Şimdi Ara

1 Bulgar Levası 6 liraya dayandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bulgaristanda seçim var ondan lira düşüyo :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulgar levası euroya sabit kurla bağlı. Euro artınca leva artıyor.
    Levanın kuru 1 avro için 1,95583 olmak üzere sabittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 7 Kasım 2020; 15:36:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkar şimdi leva ile mi maaş alıyonuz ..:))))

• quote:

Orijinalden alıntı: Boldrex

Normalde yorumlarda daha çok troll olurdu ama azalmış sanki ençöp haberde

Troll besleyemiyorlar artık

• Bulgaristan’dan geldiğini söyleyen İsmail İsmailoğlu, “Fiyatlar iyi, insanlar iyi, hava iyi. Alışveriş yapmaya geliyoruz, gezmeye geliyoruz. Valla ne yalan söyleyeyim 2 bin 500 euro ile geldim. Akşama döneceğim, harcayıncaya kadar.” diye konuştu.

• Alıntı

metni:
    Bulgaristan’dan geldiğini söyleyen İsmail İsmailoğlu, “Fiyatlar iyi, insanlar iyi, hava iyi. Alışveriş yapmaya geliyoruz, gezmeye geliyoruz. Valla ne yalan söyleyeyim 2 bin 500 euro ile geldim. Akşama döneceğim, harcayıncaya kadar.” diye konuştu.

Yahu Bulgarlar'ın komünizm döneminde zulmedip kovdukları Türkler Bulgaristan'a dönüp de AB vatandaşı olmuş Türkiye'ye turist gibi ucuza alışverişe geliyor. Bu utanç aslında bize yeter de kime anlatacaksın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 7 Kasım 2020; 17:50:4 >
  • Bulgaristan da hayat güllük gülistanlık olsa Almanyaya gidip gurbetçi olmazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: retro61

Bulgaristan da hayat güllük gülistanlık olsa Almanyaya gidip gurbetçi olmazlar.

Durumlarının Türkiye şartlarından daha iyi, hatta Türkiye'den çok çok mükemmel olduğunu değiştirmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Bulgar levası euroya sabit kurla bağlı. Euro artınca leva artıyor.
    Levanın kuru 1 avro için 1,95583 olmak üzere sabittir.

Mesele galiba şu;

Ülkemizin maaşları ödeyecek parası yok.

Merkez bankası tamtakır bomboş.

Eskide maaşları ödeyecek para olmadığında dışarıdan borç alıyorduk, şimdi borç veren de kalmadı çünkü ödeyemeyeceğimizi düşünmeye başladılar.

Bu maaşlar neyle ödeniyor?

Para basılarak.

Tabiri caizse "Boş beyaz kağıt TIR'ı yanaşıyor darphaneye, beyaz kağıtlar boyanıyor ve para oluyor"

Durum bu olunca ne oluyor, dolaşımdaki tüm paralar değer kaybediyor ve diğer paralar değer kazanıyor.

Adam diyor ki, bu paranın adı Euro, ben bunu bir değer yaratarak oluşturdum.

Euro parası bir değer ile yaratıldı, ama senin paran boş kağıdı boyayarak yaratıldı.

Korkarim ki böyle.

• 1 Leva 1.2 TL filan ederken gezmiştik ailecek. Zamanında iyi ki yurtdışına çıkabildiğimiz kadar çıkmışız diyorum, artık bu kurlarla çıkılmıyor çünkü.

• Boldrex kullanıcısına yanıt
    Haber 7 nin sitesinde berat albayrakla ilgili çıkan haberler yorumlara kapalı. Kendi tabanlarındanda çok büyük tepkiler var ama güneş balçıkla sıvanmıyor deniz bitti artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DAYANDI derken   çok pis bir ima seziyorum.

• ttfvol kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Bülent Arınç bile eleştirmiş geçen gün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dünyada halkının çoğunluğunun müslüman olduğu refah seviyesinin yüksek ve adaletin düzgün işlediği 1 tane ülke söyleyebilecek biri varmı?

Nedense krizi sadece "Müslüman" ülkeler yaşıyor.Krizdeyiz diye senelerdir ağlayan yunanistanda asgari ücret 750euro.Ben 1 gün olsun bir almanın yada ingilizin çok şükür afrikadakiler gibi değiliz dediğini duymadım.Aksine neden şunlar bizden şu alanda daha iyi diye konuşuyorlar.

Dahada ileri gidicek olursak lütfen bana "Müslüman olmayan cehennemliktir" diye bir ayet gösterin.Hadislere inanmam varsa bu konuda şöyle bir ayet var diyen buyursun sakince konuşalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badades yemekden başga birşey bilmeen gominik bulgarlara bak hele

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.