Şimdi Ara

100 bin tl civarı yerden yüksek tavsiye. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
2.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 0 x1 1.6 113.000 den başlıyor.
    2.el x1 2.0d ler 100.000 altında bulunabiliyor.
    Bu bütçede en iyisi x1 bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu araçların hiçbiri c-suv ya da suv değil.

2008, mokka falan urban crossover ya da b suv.

yeti, qq, kadjar falan crossover.

bu segmentte dizel hele otomatik araç alınmaz. zira en az 20k fazlası vardır alacağınız aracın.

genede dizel otomatik şart ise yeti f/p olarak kabul edilebilinir tek araçtır.
  • Ford Kuga incele istersen

100 bin tl civarı  yerden yüksek tavsiye.

100 bin tl civarı  yerden yüksek tavsiye.

• aylak_herif kullanıcısına yanıt
    x1 güzel tabi. fakat yakıt tüketimi. vs. önemli en az 5 yıl kullanmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tades1981 -- 5 Temmuz 2015; 15:16:24 >
  • en az 5 yıl demek sorunsuzluk demektir. Buda sizi japon veya almana itecektir.
  • qashqai .

• sanırım
    qashqai

almak zorundayım. başka alternatif yok gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tades1981

sanırım
    qashqai

almak zorundayım. başka alternatif yok gibi duruyor.

kadjar'a da bir bakın. malzeme kalitesi daha kötü ama en azından bağajı daha iyi ve edc var cvt denen saçmalık yetine.
  • ilk baktığım araç oydu. fakat çevreden o para verilir mi o arabaya diye çok tepki aldım

• quote:

ilk baktığım araç oydu. fakat çevreden o para verilir mi o arabaya diye çok tepki aldım

hocam qq alacaksanız çok iyi bir test sürüşü yapın.

o araç yüksek hızlarda hiç güven vermedi bana.
  • haklısın hocam. yüksek araç ta hiç kullanmadım. denemem lazım mutlaka. dediğiniz gibi. o paraya passat al diyor çevre bakalım hayırlısı

• Şu süper entellektüel milletimiz bi öğrenemedi 100 liraya satılan "yüksek b/c sınıf" taşıtların bir SUV olmadığını, satışını yapan marka bile crosover diye pazarlıyorken bizimkiler aha kaşkayi aldım range'e binenle aynı statüdeyim sanıyor :)
    Yok anam be öle olmuyo o işler, daha çok yakıyon, daha az peeformans alıyosun, daha az yol tutuyosun, bunlara sırf prestij için katlanıyosun ya , işte o da yalan :)

• quote:

x1 güzel tabi. fakat yakıt tüketimi. vs. önemli en az 5 yıl kullanmak istiyorum

2.el yüksek modelli düşük km li hatasız boyasız bmw x1 2.0 dizel ya da xdrive olanları bence en iyi tercih olur bu bütçe için. Yakıtı gayet makul.

Belki senede bin lira fazla vergi verirsiniz ama vereceğiniz paranın hakkını alırsınız. Bin lirayı neye vermiyoruz ki.

Ben de seneye 100k bütçe ile yüksek ya da D segmenti bir araç alacağım. Ailemize yeni üye geliyor.

Çok araştırdım, karşılaştırdım, inanın bu paraya daha iyisini bulamadım.

• quote:

haklısın hocam. yüksek araç ta hiç kullanmadım. denemem lazım mutlaka. dediğiniz gibi. o paraya passat al diyor çevre bakalım hayırlısı

çevreniz haklı. volvo s60'da iyi bir seçim olabilir. konfor açısından muhteşem bir araç. qq, kadjar, 2008 falan bunlar gereksiz araçlar bence şehir içinde kullanacaksanız.

ha bu arada kendi aracım kuga. lakin ben yerden yüksek ve hafif arazi kabiliyeti olan bir şey almak zorundaydım. çokda memnunum eğer sürüş dinamikleri önemli ise. lakin 10-11 arası yakar trafikte ona göre. 85'e alır üste kalanı yakıt parası yaparım diyorsanız tüm bu seçeneklerden hemen her açıdan üstündür.

ama dediğim gibi eğer arazi durumunuz yoksa gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Yerden yüksek olması gerekli mi? Veya yüksek Sürüş pozisyonu?

Markaların sizi SUV satıyoruz diye kazıklamasına izin vermeyin. 140 binlik crv nin iç mekanı Civic hb ile tıpatıp aynı.

Gidin 110 bin civarına birçok d Sınıfı model var. Daha konforlu, daha geniş. 508, latıtude, Passat gibi birçok dizel otomatik model var. Bu dediğimi değerlendirin derim

+

Bunlar suv falan degil yukseltilmis c veya b siniflar.
    Yalniz CR-V yi katmam bu gruba her ne kadar dunya onlari 4x2 ye zorlasa da. Hala o eski Rav4 lerin falan hatri var dag, tepe gezen. Simdikileri kasisten zor geciriyorsun.

• Tiguana bakin bir de derim

• Tiguan eskidi. Illa bunlardan olacaksa Qashqai derim. Sebebi de motorudur. Ancak onda da cift kavrama ya da zf gibi bir sanziman yok. CVT diye hatirliyorum, aksi ise uyandirin lutfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Yerden yüksek olması gerekli mi? Veya yüksek Sürüş pozisyonu?

Markaların sizi SUV satıyoruz diye kazıklamasına izin vermeyin. 140 binlik crv nin iç mekanı Civic hb ile tıpatıp aynı.

Gidin 110 bin civarına birçok d Sınıfı model var. Daha konforlu, daha geniş. 508, latıtude, Passat gibi birçok dizel otomatik model var. Bu dediğimi değerlendirin derim

+

Bunlar suv falan degil yukseltilmis c veya b siniflar.
    Yalniz CR-V yi katmam bu gruba her ne kadar dunya onlari 4x2 ye zorlasa da. Hala o eski Rav4 lerin falan hatri var dag, tepe gezen. Simdikileri kasisten zor geciriyorsun.

cr-v bu sınıftaki en kötü arazi kabiliyetine sahip neredeyse be hocam:)

yani yükseltimiş c sınıfı lafına en çok uyan araç. hadi eski rav4'ü anladım hatta bazısında kilit bile vardı ama cr-v'yi anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Tiguan eskidi. Illa bunlardan olacaksa Qashqai derim. Sebebi de motorudur. Ancak onda da cift kavrama ya da zf gibi bir sanziman yok. CVT diye hatirliyorum, aksi ise uyandirin lutfen.

cvt hocam ama vızıldıyor yav, artı performans hissini sıfırlıyor. çok keyifsiz araç. ekranlar, navi falan iyi ama.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.