Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wamad , Qushi , fan edition Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.766
Cevap
310
Favori
540.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mail uygulamasınu güncelledim bu çıktı sürekli orda.Ben uygulamayı durduruyorum 5 10 dk sonra tekrar başlıyor.Telefonu yeniden başlattım düzelmedi ne yapabilirim.
    SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpresden hiçbir şey almadım. Bu yazan net fiyattan başka fiyat ödeniyor mu? Adrese teslim olduğunda ek ödeme çıkar mı? Gümrükte çok bekliyor mu? bilgi verebilecek var mı?
    SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Trepeci T kullanıcısına yanıt

iade kısmını bilmiyorum ama ekstra verdikleri 7000 tl lik kupon için ödeme istiyolar eğer değişimi kabul etmezseniz

• enver49 E kullanıcısına yanıt
    Ayarladığınız rutinler güzel, ancak bu rutinler için ekranı açmanız gerekir. Ekranı açmadan doğrudan ses+ ses- ve güç tuşuna ile de yapabilirsiniz.

• Hayır hocam ek bir ücret ödemiyorsunuz. Aylık 5 adet sınırının var bunu geçince iade oluyor sadece bu bilgiyi vereyim.

Kargo süreci ise benim Nisan ayındaki üç alışverişmde ertesi gün kargolandı ve bir hafta içerisinde bana ulaştı. Ancak daha geç de gelebilir net bir şey söyleyemem ulaşım konusunda.

14 günlük cayma süresi içerisinde iade edebilirsiniz. Sim kart takmış olmanız iadeyi engellemez. Hatta değişim programından bağımsız olarakta iade edebilirsiniz. Önemli olan cayma süresini giçirmemeniz. Cayma süresi telefonun size kargo teslimi ile başlar.

Ben sorduğumda telefonun kutusuna ve kendisine hasar verilmediği müddetçe 14 iş günü içerisinde iade edilebileceği söylenmişti hocam. Dikkatli kullanırsanız sorun olmaz diye düşünüyorum.

• Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Telefonu bugün kargolayacaktım ama pazartesiye kaldı artık inşallah sorunsuz bir şekilde hallolur bu süreç. Ekrandaki kılcal çizikten umarım fiyat kırmazlar. Telefon kargoyla onlara ulaşınca onay için bilgilendirmeleri ne kadar sürüyor?

Bana gün içerisinde dönüş yapmışlardı hocam sms ile. Yoğunluğa bağlı değişebilir tabi.

• aceylan1922 kullanıcısına yanıt
    Ekran üzerinde cam koruyucu mevcut şuan koruyucuyu çıkarıp mı yollayayım?

Ben çıkarıp gönderdim ekran koruyucuda çizikler olduğu için.

• umtcocu kullanıcısına yanıt
    Bende de ekran koruyucu yeni ve ekranı tamamen kaplıyor acaba orda çıkarmayı unuturlar umursamazlar mı diye düşündüm

Hocam çıkarmasanız da olur, onlar zaten çıkarıyorlar incelerken demişlerdi ama ben de güvenemediğim için çıkarıp gönderdim ne olur ne olmaz diye.

• yüksek çözünürlüklü fotoğrafları piksel bozulması olmadan instagrama story olarak yüklemenin bir yolu var mıdır

• dostlar garanti bbva bildirim geç gelme sorunu yaşayan var mı?

örnek olarak bir alışveriş yapıyorum bildirim gelmiyor.

ancak telefonu uyandırdığımda geliyor.

güç tasarruf kapalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 5 Mayıs 2024; 0:2:8 >
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Gerçekten de aynıyız bu konuda sizinle dostum. Titreşim beni de acayip tilt eden bir şey. Sözüm ona rahatsız etmemek için geliştirilmiş bir şey ama aslında titreşeceğine telefon melodileri çalsa çok daha az rahatsız eder insanı. Üst katta komşunun sabah alarmı titreşim olarak ayarlı rahatsız etmeyecek ya çevresini sözüm ona taaa aşağıda beni deli ediyor uyan artık diye bağırasım geliyor. En az 20 dakika zınnnnn zınnnnn beynimizi yiyor sabahın köründe.

Toplantıya girersin birilerinin telefonu Titreşimde olur. Devamlı zınnnn zınnnn zınnnn beyni yer insanda dikkat filan burakmaz. Bunu kullananların etrafı rahatsız etmediğini sanması çok komik. Bence tek kullanılabileceği yer kalabalıkta dışarıda yürürken telefon cebinde falansa hissetmek için olabilir. Onun dışında kullanılması geçekten de insanı sinir ediyor.

• akibeel kullanıcısına yanıt
    Uygulama simgesine basılı tutup üstte i tuşuna dokunun ordan pil menüsüne gelip kısıtlanmamış seçeneğini seçip bu şekilde deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU]
    Bugün yoğun yandex kullandım. Sd s23 den daha uzun süreler aldım. Tabi sıfır pil. Yani aslında sıfır s23 ikende iyidi. Telefonda ısınma sıfır. S23 hafif ısınırdı normal şekilde. Exynos 2400 olmuş.
    S23 den s24 e başka fırsatlar olursa kararsızlar hiç düşünmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 5 Mayıs 2024; 0:40:50 >
  • Samsung Shop'tan 28 Nisan'da Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra almıştım da hala kargoya verilmedi. Hala kargosu verilmeyen var mı? Benzer tarihte alıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknospace2009 -- 5 Mayıs 2024; 0:43:1 >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt

optimize aktifti kısıtlanmamış olarak değiştirdim.

umarım sorun bundan kaynaklanıyordur.

teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.