Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.977
Cevap
76
Favori
481.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar'a girin arama kısmına always yazın Always-on Display off yapın
    Ayarlar'a girin arama kısmına wake yazın Raise to wake kısmını off yapın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • erdm0216 E kullanıcısına yanıt
    Bakıyorum hemen hocam teşekkürler

• SelmanTatarOğlu kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, umarım çözüm olmuştur.

• Kaldırınca uyandır yazan kapalıydı zaten. Fakat her zaman açık ekran I yeni kapattım. Ancak bu defa da sadece parmak izi animasyonu geliyor en ufak bi hareket de. Biraz daha bakayım belki olur. Teşekkürler

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]
    Move device to show finger print icon
    off yapın

• erdm0216 E kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam şimdi oldu elinize sağlık :)

• Merhaba arkadaşlar. Halen android 10.3.8 sürümünü kullanıyorum. Android 12'yi tavsiye eder misiniz, kasma, donma, batarya sorunları var mı? Model gm1910.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar selam, Oneplus 7 kullanıcısıyım, cihazı hareket ettirince parmak izi simgesini göster özelliği çalışmıyor nasıl düzeltebilirim. Parmak okuma için ekranı açmak zorunda kalıyorum her seferinde

• enesdls E kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranı ayarlar kısmında çift tıkla uyandır veya kaldırınca uyandır seçeneği aktif mi?

• hakan_kaya123 H kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yeni geçtim telefon akıcı süper bişey olmuş. 10.3.8 deydim bende 4.5 - 5 saat ekran süresi alıyordum o sürümde iken
    Şuan 4.3 maksimum. Şarj konusunda benim sorunum yok Transformatör Merkezinde çalıştığım için 7/24 elektrikle haşır neşirim 😃 her an takıyorum şarj a o yüzden sorun yok. Ama stabilite konusunda benim çok hoşuma gitti ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

Tamam hocam teşekkürler. Ben de bi deneyeyim, inşallah pişman olmam :) Şimdiki sürüm stabil, seri, batarya sorunu yok çünkü. Önce 11'e yükseltmek gerekiyor herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnePlus 7 pro var hocam ghostscreen oldu can sıkıcı bi kronik arıza

• justmark kullanıcısına yanıt
    Maalesef bende Twitter da çok vakit geçirdiğim için Twitter simgelerin olduğu yer parmak izi sensörü ve sağ üst köşedeki şarj mobil veri WiFi alanı hep yanık. Ekranı hiç full parlaklık kullanmadığım halde ekranda yanıklar var.

Üzülüyorum hocam bide benim cihaz yurtdışı .. OnePlus cihazlarına sahip çıkmaması üzüyor. OnePlus watch , OnePlus Wireless Bullets filan kullanıyorum ama 2019 Ağustos ayında almıştım. . sonraki cihazim iPhone 15 Pro olacak gibi. Eski tadı tuzu yok hele ColorOs geçince filan. Bide ülkemize satışı sorun.

Maalesef öyle hocam ben iPhone 8plus ı satıp almıştım bunu. Halen daha taş gibi telefon ancak dediğiniz gibi amoled yanığı can sıkıyor.

Hocam bende 8 Plusdan geçiş yaptım pismanda değilim fakat şuan Apple ürünleri çok çok iyi. Bu cihazın tek sevdiğim yanı full ekran ve pop-up kamera , şimdiki yeni OnePlus lar ilgimi çekmiyor hele bide Oppo ile birlestikten sonra soğudum. Eski Ceo Carl Pei gidip Nothing markasını kurdu, kaldıki bu firmaların CEO'su vs. de Apple kullanıyor... Önceden f/p diye alıyorduk bu cihazları ama eski tadi yok.. OnePlus Watch 'a bile Türkçe dil desteği gelmedi ..

Bende hiç pişman değilim ios 9 dan sonra android ile devam ettim hiç garipsemedim. Ceo ayrılmasaydı daha iyi cihazlar orta çıkardı nothing phone hiç ilgimi çekmiyor. Bu bu telefonun 2k ekran çözünürlüğü çok hoşuma gidiyor. Alacağım telefonun bunun gibi ekranı olsun Ama 1000 nit de parlaklığı olsun isterim. O da dünya para. Taksit imkanı yok. O yüzden bunla birlikte herhalde daha 5 6 sene daha mecburen devam edeceğim.

Ben 15 Pro 'yu bekliyorum hocam Type-C ile gelirse tabi. Bizim cihazların fiyatı şuan hak ettiği yerlerde değil.

Evet ama en azından xioami ile aynı seviyede sayılır fiyat bandı İmei çakılı olan modelleri. 15 pro da 40k üstü gelir muhtemelen. O kadar da para veremem şahsen

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.