Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.228
Cevap
301
Favori
512.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
70. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.aliexpress.com/item/1005006225236059.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=6000095810048&aff_fcid=63a68599d8ae499fb62db1b082a4e4e1-1714836141065-08076-_oFKomJ0&tt=MG&aff_fsk=_oFKomJ0&aff_platform=default&sk=_oFKomJ0&aff_trace_key=63a68599d8ae499fb62db1b082a4e4e1-1714836141065-08076-_oFKomJ0&shareId=6000095810048&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=bdd4814f252345948fb9a553cef0580b&afSmartRedirect=y

Yeni cihaz alan arkadaşlara şiddetle tavsiye edeceğim, tavsiyeye uyup alanların kesinlikle memnun kalacağı bir kılıf linki bırakıyorum. X6 Pro'da kullanıyorum, Xiaomi 14 için de siparişini verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draqpit42 -- 4 Mayıs 2024; 18:22:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• draqpit42 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, AliExpress iyidir.

Türkiye de olmayan kılıfları bulabiliyoruz, telefona ayrı bir hava katıyor, herkes gibi aynı şeyleri kullanmak zorunda bırakmıyor bizi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    Şebekeden bence korkmaya devam edebilirsiniz. 3G/4G için sorun yok ama NR-NSA yani 5G'de S24 şarjı modem gereği su gibi içecektir. Testleri de mevcut, bulursam atacağım. Gerçi ülkemize de 5G şak diye gelmez de, gene bir eksidir yani bu. Çözülebilir bir sorun, böylesi amirale yakışmaz. :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kurulum falan her şeyi sabah tamamladım ama anlamsız bir ısınma var 40-42 derece altına düşmüyor. Sadece wp instagram browser kullanımı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt

ilk günler bende de 37-38 oluyordu. 1 hafta sonra serinledi

• keyboard772 K kullanıcısına yanıt
    Evet ilk zamanlar böyle olacak gibi s23te de böyleydi bunda Bi tık fazla gibi..

• SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU]
    https://dbrand.com/shop/skins/samsung-galaxy-s24-skins

Ben de bu ürünü sipariş verdim. Alternatif olarak aklınızda bulunsun. Yurt dışında çok bilinen ve tercih edilen bir marka (Mesela ünlü teknoloji YouTuber MKBHD bu markayı tercih ediyor)

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Düz kullanımda 32 - 33 ü geçmez. Bende en çok 38 e çıkıyor o da oyun ya da video çekimleri sırasında oldu ara sıra.

Dert etmek için çok erken. Isnmadan yakınan çıkmadı kaç aydır forumda kullanıcılardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 4 Mayıs 2024; 19:29:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. s24 cihazıma Hard reset atıp 0 dan kurulum yapsam pil tarafında bir iyileşme olur mu?

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Bende fiio utws 5 kullanıyorum ldac açtığımda s23 de ses gidiyordu şuana kadar s24+ da ldac da sorun yok

• Cagriozbkr C kullanıcısına yanıt
    Android sürüm yükseltmesinden sonra tavsiye ediliyor wipe cache yapmadiysaniz once onu deneyin olmazsa hard reset yaparsiniz

• 1 hafta sonunda düz s24 ün batarya performansı. Çoğunlukla wifi kullanımı.

SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU]

• Yeni alan arkadaşlar a hayırlı olsun...
    Daha önce S23 plus ile Marmaray da Sirkeci Kazlıçeşme arası tünelde ne yaşadıysam S24 plus tada aynısını yaşıyorum daha önce yazmıştım yeni gelen arkadaşlara bilgi olsun diye tekrar yazayım dedim evde de 2 telefon yan yana çekim gücü aynı yani 4 çubuk ta..

• Konudaki bazı kişilerde bahsetmiş esas sorun 5g de zaten. Ülkemizde istanbul havalimanı dışında 5g olmadığı için biz sorunu farkedemiyoruz o yüzden dert etmenize pek gerek yok bunu. Keşke 5g gelsede dert edebilsek orası ayrı :)

• Merhabalar arkadaşlar, iPhone nun ses kısma düğmesi gibi bir kısayol atayabilir miyiz telefon a.

• Immortall I kullanıcısına yanıt

Nasıl yaptın be bunu :D baya iyi.

• Yeni alan arkadaşlar a hayırlı olsun...
    Daha önce S23 plus ile Marmaray da Sirkeci Kazlıçeşme arası tünelde ne yaşadıysam S24 plus tada aynısını yaşıyorum daha önce yazmıştım yeni gelen arkadaşlara bilgi olsun diye tekrar yazayım dedim evde de S23 plus ile S24 plus yan yana iken iki telefonun çekim gücü de aynı hat TT..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 4 Mayıs 2024; 21:49:9 >
  • mmsinan M kullanıcısına yanıt
    Samsung Goodlock uygulamasını indirin. Daha sonra goodlock içinden Registar'ı kurun. Ses açma, ses kısma ve güç tuşuna istediğiniz atamayı yapabilirsiniz. Size güç tuşuna uzun basınca sessize almanın ekran görüntülerini ekliyorum. İstediğiniz özelleştirmeleri kendiniz yapabilirsiniz. Ayrıca goodlock içerisinden Rotunies+ modülünü indirirseniz rutinler ana ekranından yan tuşlara atamalarıda yapabilirsiniz. SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALTE -- 4 Mayıs 2024; 22:25:33 >

• ALTE A kullanıcısına yanıt
    Bir telefonda asla ve asla zerre titreşim kullanmıyorum.
    Hatta titreşimden tiksiniyorum.
    Onun için titreşim olmadan direk genel ve sessiz arası geçiş yapan widget programı kullanıyorum.
    Tek tıkla, genel-sessiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enver49 -- 4 Mayıs 2024; 22:43:51 >

• Arkadaşlar eğer S23 üme verilen takas fiyatını onaylamazsam sim kart takıp kullandığım S24+ ı iade edebiliyor muyum? Şikayetvar da iade kabul etmediklerine dair bazı şeyleri okudum da

• 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.