Şimdi Ara

1.75 boya kaç kilo ideal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 1.75 boyundayım geçen sene 56 kg falandım , salona gidiyorum şuan 60 kiloyum kaç kilo idealdir . Kollar göğüs ve omuz kısmında baya bi gelişme var salona gittiğim için

• Yapay Zekanın Yanıtı

1,75 Boy İçin İdeal Kilo

1,75 boyunda bir birey için ideal kilo, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bunlar arasında yaş, cinsiyet, vücut kompozisyonu ve aktivite seviyesi bulunur.

1,75 Boy Kaç Kilo Olmalı Erkek

Sağlıklı bir Vücut Kitle İndeksi (VKİ) aralığı, erkekler için 18,5-24,9'dur. 1,75 boyundaki bir erkek için bu, yaklaşık 64-87 kg aralığına karşılık gelir.

1,75 Boy Kaç Kilo Olmalı Kadın

Kadınlar için sağlıklı VKİ aralığı 18,5-24,9'dur. 1,75 boyundaki bir kadın için bu, yaklaşık 61-82 kg aralığına karşılık gelir.

Bununla birlikte, VKİ yalnızca genel bir kılavuzdur ve her bireyin ideal kilosu farklı olabilir. Örneğin, kaslı bir vücuda sahip olan kişiler, aynı boy ve cinsiyete sahip daha az kaslı kişilere göre daha ağır olabilirler ancak yine de sağlıklı bir kiloda olabilirler.

İdeal kilonuzu belirlemenin en iyi yolu, bir sağlık uzmanına danışmaktır. Vücut kompozisyonunuzu, aktivite seviyenizi ve tıbbi geçmişinizi dikkate alarak kişiselleştirilmiş bir değerlendirme yapabilirler.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • 59,90
  • 1.75 dıye boy mu olur la

1.70 im

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 75-80 arası ideal
  • ben de 1.75'im en ideal kilo 72-76 arası ben 77 kiloyum
  • Ben de 175'im 70 ideal bence.86dan 76ya indim. hedefim 70.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64 uygundur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65-75 uygun bence
  • 69-70 iyidir hem göbek olmaz hemde sağlam olursun vurdunmu yeri opturen cinsten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 72-73 Arası idealdir
  • Kas kütlesi olarak alırsan 65 ideal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.