Şimdi Ara

116binle 120bindeki inşaat müh girme ihtimalim nedir? Karabük üni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

116binle 120bindeki inşaat müh girme ihtimalim nedir? Karabük üni

(En Son Oy Tarihi: 6.7.2014)
Giriş

• Hacı 2013 2012 2011 2010'daki başarı sıralamasına bak artış azalış miktarına göre bi tahmin yürüt
  • Dostum ben onu yaptım hep düşmüş sıralaması bu senede düşer mi bilmem artsa bile oluyor ama işte bide forumun görüşünü alıyım dedim
  • Uppp
  • Oylama içerir yazmamışım kimse bakmıyor lanet olsun nasıl değiştiricem ben bu başlığı :D
  • Gelir o zaman sıkma canını kardeşim
  • İnşallah dostum cok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: soltice

İnşallah dostum cok teşekkürler
    Karabük yazmak yerine yapabileceğine bence inanıyorsan mezuna kal
  • salvoni S kullanıcısına yanıt
    Inşaatta nerde okuduğumun bi önemi yok dostum ODTÜ İTÜ yıldız teknik dışında benim için heryer aynı. Mezun olduğumda işim hazır çünkü inşaat mühendisliğinde
  • quote:

Inşaatta nerde okuduğumun bi önemi yok dostum ODTÜ İTÜ yıldız teknik dışında benim için heryer aynı. Mezun olduğumda işim hazır çünkü inşaat mühendisliğinde
    Şehri bir araştır gittiğinde pişman olabilirsin ben oldum
    @soltice
    Ondan önce Bülent Ecevit yazdım 112 binle alan Zonguldak daha iyi Karabük'e göre fakat ben boluluyum ve şehrime 1 saat uzaklıkta ikiside :)
  • quote:

Ondan önce Bülent Ecevit yazdım 112 binle alan Zonguldak daha iyi Karabük'e göre fakat ben boluluyum ve şehrime 1 saat uzaklıkta ikiside :)
    O kadar yakınsa git 1 saat şehri gez belki listeden kaldırırsın
    @soltice
    O kadar kötü diyorsun :) ama benim öyle bi üni hAyatı yaşayayım gibi bi derdim yok 1-2 sosyal aktivite yeterli yani kafe cadde gibi boludada pek birşey olmadığından alışığım yani :)
  • quote:

Okulun çevresinde yeme içme yerleri var okula 5 dk uzaklıkta bir yurt var çoğu okuldan sonra oranın altındaki cafe de takılır.Safranbolu nispeten daha iyi merkezde hayat 17 de biter
    @soltice
    Anladım dostum gayet yeterki benim için aksam 5ten sonra evde olurum zaten fakat ev kiraları bu durumda okul çevresindeki
  • quote:

Anladım dostum gayet yeterki benim için aksam 5ten sonra evde olurum zaten fakat ev kiraları bu durumda okul çevresindeki
    ben dönem arası muafiyeti geçip döndüm her yer inşaattı.Fiyatlar yüksek okula yakın yerlerde
    @soltice
    Hangi bölümde okuyorsun dostum bide yüksekten kasıt yani ben tek kalacağım 1+1 yeterli bana 350 lira civarına bulamazmıyım yakınlarda?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.