Şimdi Ara

10 yaşından büyük araçlara kasko?? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
72.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaşlı araçlarda kaskonun avantajı ölümlü kazalarda veya lüks araçların karıştığı kazalarda trafik sigortasının karşılayamadığı meblağın ödenebilmesidir. Aracımdaki hasarların giderilmesi için kasko yaptırmayı düşünmem. Kaza anında kaskodan yapılırsa havadan para gelmiş gibi insanı rahatlatabilir ama prim ödeniyor zaten. Yürütmesi ucuz veya tank kadar dayanklı kaportası olan bir araba alıp dikkatle sürmek işime gelir.

Şimdiki arabam önden orta dereceli bir darbe yediğinde tamiri iki bini bile bulmuyor. O da bir veya iki yıllık prime denk gelir. Her sene şiddetli kaza yapmayacağıma göre onarım için kaskoya ihtiyacım olmaz. Hoyrat kullanır lüks araba biçersem veya yaya ezersem kasko bile yetmeyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGMuhammet

Merhaba.

1996 model Honda Civic sahibiyim. Acaba 10 yaşından büyük arabalara kasko yaptırabiliyor muyuz. Önceden kaskosu yoktu. Yaptırabiliyorsak hangi firmalar yapıyor?

teşekkürler..

Ailende önceden devam eden bir kasko varsa, ve kaskonun devam ettiği araç satıldığı zaman ilgili kaskoyu senin araca naklettirebilrisiniz.Ancakaracın ruhsatının o kişi adına düzenlenmesi gerekiyor.Ne bileyim abin,baban vb. vardır bu tip bir olay,dediğim gibi yapabilirsiniz.
  • Değil 10 yaş, 20 yaşına kadar olan araçlara bile kasko yapılabiliyor, fiyatları da o kadar fahiş değil aslında.http://www.ekokasko.com/kasko bu acentadan online kasko teklifi alabilirsiniz, sitede örnek poliçeler de mevcut, 2003 model opel corsa kaskosu 380 tl gibi rakamlar çıkıyor. iletişime geçerseniz Mehmet bey ile görüşebilirsiniz, adımı da iletirseniz yardımcı olacaktır.
  • Metin bey o 380 tl lik kaskoyu bir araşırın derim ben size genişletilmiş kasko değildir pert kasko denen bir ürünümüz var ondandır
  • arkadaşlar aranıza yeni katıldım ismim zeynel 19 yaşındayım

Kasko ile ilgili olarak bu gün aracımla kaza yaptım 2000 model toyota aracımın hışı cıktı malesef kaskosu vardı çagırdım bana ya perde cıkar yada yapılır denildi perde cıkarsa 7 ilden fiyat araştırması yapılıp ortalaması verilir yapılırsada bir kuruş masfar ödemezsiniz denildi

7 yıldan fazla araç kullanıyorum 22 yaşında E sınıfı ehliyet alacaktım annemin zoruyla ehliyet aldım ve annemin zoruyla kasko yaptırdım ikisini de saçma buluyordumama bu gün ikisnin de degerini anladım tavsiyem bırakın kazanacaklarsa kazansınlar zor gününüzde aracınızı ücret almadan yapacaz demeleri kadar iyi birşey yok 5 yıla yakındır kasko şirketlerine para ödüyoruz toplam 6-7 bin tl yi buldu şu anki hasar tahmini 6 milyar daha motorda arıza yoksa

Ben ölsem bu yıl içinde 6 bin tl yi bulamazdım işten attılar ünv başladım vs vs

Allah kimsenin başına kaskoluk bir durum vermesin :)

• samaramız bile kaskolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zynllafci

arkadaşlar aranıza yeni katıldım ismim zeynel 19 yaşındayım

Kasko ile ilgili olarak bu gün aracımla kaza yaptım 2000 model toyota aracımın hışı cıktı malesef kaskosu vardı çagırdım bana ya perde cıkar yada yapılır denildi perde cıkarsa 7 ilden fiyat araştırması yapılıp ortalaması verilir yapılırsada bir kuruş masfar ödemezsiniz denildi

7 yıldan fazla araç kullanıyorum 22 yaşında E sınıfı ehliyet alacaktım annemin zoruyla ehliyet aldım ve annemin zoruyla kasko yaptırdım ikisini de saçma buluyordumama bu gün ikisnin de degerini anladım tavsiyem bırakın kazanacaklarsa kazansınlar zor gününüzde aracınızı ücret almadan yapacaz demeleri kadar iyi birşey yok 5 yıla yakındır kasko şirketlerine para ödüyoruz toplam 6-7 bin tl yi buldu şu anki hasar tahmini 6 milyar daha motorda arıza yoksa

Ben ölsem bu yıl içinde 6 bin tl yi bulamazdım işten attılar ünv başladım vs vs

Allah kimsenin başına kaskoluk bir durum vermesin :)

Yok hocam, pert kasko falan değil bildiğin Kasko. Tam olarak farkı şu oluyor araç hasarlarını yetkili serviste değil sigorta firmasının anlaşmalı olduğu özel servislerde yapılıyor, araç 15 yaşına kadarsa direkt orjinal parça kullanılıyorlar. Standart kaskolardan başka bir farkı yok.http://www.ekokasko.com/ornek-kasko-teklifi burada örnek poliçe de mevcut, teminatlarda da görüleceği gibi bir eksiği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metingul -- 19 Mart 2015; 16:06:41 >

• metingul M kullanıcısına yanıt
    Kardeş anlamadım tam olarak ne diyorsunuz aracımda standart kasko var bn faydasını söyledim hani 3-5 kuruşa takılmayın bir anda gitti mi hepsinin gitmesini önlüyor diyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.