Şimdi Ara

10 Dolara Aksiyon Kamera ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.banggood.com/Original-XiaoYi-Ambarella-A7LS-BSI-CMOS-WIFI-Sports-Action-Camera-p-993106.html?utmid=35

ARkadaşlar anlamadım ama ? şimdi nasıl alıcaz bunu :) Bi var gibime geldi ama

• pcmemo P kullanıcısına yanıt
    Bir yerden paypalla alışveriş yapabiliyosan orası güvenlidir. Ürünü gönderirler.
  • Fiyat çok iyi. Site güvenilir ama fiyat düşündürücü.
  • bu gerçek bi indirim mi yoksa sadece xiaomi telefonla mı çalışıyor
  • 9. açılış yılına özel sadece 1 adet ürün 9.99$ heyecan yapmaya gerek yok
  • Hala 10 dolar görünüyor nasıl 1 ürün indirimde
  • Snap-up deal coming later.
    böyle birşey diyor anlamadım. Bir zamanımı var ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcmemo

heyecana gerek yok :D
    http://www.banggood.com/snapup.html?utmid=24

hocam banggood sitesinde problem yoktu bildiğim kadar bahsettiğin quatrokopteri alabilirim valla . ama inanılmaz bi indirim detaylı bilgin var mı
  • 1205$ dan 10 $ a düşmüş.sıkıntı olmasın sonra
  • arkadaşlar kamerayı çok feci alasım var. alsam mı ?
  • Arkadaşlar olayı şöyle özetleyeyim.
    Bunlar 9. yıl indirimi yapıyor bu yüzden belirledikleri ürünleri belli bir saate 9.90$ satacaklar.(Geri sayım var zaten)
    Xiaomi yi bu ürünlerden biri. ortalama 6 gün sonra 5 tane olmak üzere 9.90$ satılacak.
  • Gudik. kullanıcısına yanıt
    bu 5 taneden biri biz nasıl olacağız?yani istesekte şu an alamıyormuyuz?
  • Zaman geldiğinde alınabilecek.Bence o 5 taneden biri olma ihtimaliniz yok.Sizin dışınızda binlerce kişi bekliyordur.(denemek isterseniz 5-6 gün bekleyin)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o geri sayımda biz burdan girip alana kadar zaten kaç mikro saniye geçiyor. ben banggood da öyle tam girdim paypal ödeme kısmında bitti yani türkiyeden alabilme ihtimali yok gibi bişey bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msavur

o geri sayımda biz burdan girip alana kadar zaten kaç mikro saniye geçiyor. ben banggood da öyle tam girdim paypal ödeme kısmında bitti yani türkiyeden alabilme ihtimali yok gibi bişey bunu.

Hocam bot ile aliyorlar bu tarz ürünleri. Elle almanizin imkani yok. Server buyuk ihtimal Europe'tur bu arada. Yani hosting EU'dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

o geri sayımda biz burdan girip alana kadar zaten kaç mikro saniye geçiyor. ben banggood da öyle tam girdim paypal ödeme kısmında bitti yani türkiyeden alabilme ihtimali yok gibi bişey bunu.

Hocam bot ile aliyorlar bu tarz ürünleri. Elle almanizin imkani yok. Server buyuk ihtimal Europe'tur bu arada. Yani hosting EU'dur.

bot hakkında bir bilginiz var mı hocam 9.9 da sömürelim banggood'u
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

bot hakkında bir bilginiz var mı hocam 9.9 da sömürelim banggood'u

Bu tür şeyleri bulmak kolay kolay mümkün değil hocam. İşin ehli biri kısa sürede yazabilir bu tür botları

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.