Şimdi Ara

0 KBPs sorunu lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
45.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar normal internet hızım LoL patchlerinde 950-850 arası oluyordu. Oyunu sildim ve yeniden yükledim 900 mb patch istiyor. 881 mb kalana kadar hız 800-900 civarı ama 881 mb olduğunda hız 0 KBPs ye düşüyor ve 256:12:52 kalan yazıyor. Bir çok yol denedim son çare format mı ?

• UPP ACİLL YARDIM UPP
  • Dostum ufak boyutlu dosyalara denk gelmissindir duzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: borembo

Dostum ufak boyutlu dosyalara denk gelmissindir duzelir

6 saat bekledim ama bi değişme olmadı normalde oyunu yeniden kurmam bile 1-2 saati mi alıyordu deli olucam ya oyuna giremiyorum 3 gündür
  • Hocam altta ayni adli dosyalarin inmesini bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroCrafter

Hocam altta ayni adli dosyalarin inmesini bekle
    virüs programıyla güvenlik duvarını kapat tekrar dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: requaizen

güvenlik duvarı kapalı ve virüs programı zaten yok bi arkadaşıma sordum karşıdan aktarıma izin ver dedi denedim yine de olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HUIK

quote:

güvenlik duvarı kapalı ve virüs programı zaten yok bi arkadaşıma sordum karşıdan aktarıma izin ver dedi denedim yine de olmadı.

Alıntıları Göster
    oyunun içinde rads-project-lol air client-releases- bendeki numaralar farklı sendekiler farklı olur neyse orda s_ok ve releasemanifest dosyalarını sil tekrar patch atmasını dene

• quote:

oyunun içinde rads-project-lol air client-releases- bendeki numaralar farklı sendekiler farklı olur neyse orda s_ok ve releasemanifest dosyalarını sil tekrar patch atmasını dene

Alıntıları Göster
    eve gidince ilk işim o olucak ama ben onu çözümü patch atmadığı için yapmıştım işe yaramıştı umarım bunda da işe yarar
  • lütfen yadım yo9h giremirum oynu 3 ker sildim tekrar yükledim bir ker tekrar indridm o radsla ilgili olan şeyleri yaptım hal aynı sorun yardım
  • DNS AYARİNI OTOMATİK YAP ONDAN SONRA PATCH BASLAT
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beni Methetme Kardesim

DNS AYARİNI OTOMATİK YAP ONDAN SONRA PATCH BASLAT
    patch gunceliyor kardesim yarım saat bekliceksin o devam edecek.
  • Arkadaşlar bir çok kişi dosya silme falan göstermiş bazılarında işe yarıyor ama bende yaramadı uğraştım ve çözümü buldum!
    Hemen arkadaşınızın güncellenmiş oyununu flash belleğine atmasını isteyin ve kendi bilgisayarınıza atın yolunuza bakın :) kolay gelsin iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi febrois -- 30 Mayıs 2014; 21:45:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: febrois

Arkadaşlar bir çok kişi dosya silme falan göstermiş bazılarında işe yarıyor ama bende yaramadı uğraştım ve çözümü buldum!
    Hemen arkadaşınızın güncellenmiş oyununu flash belleğine atmasını isteyin ve kendi bilgisayarınıza atın yolunuza bakın :) kolay gelsin iyi forumlar.
    Beklemekten başka çaren yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fgdf

lütfen yadım yo9h giremirum oynu 3 ker sildim tekrar yükledim bir ker tekrar indridm o radsla ilgili olan şeyleri yaptım hal aynı sorun yardım

aşşağıya yazdığım çözüm yolunu yap kardeşim 30 dk içinde herşey tamam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: febrois

quote:

Orijinalden alıntı: fgdf

lütfen yadım yo9h giremirum oynu 3 ker sildim tekrar yükledim bir ker tekrar indridm o radsla ilgili olan şeyleri yaptım hal aynı sorun yardım

aşşağıya yazdığım çözüm yolunu yap kardeşim 30 dk içinde herşey tamam :)

Alıntıları Göster
    uğraştım uğraştım ama çözümü buldummmmm bu saatlerde hemen güncellemeniz lazım 0 Kbps ile güncelenen lol şimdi 1500 kbps ile 5 saniyede yüklendi. Çözüm ise ilk olrak güvenlik duvarını kapayıp anti virüs prgoramın varsa denetim masasından silmek.Sonra ise şu adımları takip edin:

Alýntý:
    C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\{en yüksek sürüm numarası}

releasemanifest
    S_OK

Deplay isimli klasörü açın

lib (klasör)
    META-INF (klasör)
    mod (klasör)
    locale.properties (dosya)
    lolclient.exe (dosya)
    lolclient.swf (dosya)

Bu dosyaları silin ;

DNS ayarınızı otomatiğe aldıktan sonra Windows tuşu + R yi tuşlayın, açılan pencereye "cmd" yazarak Komut istemi penceresini açın ve sırasıyla ;

ipconfig /flushdns
    ipconfig /release
    ipconfig /renew
    ipconfig /register dns
    exit
    Sonra oyunu açıyoruz ve ilk 0 Kbps ile başlıyo ama tahminnen 30 dk boyunca beklerse normal Kbps ye çıkıyo ve doluyo eğer çıkmassa sunucuların boş olduğu bi zamanda meselaaa gece 12 den sonra gibi bi saate patch atın yeni yama geldiği için böyle oldu .

• kedi_adam kullanıcısına yanıt
    Bilip Bilmeden konuşma tabikide çaresi var yazdım onu yaparsa çaresi olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLoL

Spam yapma kes
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLoL

Sadece dns ayarlarını otomatiğe alman yeticek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Révo21

Sadece dns ayarlarını otomatiğe alman yeticek :)

aldım ama olmadı :/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.