Şimdi Ara

12,08888...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar fizik uyarilma sorusuna itiraz etsem gercek sonucu tam olarak cikmiyor, parantez icinde yaklasik degerleri aliniz demiyor diye nasil sonuclanir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sonuç çıkmaz
  • o kadar biyoloji sorusu var saçma olan en fazla bir tanesi iptal olur yani bunu şikayet etsen cevap bile vermezler
  • o sorulari da dusundum sinav aninda merak etme ama yillardir litarature gore soru iptal etmeye kalkanlara biraz acsin arastirsin kod-kodon ayrimi yoktur, kodon 3 nukleotitin bir arada bulunmasidir, kendi ogrencisi icin soru iptal ettirmeye calismasin dersaneler,

• ben o soruyu yaptım ama turgor-osmotik basınç ve mayoz-mitoz yanlış. ve şuna emin ol bu sorulardan daha çok yanlış yapılmıştır şu fizik sorusu özellikle bizim dersanede öyleydi. yani itiraz edilecek yanı olsa edilirdi ama insanların bir bildiği var ki itiraz etmiyorlar
  • o iki soruya nasil aciklamalariniz var ogrenebilir miyim?

• biyolojim kötüdür ama dersanede biyolojisi çok iyi olan olimpiyatlara katılmış olanlar dahi yanlış yapmış forumu incelersen çoğu kişinin hala bu sorulara cevap aradığını görürsün
  • o konudan azcık test cozseydin H atomunun uyarilma grafiginde n=1,2,3 de ne kadar enerji var bilirdin illa herseyin tam cikmasi gerekmiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.