Şimdi Ara

ÖNEMLİ AÇIKLAMA !! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
14
Favori
9.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EN EPİK FLOOD A HŞEŞBÇBEBÇWŞVÇWĞVŞWBÇQŞBŞWŞBÇWGÇ

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Diyorum ki bi deneme patlatayım. Başlıyorum çözmeye Tr de paragraf sorularına gelince üstten bi ses geliyor "Karpuz koydum koynuma" o karpuzu annene hediye eyleyeyim Allah belanı versin.

Sabah akşam gece fark etmiyor enteresan şarkı ve seslerle ders çalışmamı engellemeye çalışıyorlar. 3 tane çocuk var evde at koşturuyorlar bildiğin. Ders çalışırken müzik dinliyorum çok sorun değil de deneme çözerken ne halt yiyecem?

Kütüphaneye git diyeceksiniz, kütüphane şehrin öbür ucunda. Ha sadece komşulardan rahatsız olmuyorum dışardan gelen motor sesleri de beni deli ediyor, pederin son ses telefon konuşması da. Siz ne yapıyorsunuz bu durumlarda

• noobodynow kullanıcısına yanıt
    olm bu da yazılmış görmemişim

• malcolmxreis'in tüm hocalara, aziz yıldırıma filan yaptığı floodlar vardı onlar duruyor mu

• Sevmediği halde uzi dinleyenler, yakışmadığını düşündüğü halde sol kulağa küpe takanlar, vücuda faydası olmadığı halde havalı olduğunu sandığı için sigara içenler... Hayatınız gerçekten bu kadar değersiz mi sizin? Ben sırf sevgili yapmak için olmadığı biri gibi davranan insanları çok değersiz buluyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ben kadınlara herkese nasıl davranıyorsam öyle davranıyorum. Dilim erkeklere ne kadar sivriyse kadınlara da o kadar sivridir mesela. Sırf bir kızla ileride yatma ihtimalim yok olur diye ondan lafımı saklamam yani.

• ÖNEMLİ AÇIKLAMA !!
  • kanka kes sesini hacettepeye almazlar seni paçoz sen nereyi kazandın 2 sene çalışıp oxforda mı girdin nereyi bekliyordun hacettepe 1. Sırada oğlum Boğaziçi gibi züpppe yuvası 9 eylül gibi serseri diyarı değil yani gerçekten okumak isteyen adamlar geliyor amacı zaten pc mühendisi olmaktı kaldı ki 1 - 2 senenin lafını mı yapıyorsun sen beyinsiz biz çalışmayacağız da emek harcamayacağız da kim yapacak yaa sen nereyi kazandın Yozgat bozok eşşek çiftleştirme mühendisliği mi sjxnahhahahahha yazzzzııkkkj kafana oğluummmm sen bitik bir yıkıkkksiinnn senden çok varrr özgün takıl birazzzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi randyrhoads7 -- 9 Eylül 2023; 18:28:42 >
  • Yardım lazım arkadaşlar ne yapmam lazım çok sıkılıyorum ünide yaptığım en eğlenceli aktivite köpeklere kedilere çiftleşme sesi açıp deli gibi gülmek

• İstersen Harvard Bankacılık oku, kendini geliştirmediğin sürece maksimum gişe görevlisi olursun. Ziraatin başında şuan eski bir pehlivan var. Bankacılık mezunu da değil ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CİGER BUNLAR BÖYLE - Sabah kayve olmadan güNe başlaMaMak, güneşe saat 5 selamı, diğer insanlar uyuyor diyip kendini pohpohlayan tiplemesi, kamp pump proğramlara girip şakşaklı böcekli kalemlik demircide 5tl olan demire, calisma masası ve raf renk uyumu oldu mu annecim 🤔penpe sari kağıt yapıştırıp onları okumak📿📿📿😁 sabaH calisamaYınca diyer güne ertelemek+v2 pazartesi SendRoMu , fosforlu süslü programlar, yorumlara negatif iqlu hoca yalaqası nickler, vaLizler bu sene hazir canim hocammmmm, Her vidyo sonunda yorumlara ✔️☑️1.Gün devamm tarzı yorumlar. Her ders min 4 kaynak 💯💯

vs ütü masasında ders calisan say 500 namik

• BEYLER Bİ TANE FEN LİSESİNDE OKUYORDUM ŞEHİR DIŞINDA YURTTA KALIYORDUM SONRA PANDEMİ SONRASI 11 İKİNCİ DÖNEMİ MEMLEKETTE PUANSIZ Bİ ANADOLUYA GECTİM 🙄🙄🙄
    11 12 DE HİC CALİSMADİM BU SENE 750K YAPTIM
     BU SENE BAKACAGIZ

