Şimdi Ara

1 pc de 3 monitor kullanmak..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bir pc uzerınde 3 ayrı monıtor kullanmak ıstıyorum
    amacım, 3 ayrı monıtor uzerınde 3 ayrı explorer acmak, ya da 3 ayrı power point sunum gostermek.
    bu konuda bılgısı ya da deneyımı olan var mıdır ?

• 1 pc yi 3 monitore degil 1000 monitorede baglasan pc de ne acıksa hepsindede onu gorur kardeş
  • 3 monitör bağlarsın ama 3 ayrı explorer açabilir misin bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askkalp

1 pc yi 3 monitore degil 1000 monitorede baglasan pc de ne acıksa hepsindede onu gorur kardeş

+ 1
  • böyle bir teknoloji çıktı mı acaba. Hepsinde aynı görüntüyü görürsün ayrı ayrı kullanamassın
  • hazır konusu açılmışken, 3 monitörün nasıl bağlanacağınıda tarif edebilir misiniz?
  • monitörlerin ayarını yaparsan hepsi üzerinde tek bir görüntü alabilirsin hepsinde tek tek aynı görüntüyü değil. 3 tanesinde oluyomu bilmem ama 2 tanesinde oluyor. tek görüntü aldığın sistemdede istediğin monitöre istediğini koyarsın
  • monitör çoklayıcılar satılıyo piyasada bulursun.
  • iki monitörede iki ayrı görüntü ve işlem yapılabilmesini sağlayan cihaz var piyasada bulabilirsen bunu sağlayabilirsin ama bu çokzor bir ihtimal. yurt dışında görmüştüm böyle bişe türkiyede bulabilirmisin bilmeme diyorum ya zorrr...
  • cevap vermıssınız saolun ama,
    oncelıkle bu ıslem yapılabılıyor
    2 monitor kullanmak zaten en kolayı
    monıtor coklayıcılar bu amacla ıse yaramaz
    turanlı elektronıkte bır urun buldum ama ellerınde yokmus

http://www.turanli.com.tr/matroxdetay.asp?id=2
  • 1 ekranı 2 monitöre paylaştırmanızı sağlayan tipte ekran kartları var ama 3 monitörde olmaz diye biliyorum...
  • çoklayıcı ile istersen 10 tane de takarsın fakat ne boka yarıcak
  • Burada verilen yanıtlardan görülüyorki bu forumdaki arkadaşlara sorulabilecek sorular
    Hangi cpu tercih etmeliyim cevap abi amd gerisi yalan olur
    Hangi ekran kartı almalıyım palit xx vs gerisi yalan olur
    hangi kasayı almalıyım abi xxx 200-250 dolrlık kasalar havada uçuşur

Beyler lütfen ama lütfen biliyorsanız yorumlayın bilmiyorsanız izleyin ve bilenden öğrenin
    Kabul bir bilgisayara 10 monitorde bağlanır bilmem kaçtanede

Ama arkadaşın merakı 1 pc'ye 3 monitör ve 3 farklı görüntü

Benim müşterilerinden 1 tanesi bunu 1 pc 2 monitör olarak kullanıyor.2 monitor görüntüsü de farklı bu pc üzerinden ayarlanabiliyor(ekran kartının bunu desteklemesi lazım)

Ha 1 pc 3 monitör görmedim araştırmak lazım
    yada bilen birisi yazar bizde öğreniriz ama laf olsun diye birşeyler karalamayın.

Saygılar
  • AKADAŞIM
    MATROX UN ( Matrox Quad Information Display (QID) )BOYLE BIR MODELI VAR.SENIN IHTIYACINI GORURMU BILMEM
  • evet matrox muydu maxtor muydu tam hatırlıyamıyorum ama öyle bi firmanın oldukça pahalı fiyatlara profesyonele hitap eden ilginç ekran kartları var sırf bu iş için..
  • Aynı sorun bendede var. hd7700 ekran kartına 3 monörü nasıl bağlayabilirim ? 2 Monitör oluyor ama 3.sünde görüntü olmuyor
  • 9 yillik hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıllık hort
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.