Şimdi Ara

11K-15K arası Tıp Fakültesi Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıralamam 11,8K.Bana önerebileceğiniz tıp fakülteleri neler? Aklımda ki sıra şu sizce nasıl?
    Konya Meram
    Çanakkale 18 Mart
    Malatya
    Kırıkkale
    Erzurum
    Muğla

• Muğla evine yakınsa öneririm
  • Ankara'da yaşayacağız tayinden dolayı,ve Muğla çok pahalı diyorlar,ailemi çok da zora sokmak istemiyorum
  • Volvie55 V kullanıcısına yanıt
    Evet hocam pahalı hakikaten o zaman kırıkkale yaz sen gider gelirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Moltisanti

Evet hocam pahalı hakikaten o zaman kırıkkale yaz sen gider gelirsin
    Şuan yazdığım sıralama nasıl sizce?Mantıklı mı
    Hocam bu sıralamalarda eğitim açısından fazla bir fark olmaz ben şehir imkanlarını ve beklentilerimi değerlendirirdim.Buna göre yapın bence tercihi
  • Alexander Moltisanti kullanıcısına yanıt
    +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 29 Mart 2021; 1:23:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __caesar

+
    Kontenjanı 30 fazla,fakat proflar ve öğretim görevlileri sadece 1.sınıfa girmiyorlar,toplam kayıtlı öğrenci sayısı önemli aralarında 600 kişi farkı var,ama kişiye orantıyla Erzurum daha önde tabii ama öyle dağlar kadar fark yok
  • Erzurum kaliteli bir okul evet. Kirikkaleden kat kat iyi de olabilir gene de öyle muhteşem derecede fark olacağını sanmıyorum kaldi ki sehir tercihi yap dedim zaten arkadaşa erzurumu istiyorsa gitsin.Prof sayısına bakarak kalite kıyası yapılabilir bir nebze ama sadece buna bakarak değerlendirmemek lazim atıyorum mersinde 100 prof olsun konyada 80 hangisini tercih ederdin 100 proflu mersini mi? şehir tercihi de önemli
  • up up
  • up,yardım edin lütfen çok kararsızım
  • Isparta aydın dusunmuyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brula Noyan

Isparta aydın dusunmuyor musunuz?
    İlk adımda düşünüyordum,yeterli bilgiye ulaşamadım.Siz ne dersiniz oralar hakkında kral bilginiz var mıdır?
  • ankarada yaşayacaksanız konya meram en iyi tercih gibi duruyor. hızlı trenle bir buçuk saat falan. ben de konyalıyım kocaeliye gitmiştim şimdi selçuk dönecek gibiyim ikimiz içinde hayırlısı konya konusunda yardımcı olabilirim
    Hocam ikisinin de eğitimi iyiymiş. Aydın tıp normalde kolay bir okulmus ama dekan degisikliği ile birlikte geçen sene sinifin 3te1 ini birakmişlar. İki şehirden de öğrenciler mutlu. Isparta da öğrenci nüfusu çok fazlaymış. İki tıpın imkanları da iyiymiş. Yani yazilabilir ikisi de. Ama nedense bana Isparta daha yakın geliyor
  • Meram çok iyi bir okul. Devam zorunluluğu yok. Yetiştirilme tarzımın şehre pek uymayacagini düşündüğüm için yazmayacağım. Size uygun olabilir
  • Brula Noyan kullanıcısına yanıt
    Ispartadan da şehir olarak pek bir şey bekleme derim
  • Dostum Ankara'da yaşayacakmışsın. Bence Kırıkkale mantıklı olabilir. Erzurum evet iyi ama çok uzak kalıyor.
    Kırıkkale ile çok rahat gidiş geliş yaparsın.
  • Tehlikenin farkındayım
  • Brula Noyan kullanıcısına yanıt
    yetiştirilme tarzı derken biraz daha açabilir misin ? acaba ne gibi şeyler var arada sadece merakımdan soruyorum hangi konuda uyumsuz olacağınızı düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.