Şimdi Ara

1.6 leonlar için oluşmuş yanlış düşünce... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Teakif

Arkadaşlar belki yukarıdaki tartışmalardan sonra biraz komik olacak ama cahilliğime verin. bu 1.6 motorların 16V li yokmu?

var hocam onlarda yanlış hatırlamıyosam 105 bg di.8v olanlar 102bg çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :S

1-1.5 yıldır leon sahibiyim.40bin tl veripte otobanda makas atmaya ,drag yapmaya kalkıcaksam zaten gider 2003-2004 typer alırım.Kıskanan arkadaşlar yaris falan diye dalga geçiyor, verin beleş leonu bakalım yaristen bi daha söz edebilecekler mi?3.5 -4 bintl fark var tsi arasında sırf az yakar diye bu motor alınmaz.Performans düşünülürse alınır zaten performans düşünecek insan 4 bin tl düşünmeden verir(40bini veren 4 bini verir hesabı).Bırakın siz 1.6 leon 8v gitmez falan demeyi de kendi altınızdaki aracı biraz daha iyi tanıyın.

1ay önce makyajlı sıfır 1.6 motor olarak aldım leonumu..2009 golf satarak aldımkı leonu daha cok begendım su kısacık zamanda. neyse cok arastırdım buraları da okudum satıcıyla servıslerle görustum.1.4tsi mi? 1.6 mı? diye uzatmıycam hemen hemen herkes yazmıs zate..sonucta 1.4 tsi yakıttan cok performası önde olan bır tercıh ve performans ıcın bastıgınız da bu motor yakıyor arkadaslar..bana performans degıl babadan kalma 1.6 olsun ıstedım..cunku 2007 golfumu fsi dı cok cektım belkı sansımaydı..2009 golfu alırken 1.4tsi varken 1.6 aldım ki gayet memnundum sehır ıcı bostancı yeşilköy ev ve işyeri gidiş dönüşümde kullandım ve ortalama km 260 lıra cıvarı yaktım hep..klımalı uzun yollarımdada hıc sıkıntı cekmedım..dıgıtal klıma olması artı bır avantajdır hepınız bıldıgı gıbı yakıtta..şimdi leonum 1.6 kalkıs ve gidişinden golfden cok daha seri bır araç aldıgım için belkide golfun hantallıgına alıstıgım için şimdilik 1.6 dan cok cok memnunum.. 1.6 motor cok cok zor bır secım degıl bana göre.kaldıkı 1.4 tsi performans acısından 10 numara ama benım performansla ilgim yok ve 1.6 motor ıle sehırıcı 3000 devir 100km 265 cıvarının cok cok ustunde yakar dıye kımse cıkmasın..bu bana yetıyor..

tüm bunları diğer topiçlerdede yazmıştım ve halen arkasındayım 1 aydır kullanıyorum ve cok memnunum..herkes kazasız belasız kullanmalar dilerım..

• seat leonun 1,6 1,4 dsg si cıkacakmı bilen varmı
  • Seat Leon 'un performansını arttırmak istiyorsanız aşşağıdaki parçaya bakabilirsiniz:
    http://www.sahibinden.com/vag_grubu_icin_performans_motor_kulagi-39WQQaXQQ16997538WQQpXQQdisplayitem
  • zorr ama martta 1.6 dizel dsg gelecek
    quote:

Orijinalden alıntı: zone

seat leonun 1,6 1,4 dsg si cıkacakmı bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: feverinlove

Seat Leon 'un performansını arttırmak istiyorsanız aşşağıdaki parçaya bakabilirsiniz:
    http://www.sahibinden.com/vag_grubu_icin_performans_motor_kulagi-39WQQaXQQ16997538WQQpXQQdisplayitem

bunu performans arrtıracak alakaya maydonoz dostum....

• 1.6 102 hp Exeo aldım, o kadar b*k attınız bu motora. Lafla yetinmeyin icraat yapın, kapışmak isteyen olursa beklerim...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.