Şimdi Ara

12 ler Açık Liseye geçmediğiniz için pişmanmısınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Pismanligisu kendini disiplin altinda tutamazsan Hapi yutarsin bak ben 11im okula suan sadece yazili zamanlarinda gidiyorum bugun yazili yok gittim okula ve bin pişmanım niye gittin olum diye syazililarin yarisi felan bitsin okulla alakami kesicem artik niye biliyor musun okulda arkadaslarda ne calisma ortami var ne sen ders calisabiliyosun calissan bile 10 dakka sonra bisey oluyor kalkiyorsun bizim sinifin 10 adim ilerisinde masa tenisleri var gidiyosun orda zaman HARCIYORSUN eve geliyosun ne kazandim SIFIR Peki ben evde napiyorum evde ders calismazken boyle icim icimi yiyordu masanin basina geçmezken canim böyle hep bi Tuhaf oluyordu ama okula bi gittim calisdim diye kendimi tuhaf hissettim yani acik lisede kendini zapt edebilisen cok iyi ama benim gorusum temel lise ( Birde gidecegin yer ÇOK önemli iyi arastirmalisin )

Birde bazilari sunu diyebilir sen hangi liseye gidiyonda yazmissin böyle diye su kadarini soyleyim fen lisesi de boyle duz lisesi de böyle insan kendine deger vermezse lisenin bi önemi yok hayatin rutin islerine kapilir gidersin ama kendine az dikkat etse insan belki o siradisi dediğimiz Büyük Insan dediğimiz insanlardan biri olur kimse bana aksi bir cevap yazmasin çünkü benim cevrem gorduklerim yaşadıklarım baskalarindan duyduklarım hep böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EAD2623D9 -- 29 Nisan 2015; 20:23:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarsilmaz21

quote:

Orijinalden alıntı: Mark.

evet pişmanım

hmm.naptın hocam ygs de kaç k geldi ?

ygs 1 73 2 62k geldi suan lys calısamıyorum adeta okuldaki devamsızlık sorunu yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heppsikoloji

Pisman degilim. Ben sbs 475 le girdim okuluma. Dersanede ogrenmedigim matematigi okulda ogrendim. Acik liseye gecsem lys matematigim sifirdi. Beni gaza getirecek insanlar yoktu. Okuluna bagli acikcasi

Aynen okula bağlı bizde onu diyoruz Okul iyi ise sende iyisin kotu ise sende kotusun ( ne kadar iyi olmak yukarı çıkmak istesen de ancak cok buyuk disiplin lazim yalniz kimimiz de var o Meçhul )

• deli gibi pişmanım dersane ve okul zaman kaybı. ama türev integral organik gibi konular için kurs tarzı bi yere git gerisini halledersin
  • en büyük pişmanlığım oldu belkide okul koskoca bir engel bir sene boyunca dershaneninde pek işe yaradıgını söyleyemem iş tamamen kendi çalışmana bakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heppsikoloji

Pisman degilim. Ben sbs 475 le girdim okuluma. Dersanede ogrenmedigim matematigi okulda ogrendim. Acik liseye gecsem lys matematigim sifirdi. Beni gaza getirecek insanlar yoktu. Okuluna bagli acikcasi

Benim okul pek iyi değil bro keske senin ki gibi olsada hiç açık düşünmesem.
    Edit:sbs 390

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.