Şimdi Ara

116binle 120bindeki inşaat müh girme ihtimalim nedir? Karabük üni (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

116binle 120bindeki inşaat müh girme ihtimalim nedir? Karabük üni

(En Son Oy Tarihi: 6.7.2014)
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oylayın canlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence senin avantajına olur akşam hayatı istesende olmayacağı için ders çalışma fırsatı doğar. Biraz da staj vs. kendini geliştirme amaçlı bi fırsata çevirirsen emin ol bi ytü kalitesinde mühendis olabilirsin. Bana kalırsa odtü itü boğaziçi gibi üniversite mezunları sadece ilk işe girmede kolaylık olur. Sonrasında kişinin öz çalışma temposu ve kendisini geliştirmesine bağlı kariyer olanakları yakalar. Tabi bu benim şahsi görüşüm ne denli doğru bilinmez

• Çok haklısın bende böyle düşünüyorum :) kendimi geliştirmeyi düşünüyorum her türlü çalışırak mezun oluncada aynı şekilde işe girme sorunum yok işim hazır inşaat mühendisliğinde kendimi geliştirebilmem önemli olan zamanla oda olucaktır :)

• Gerekirse iş sahasını öğrenip pratik yapabilmek adına ücretsiz staj bile yapmalısın

• O sorun değil dostum kazandığımda istediğim zaman istediğim yerde ücretli staj yaparım ildeki tüm müteahhitler tanıdık pederin peşindeler dayım eniştelerim inşaat mühendisi o yüzden sorun yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soltice -- 5 Temmuz 2014; 23:04:39 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.