Şimdi Ara

10 bin tl birikim nasıl helal yoldan artar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
6
Favori
10.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar siz siz olun yeşil sermaye adı altında iş yapanlarla iş yapmayın. Yahudi ile yapın yeşil sermayecilerle, dini onplanda tutarak reklam yapanlarla iş yapmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum ya altin alacaksin ,ya dolar yada banka alkol vs gibi olmayanlardan hisse alacaksin baska turlu zor , yada anladigin bir is varsa ona girip al sat yapacaksin

• Parani yastik altina koy ve her gece Allah'a dua et parami arttir diye. Ve her sabah kalk tekrar say parani. En helal yontem budur.

• Bbçiftlik diye bir oluşum var, hisse satın alıyorsun. 2 tane çiftlikleri var şuan inek alıp süt besiciliği yapıyorlar. Kafama yattı 15 gün önce 29 hisse satın aldım. Haftalık getirisi 507.5 TL cumadan cumaya ödeme yapıyorlar. 25.880 TL yatırım yaptım toplamda. İlk 4 hafta ödeme yok. Toplamda 3 yıl ödeme garantisi var. İlk yıl yatırdığın parayı çıkarmış oluyorsun, kalan 2 yıl sana kar olarak kalıyor. 10000 TL lik yatırım yaparsan 10 hisse 9820 TL yapıyor. Her hafta 175 TL getirisi olacak, 156-4 = 152 hafta 175 TL den toplamda 26.600 TL para kazanmış olacaksın. Bilgi almak istersen mesaj atabilirsin. Haftaya çiftliği gezmeye gideceğim , misafirhanesi varmış birkaç gün gözlem yapıp geleceğim.

• çok faydalandım bu siteden
    Karlı Yeni İş Fikirleri 2020
    Karlı Yeni İş Fikirleri 2020
    https://www.karliisfikirleri.com
    bakmanı tavsiye ederim

• Kime göre ?
    Neye göre
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.