Şimdi Ara

10000rpm le 7200rpm arasında çok fak varmı????? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEK KELİME İLE MÜKEMMEL RAİD PERFORMANSI
  • eger wd raptor varsa paranın karsılgını goreceksın wındows kurarken acarken dosya alıp gonderırken cok sey farkedıyo 100 40 lık artıs soz konusu
  • hıc korkma sen number one raptorben de alacam raid yapacam
  • Farkı bilmem ama benim laptopta 4200 rpm disk resmen sürünüyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 6600gt

raptor sata 2 değilki sata 1 ayrıca bunun çokta önemi yok 10000rpm olması yeterli

sata 2 benım raptorlar ama snn gorduklerını bılemem
  • Arkadaşım Westerndigital sana özel Sata 2 yapıp verdiyse bilemem ama piyasadakilerin hepsi sata1 dir.Wd sata 2 yerine 1 koymayı düşünmüşse belli ki gereksiz görmüştür.Bir bildikleri vardır kesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DARTHNAZi

Arkadaşım Westerndigital sana özel Sata 2 yapıp verdiyse bilemem ama piyasadakilerin hepsi sata1 dir.Wd sata 2 yerine 1 koymayı düşünmüşse belli ki gereksiz görmüştür.Bir bildikleri vardır kesin.

http://shop.pyroport.com/product_info.php?products_id=1591 bı goz atta ogren sata 2 mıymıs dııl mıymıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_d_c -- 31 Ocak 2007; 22:41:14 >

• yanlış yazılmıs o bu kadar emin konuşma raptorlar sata 150 yani sata 1
  • quote:

Orjinalden alıntı: ttwrx

yanlış yazılmıs o bu kadar emin konuşma raptorlar sata 150 yani sata 1

harddısk lerın ustunde sata ıkı yazıyo yalanmı solıcem ayrıca 150 dııl 74 gb emınım sata2 olduklarından
  • senin diskler fason üretim filan mı yoksa?
  • quote:

Orjinalden alıntı: suslu76

senin diskler fason üretim filan mı yoksa?

http://shop.pyroport.com/product_info.php?products_id=1591 burda nıye sata 2 dıyo ozmnn ben sata2 dıe aldım a
  • yanlış yazılamazmı
  • arkadaşlar raptor sata1 dir ve emin olun kii 7200 ler yanın yalan oluyo ben here ikisinide kullanıyorum ve gerçekten herkesin almasını isterim performans için mükemmel ama biraz pahalı.. + ben de 15 gün öncesine kadar 150 raptor vardı onu güzel bi fiyata satıp sıfır 74 aldım. yani arkadaşlar taktik şuu işletim sistemini raptor a kuracan yani c raptor olacak ve arksına da 7200 döşedin mi iş bitmiştir.. ttwrx arkadaşımızın imzasında olduğu gibi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fuckara99

arkadaşlar raptor sata1 dir ve emin olun kii 7200 ler yanın yalan oluyo ben here ikisinide kullanıyorum ve gerçekten herkesin almasını isterim performans için mükemmel ama biraz pahalı.. + ben de 15 gün öncesine kadar 150 raptor vardı onu güzel bi fiyata satıp sıfır 74 aldım. yani arkadaşlar taktik şuu işletim sistemini raptor a kuracan yani c raptor olacak ve arksına da 7200 döşedin mi iş bitmiştir.. ttwrx arkadaşımızın imzasında olduğu gibi..

ben dırek ıkı 74 u raıd 0 yaptım onun arkasına gıde 7200 rpm e gerek varmıdır????
  • yok arkadaşım gerek yok ama arşivci biriysen diye sölemiştim yoksa gerek yok ama 74 bir depo bana yemez dersen ilerde alırsın..yeter kii 10000rpm işletim sitemi olsun yeter..
  • valla bana 500 gb yetmiyor 2 * 500 yapacam haftaya

raptor o bir canavar
  • quote:

Orjinalden alıntı: c_d_c

quote:

Orjinalden alıntı: suslu76

senin diskler fason üretim filan mı yoksa?

http://shop.pyroport.com/product_info.php?products_id=1591 burda nıye sata 2 dıyo ozmnn ben sata2 dıe aldım a

Orada yanlış yazılmış Yada bilerek yanlış yazmışlar.. Eğer o sayfada özelliklerini incelersen şunu görürsün ;

Physical Specifications

Formatted Capacity 74,356 MB
    Capacity 74 GB
    Interface SATA 150 MB/s
    User Sectors Per Drive 145,226,112

Koyu renkle belirttiğim yere dikkat et. SATA 150 MB/s , yani sata1. Burda insanlar bişeyler biliyolarki sata 2 olan raptor yok diyorlar

• linki incele cevap buradahttp://www.tomshardware.com.tr/storage/charts/index.html?model1=673&model2=134&chart=36

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impossible -- 17 Şubat 2007; 18:47:11 >
  • oyunlarda büyük fark yartırmı bu 10000rpm lik hard diskler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.