Şimdi Ara

ÖNEMLİ AÇIKLAMA !! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
14
Favori
9.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben herkese yazmıyorum ama ihtiyaçtan doğuypr.

kızdan not istiyorum görüldü atıyor.

bana zaten su yasıma kadar kimse yazmadı.

ben bence 1.5/10 falanım.

ben de boyleyim abi ne yapayım?

ben zaten evlenmeyş dusunmuyorum ama karsı cinsi de merak ediyorum sacları var memesi var ag bir de kız yani bu ne bileyim kız işte farklı bi şe

• abi, kadınları elde etmek için araba ve para, tip lazım diyorsunuz ya e oğlum kadın işe gittiğinde sizin gözetiminiz altında olmadan sizi aldatabilir.

duymadınız mı, görmediniz mi patron yalakası kadınları; kadınların çoğu duygusaldır ve ilişkilerden sıkılıp aldatır.

hayatım boyunca kız arkadaşım olmadı, kavram koymadığımız bir kız vardı. beni sevdiğini söylüyordu, 15 kere falan buluşmusuzdur o da en az. her gün de telefonda konuşuyorduk. kız eski sevgilisinin ona “senin ablana azıyorum, senle sadece seks için beraberim yazmış” kız 18 yaşında, bu yazan da benden de boş bir adam 27 yaşında. boş beleş birisi.

bir kere ekşi sözlük hesabında eski sevgilisi hakkında bir şey yazmış, eski sevgilimi özledim vesaire. ileride. boşama avukat olucam kızın yaptığı hareket buydu.

bu kadınlar sadece olgun erkekleri ve tipi iyi olanları, bu da olmazsa parası olanları seviyor.

ben şahsen evlensem bir kadını çalıştırmam, hatta gider özel unide en yakın yerde okutururum.

dostum, üniversite ortamında geceleri caddeye çıkan onlarca kız var bizim orada. tek tek arabalar geliyor, soruyorlar. ben de anne babalarına üzülüyorum. o kadar çalış okut, sonra geceleri orada burada sürtsün.
    aile evinden ayrılmak isteyen bir kızın, mutlaka sorunları vardır.

erkeklerin de var, ona bir şey demiyorum ama potansiyeli olan kadın gerçekten erkekten çok daha tehlikelidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de diyorum nerden tanıdık geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hay Allah  

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thatisreal kullanıcısına yanıt

• thatisreal kullanıcısına yanıt

Yaşlı teyzeye dayıya laf ediyor da onlara geçiliyorsan senin sorunun (ki geçeceğini düşünmüyorum niye onlara laf atıyor anlamadım gerçekten çok garip ADS:ASSDA)

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doğru. Makineciler Islak ekmekle beslenen sivas kangalı gibidir.eemciler olsa olsa mamasını degistirince ishal olan süs köpeği olabilir.

• pandie kullanıcısına yanıt
    bi ara saçlarına dokunurken boynuna biraz sürttüm parmağımı o an kulağına 'rasyonel olmalıyız' dedim

• İnsan doğaya zararlı mı

İnsanlık olmasa şuan orman diye bir şey olmazdı

İnsanlar yokken çıkan yangınlar nasıl sonüyordu acaba

• Man DAF Scania Volvo Ford Renault Iveco tirlarini sürmüş en az 100000km yol yapmış tecrübeli bir tır soforuyum ets2 de
    Her türlü soruyu sorabilirsiniz tırı geri geri park edebilecek kadar ustayım bu iste

• .

• Up bitti mi

• Hocam puanım yetiyor da sıralamam yetmiyor ya

• Abi kahkaha attim JSBXBSNJSBSBSJSJ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mezunbiri_56 M kullanıcısına yanıt
    Bu dünya adil bi yer degil hocam üzülmeyin, tek sucunuz 1 sene gec dogmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tus2028HedefKBB -- 18 Temmuz 2023; 0:33:3 >
  • Tus2028HedefKBB kullanıcısına yanıt
    Yks 2023 açıklandıktan sonra çıkar yeni bir sıralamam puanımla uyuşmuyor floodu

• Diyorum ki bi deneme patlatayım. Başlıyorum çözmeye Tr de paragraf sorularına gelince üstten bi ses geliyor "Karpuz koydum koynuma" o karpuzu annene hediye eyleyeyim Allah belanı versin.

Sabah akşam gece fark etmiyor enteresan şarkı ve seslerle ders çalışmamı engellemeye çalışıyorlar. 3 tane çocuk var evde at koşturuyorlar bildiğin. Ders çalışırken müzik dinliyorum çok sorun değil de deneme çözerken ne halt yiyecem?

Kütüphaneye git diyeceksiniz, kütüphane şehrin öbür ucunda. Ha sadece komşulardan rahatsız olmuyorum dışardan gelen motor sesleri de beni deli ediyor, pederin son ses telefon konuşması da. Siz ne yapıyorsunuz bu durumlarda

• Whatever Karamba does is one of the values ​​of this forum. The disrespect done to him is equivalent to the disrespect done to me. They tried to beat the pear by getting together with the pear of hope, but there was a sycamore leaf behind the pear. Here, my pear caramba ginar leaf is mine.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.