Şimdi Ara

+10------->+11 helpppppp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili donanım haber forumun sevgili üyeleri: 2 gün önce Hera'da bulunan Ozie adlı çarımın 98+9 2h'dıd silahına +10 denedim yine geçti.. Bu zaman kadar(+7den bu yana) Hep basma dediler ama ben oyundan sıkıldıkça heyecan olsun diye gidip 2h'dıdıma + basmayı denedim şansımada hep geçti

Sorun bunu +11'e sallıyım mı yoksa satayım mı? Diyelim ki +11 deniyecem video'ya çekeyim mi? Silahta astral var.. Astral olan itemler + kaçta yanarsa yansın +4'e mi düşüyor?

Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler iyi günleer..

• quote:

Orijinalden alıntı: herokaraca

Sevgili donanım haber forumun sevgili üyeleri: 2 gün önce Hera'da bulunan Ozie adlı çarımın 98+9 2h'dıd silahına +10 denedim yine geçti.. Bu zaman kadar(+7den bu yana) Hep basma dediler ama ben oyundan sıkıldıkça heyecan olsun diye gidip 2h'dıdıma + basmayı denedim şansımada hep geçti

Sorun bunu +11'e sallıyım mı yoksa satayım mı? Diyelim ki +11 deniyecem video'ya çekeyim mi? Silahta astral var.. Astral olan itemler + kaçta yanarsa yansın +4'e mi düşüyor?

Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler iyi günleer..

Silahın kaybolma şansıda olsa gerek
    Bence sat gitsin

• Sevgili dostum hemen hemen hergün alchemy denemeleri yapan birisi olarak derim ki ; Sat gitsin, çünkü eğer silahta astral immortal ve steady varsa Şayet patlarsa direk +4 silah +kaç olursa olsun astral patladgnda 4 e düşer tabi ki immortal varsa yoksa keşke sıfıra düşşeydi dersin he steadyy de önemli en az 2 olması lazm yoksa maximum durb. reduce yersin. Ben olsam onu +10 olarak satarm yne +9 yapmaya çalışırım o zaman elindeki +10 un değerini anlarsın :p özlersin hatta onu, şimdiden kolay gelsin.
  • basma sakın
  • Bas Bakayım Yandı Diye Gelirsin +4Ten
  • oyundan sıkıldıysan bas ben kaçtane patlattım +9 :=)) 1 tanede +10 patlattım hiçde üzülmedim sende üzülmeyeceksen bas gitsin derim
  • Bende Hera Serverindeydim Ve ben Bunu Basınca Servere Olay Olmuştu Ne astral Nede immo vardı +10 ken düşünmeden +11 bastım fakat sakın +12 deneme astralsız % 1500 tutmuyo bak biraz ilham gelsin xD :)

+10------->+11 helpppppp
  • Sakın deneme sat gitsin derim bende. Boşver heyecanı fln sen parana bak
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.