Şimdi Ara

06.15.00 sarj suresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar teli 06.15.00 yukeselttim sarj inanılmaz hızlı akıp gidiyor tel 3g yurt dısı yardımlarınızı beklitorum

• fikri olan yokmu sam sam prefs yukledm ama sarj cok cabuk gidiyor neden bi yardım edin
  • telefonla konuşma yapma, mümkün olduğunca oyun oynama, müzik de deinleme, gör bak nası uzun gidiyo şarjın
  • valla harika cevap sen oylemi kullanıyon kardes telefonu bak adı ustunde telefon fark ettin dimi bi insan yardım isteyince dalga gecilmez
  • Benim iPhone'da çok sarj yiyor durduk yerde varsa fikri olan söylesin.
  • Cydia dan SAM kurun fayda eder.

Şahsen benim şarjım 1.5 gün gidiyor.
  • sam kurdum daha sonra ne yapıyoruz peki kardesim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedxfer

sam kurdum daha sonra ne yapıyoruz peki kardesim

SAM Prefs kurmak tek basına yeterli değil. "Official Activated" olan kısmı "Wildfire Activated" pozisyonuna getirmeniz gerekiyor. Bunun için de AYARLAR'dan önce SAM kısmına girin "Official Activated" olan kısmı "Unactivated" yapın. Sonra SIM GENERATE'e tıklayın ve cihazınızı iTunes'a bağlayın. Cihaz wildfire aktive olacaktır.

2. olarak cihazı bu şekilde olanların yine Cydia'dan cmdshft.ipwn.me/apt sourcesinden push doctor isimli uygulamayı da yüklemelerini öneriyorum. Bildirim ve şarja olumlu etkisi büyük .
  • bu dediklerin bende yok ayrıca sam samprefs boyle bi sey yok arkadasım push doctor ise yuklenmiyor arkadasım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedxfer

bu dediklerin bende yok ayrıca sam samprefs boyle bi sey yok arkadasım push doctor ise yuklenmiyor arkadasım

SAM aç orda De-Activate olması lazım ona bas ondan sonra SAM ile aktive et tamamdır.
  • kardes faydası oluyorsa bilgilendırırmısın bende mecbur kaldım galiba
    telefon
    3gs white 32gb
    05.16.02
    4.3.5
    unlock etmem lazım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.