Şimdi Ara

11K-15K arası Tıp Fakültesi Önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Konya muhafazakar bir şehir. Ben bu yetiştirilme tarzı ile yetiştirilmedim. Öğrencilerin büyük bölümü de muhafazakâr anladığım kadarıyla. O yüzden uyum sorunu yaşarım orada. Tabiki her görüşten insana saygın var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brula Noyan kullanıcısına yanıt
    doğru biliyorsun konya gerçekten muhafazakar öyle istediğini ortalıkta yapamazsın. ancak öğrencilerin çok da öyle olduğunu düşünmüyorum isteyen istediğini evinde yapıyor sadece :D
  • Evet okuyanlar da genelde muhafazakar insanlar kimse kimseyi kandırmasın meram konusunda diyorum

• çanakkale gayet güzel muğlayı banada pahallı demişlerdi 2 yıl önce şuan pişmanım yazmadım diye
  • dubleonursuz D kullanıcısına yanıt
    Konya,Çanakkale,Malatya daha mantıklı olmaz mı.Kırıkkale eğitim,şehir olarak hiç iyi değilmiş en azından dediğim diğer şehirler daha iyi
  • up
  • Kastamonuyu sonlara doğru yazabilirsin ilk 3 yıl Ankara yıldırım beyazıtta eğitim görecekler sonraki 3 yıl kastamonu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 2019 yılı içinde yapılcakmış orası,2.sene geçicez yani 1 yıl için riske atmaya gerek var mı ve kastamonu'da tus dershanesi bile yok henüz
  • Volvie55 V kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam haklısınız bence o konuda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim de sıralamaya isparta ve kırıkkale geliyor, ankarada yaşıyorum sizce nereyi yazayım çok kararsiz kaldim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.