SINAV SPNUCLARI ACIKLANDIGI ZAMAN KÖTÜ YAPAN ARKADASLAR AİLENİZLE NASI Bİ ORTAM YASADİNİZ OKUMASI COK ZEVKLİ HEM DE SENEYE GELEBİLECEK SENARYOLARA HAZİR OLİM DİYE MAKSAT ÇARPACAK ARABAYI GÖREYİM DİYE YAZIN OKUYALIM 🐻🐻📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿

• BİZE VESTEL DÜSTÜ DİYE HUYSUZLUK CIKARACAKLAR BU KONU SİYASETE CIKACAK, BUNLAR ONDAN DA ANLARLAR(!) ENTEL DANTEL MORUQ, AYNEN ANARŞİZİM, YOK MORUQ KOMUNİST YAHU, ÜLKEDE SU, BU OLMALIDIR DİYEN AYDIN TİPLER BU KARARI BEĞENMEYECEKTİR, LAKİN DEVLET YETKİLİLERİN BÖYLE BİR HAMLE YAPMASI COGU ÖĞRENCİMİZİ MUTLU EDECEKTİR, ARTIK MÜZEDEN MÜZEYE KOSARSINIZ 📿📿📿📿📿📿😜😍😍

• İlk 10 soru zaten tyt. bi 10 soru da şıkları denesen çıkıyor şaka maka denedim. kök denklemi sağlar bilmem ne bilsen çok hafif de diğer konuları yüzeysel bilsen koordinat sistemini bilsen 30

• HenryKissinger kullanıcısına yanıt
    ağabey 👏👏👏

• bu saatten sonra derece yapamam zaten bu obp ile her zaman imkansızdı. top 5te okuyamayacağımı fark ettikten sonra ülkenin aydınlık kaliteli insanlarıyla tanışma ihtimalimin çok daha düşük olduğunu ve yine alt tabaka olarak yaşamımı süreceğim düşüncesi yiyor beni. Benim wikipedia sayfamda hiçbir zaman itü ceng mezunu yazmayacak zart zort üni zart zor bölüm yazacak ki zaten top 5 dışı kimseye pek bir şey ifade etmiyor hepsi aynı. Hayattan beklentiyi düşük tutmak gerekiyor.

• Bilgi Üniversitesi tam burssuz radyo tv okuyan tıbbın her türlü imkan ve nimetinden faydalanmasına rağmen yüzü 4/10 fiziği mermi gibi olan anası ile babası ayrılmış gacının eskort sevdalısı müteahhit babasına benzeyen hareketlerini “bu benim karakterim kızım beğenmiyosan kapı orda” triplerinde ince ince işleyip kendime bağladıktan sonra piyasa hareketliyken yazmayıp yazın tüm arkadaşlar istanbul’dan gidince gece azgınlığıyla yazdığım naber cümlesinin sabahın 06:45’inde haliç rezidanslarının çıkış kapısına yansıyan sitemkar gürültüsü: “ulan 1 senede hiç mi bir şey değişmez”

• Gelişen dünyada en büyük paya sahip meslek grubudur elektronik mühendisleri. Elektronik mühendisliği ki robotikten tut yapay zekaya kadar en kapsamlı meslektir günümüzde. Çoğu kişi dünayayı değiştirenlerin bilgisayar mühendisleri olduğunu düşünürler son zamandaki reklamların etkisiyle. Peki sorarım size elektronik olmadan ne bilgisayarı ne yazılımı... Asıl mühim olan onlar, elektronik mühendisleri. Tamam her şey yolundadır çok iyi kodlar yazıyorsundur, peki sonuç... Bu kodları neyde çalışyıracaksın, hadi onu da geçtim bu yazdığın kodlar ne işe yarayacak elektronik olmadan?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.