Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.975
Cevap
77
Favori
481.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ön kamera açılma sorununu halleden oldumu ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Valla ne yapacaz abi bu sorunla baş başa kaldık. Yok mu yabancı forum birleşip yazalım kimsenin umurunda değil sanırım

• SelmanTatarOğlu kullanıcısına yanıt
    Valla hocam yazık ediyorlar o eski community Feed Back'i önemli bizim için diyen firma için... Eser kalmamış

• SelmanTatarOğlu kullanıcısına yanıt
    Nothing Phone 2. Telefonu cikarsinda hocam , kamera ve işlemcide iyi adimlar atarsa geçebilirim bu gidişle iPhone a geri dönecem yoksa

• merhaba arkadaşlar, android 12 den 11 e geçmek istiyorum. biraz kaynakları karıştırdım fakat net bir tutorial bulamadım,

burada birkaç adımdan bahsediyor fakat çin versiyonu yani GM1910 için bir kaynak yok. android 11 e nasıl geçeriz yakın zamanda yapabilen var mı? teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar, batarya değişen oldu mu aranızda?https://witrigs.com/products/oem-battery-for-oneplus-7-pro?variant=42988785008894
    Şu sitede orijinal diye satılıyor. Alıp taksak verim alır mıyız acaba? Ya da başka var mı tavsiye edeceğiniz orijinal batarya? Telefonun performansında sorun yok sadece batarya çabuk bitiyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrashDump mode içeren bir Oneplus6 cihazı sahibiyim bunun için unbrick yöntemlerini denedim fakat çözüme ulaşamadım. Tamir için ne yapmam gerekiyor. Unbrick sorunsuz bir şekilde tamamlanıyor telefon açılırken yine aynı hatayla karşılaştığımı da belirteyim. Uygun yollu tamir ettirebileceğim bir yer var mıdır veya bunu çözen var mı farklı bir yöntem ile.

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.