguÇ seNi aPtL ç

tOnGUc dAnGoZ mUsuN yaVrUm??!😣😡😁

nEysE tÜreVini aL ve 1+1=2 eZ gG ✌️✌️✌️

(oH beA tüReV bu Mu hCmA 🤣😂🤣)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tus2028HedefKBB -- 8 Temmuz 2023; 22:5:39 >
  • Ya arjantin bu kadar iyi mi biz mi çok uzaklaştık futboldan. Hakikaten taktiksel olarak mı diyorsunuz? Yoksa duygusal olarak mı? Ya da diğerleri çok mu zayıf? Mesela bi ingiltere arjantin kadar favori olamaz mı? Ya da fransa her şeye rağmen geride mi? Arjantin çeyrek finalde elense şaşırmalı mıyız?

- Sir Eyüp B.

• ULAN DÜN KIZA OYUNCAK KÖPEK ALDIM GECE VERDIM ÇOK BEGENMiS YANINDAN AYIRAMIYORUM FALAN DEDÌ BUGÜNDE BIME

GiRDiM PEÇETE ALDIM KASAYA GELDIM KASIYER FIYATI SÖYLEDÌ BENDE KARTTAN ÖDEYECEM DEDiM POST CiHAZI ARIZALI DEDi

ÇIKARDIM NAKiT VERDIM CIKTIM ORDAN YURDA YÜRÜYORUM YOLDA 1 TL BULDUM ALDIM CEBIME ATTIM NEYSE YURDA VARDIM

1 TL YI KUMBARAYA ATTIM TOPLAMDA 6.75

TL OLDU KUMBARADA

Herkese slm bn memet hocanız arkdslar yanyana iki kazik anlamayana çok yazk euheuheue😜😇 evde hanımı matta tanımı unutmiycan 😄👌👍 evt sevgili arkadasm o hayal etdigin uninin kapisindan zrannnk die girebilmek icn hayallerine kavusman icn onunde kagidin elinde kalemjn derin bi nefes aliyoruz cirt sana cirt sana ve o mesur sloganimz evt yaklas yaklas benimle birlikte... gönder gönder gelsn be hocam😎 ey guzel arksdsm ben de biliyom formulu verip cerez gibi cozmeyi ama biz isi mantığıyla yavas yavas sindirerek ogrencez ✌️hoop yakaladımm sazanlar hemen atladı yakalandiniz kacma kacma gel bura eueheuheheheu😜 sizler için hazirladigim pdfyi aciklama yada yorumdan indirin hazir oln önce durdur vidoyu coz sonra ben cozeym durdurdn demi bekliyom👍 gercektn benle birlikte cozuyon demi arkadasm yeme bizi goruyorm bak burdan hepinizi sjsjjsjsj🤫✌️ ey guzl arkadasm bi dersn daa sonuna geldk suna bak emek var emek alnim terledi bugn bidaki vidoda gorumek uzre hoççakl hosca kal

• yks sonucuna ağlayan kız lyrics

kız:açı- açılınca ko- ağladım.🤧

baba:ağladığğğnnmıııığ muck\*😚😚🥰

kız:anne gel sende anne sen de gel😥😥

baba:aç aç👍

kız:korkyoruğm😰😰

baba:korkma ya. ne korkçan kızım? rahat ol... 😏

Kız:33 bin😳... tyt, genel nerden?🤔 genele nerden bakıyoruğz🤨😩? başarı sırası🤯... sayısal kötü gelmiş...😞 ayt?☹️ ama genellerden bilmiyorum😫

anne:tyt kaç🤔

kız:tyt 33bin🤫

anne:ayt?🤔

kız: sayısal 70bin gelmiş☹️

anne: ee ikisinin- 🤔

kız:yerleştirme sayısal 66bin gelmiş😱

anne:taağmam😑... zaten eczacılık istiyodun...🤗

Kız: çoğk kötü gelmiiğş!😱😱

baba: bişiy olmaz😏

anne:güzel gelmiş👍

kız:😭😭hüüğ

baba:tağmam tağmam😑

anne:hayır hayır hayır😤

kız:😭😭😭cirağâğagâw

anne: sen eczacılık istemiyo muydun?🤨📿

kız: ama tytm güzel gelmiş👍 sağısalım çok kötü gelmiş😱😭😭

anne:nasıl annecim?🤔

kız :sayısalğm çoğ ğötü gelmiş😭😫

anne: annecim sen eczacılık istemiyo musun?🤔🤨

kız: evet ama weğlibeğa😭😭

anne: nasıl?🤔🤨

Kız: çok kötü gelmişş😩😩

anne: yiooo,😁😄 hayır.🤨 çok güzel gelmiş annecim.👍🤝

kız:anne kötü gelmiş😭

anne: hayır.🗿demek ki bu senin için hayırlı😄👍

kız:çok kötü gelmiş😩😩 tytem iyi gelmiş😁

anne: hayır hayır,🗿

kız: tytem iyi gelmiş👍😩

anne: hadi kahvaltımızı yapalım hadi🗿🤫

kız: türkçeğden çok yalnış gelmiğş😵😵

anne: türkçeden mi yanlış çok gelmiş🤔

kız: eved😫. fizikten 5 yalnış gelmiş😳 biyolojiden 5 yalnış gelmiş😳 matematiğim iyi gelmiş👍😁 fizikle biyolojim çok kötü gelmiş 😵aaaaağğğğeejı😭😭😭

anne: tamam ta😑-

kız: aaağağğğanne🤮 aaaAA😩

anne: hayır hayır🗿

kız: aağğne ANNNEEEĞĞ😩😩😱

anne: hadi kahvaltımızı yapalım biz🗿👍

baba: hadi gelin 🗿😏📿

anne: bu bizim için hayırlı olan annecim👍😁

kız: AĞLICAAğğe😰😭

anne: hadi hadi hadi gel🤣👍

Kız: anne tyt de gelmiş😫😭

anne: hadi🗿

kız: anne niye bu gelmedi😭

anne: hangisi🤔

kız: tyt☹️

anne: tyt iyi gelmiş🤝

kız: sayısalım kötğ gelmiş😭

anne: olsun🗿

kız. anneciğm😰

anne: sen eczacılık istemiyo musun🗿🤨📿

kız: tutcak mı da bu puanla🤨📿

anne: eczacılık mı?🤔

kız: eved🤫

anne: tutar annecim😁👍

kız: anneğ😭

anne: hadi kızım hadi gel🗿

kız:hıık 40 yıldır geLMEMİş😱😱🤣😭😭

anne: kameraları kapat🗿kameraları kapat,🗿 hadi.👍

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.