Şimdi Ara

12 ler Açık Liseye geçmediğiniz için pişmanmısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.sınıfım seneye açık liseye geçmeyi düşünüyorum.Forum da ilgili konuları takip ediyorum da 12 ler keşke sene başında açığa geçseydim diye yakınıyor.Siz ne düşünüyorsunuz?zorlukları vs vs.

• evet pişmanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark.

evet pişmanım

hmm.naptın hocam ygs de kaç k geldi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarsilmaz21

quote:

Orijinalden alıntı: Mark.

evet pişmanım

hmm.naptın hocam ygs de kaç k geldi ?

Alıntıları Göster
    Köpek gibi pişmanım.Okul orta halli anadolu lisesi(430-450) olmasına rağmen çalışma ortamı yoktu.Birbirini ateşliyecek,itecek rekabet ortamı da yoktu.İradem de güçlü değil ve üstüne bir kaç sorunum eklenince sonuç fiyasko.Ygs'ye dil bilgisi,biyoloji geometri 0 olarak girdim,matematik fizik kimya ise %60 bitmişti(sayısalım).Türkçe ve sosyalim fena değil diye biraz kurtardım.Ygs 1-100k Ygs-5 59k geldi.Seneye bıraktım yani.Şuan sadece mat2 ve biraz da geometri çalışıyorum.Sınıfın iyiyse ve çalışma ortamı oluşabilecek bir sınıfsa kalabilirsin.Ama güvenemiyorum diyorsan kesinlikle açığa geç

• Düşünmeden geç okul gereksiz zaman kaybi
  • O kadar pişmanım ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberum

Köpek gibi pişmanım.Okul orta halli anadolu lisesi(430-450) olmasına rağmen çalışma ortamı yoktu.Birbirini ateşliyecek,itecek rekabet ortamı da yoktu.İradem de güçlü değil ve üstüne bir kaç sorunum eklenince sonuç fiyasko.Ygs'ye dil bilgisi,biyoloji geometri 0 olarak girdim,matematik fizik kimya ise %60 bitmişti(sayısalım).Türkçe ve sosyalim fena değil diye biraz kurtardım.Ygs 1-100k Ygs-5 59k geldi.Seneye bıraktım yani.Şuan sadece mat2 ve biraz da geometri çalışıyorum.Sınıfın iyiyse ve çalışma ortamı oluşabilecek bir sınıfsa kalabilirsin.Ama güvenemiyorum diyorsan kesinlikle açığa geç

Hocam açığa geçince obp veya diploma puanı kırılmıyor mu, o iş nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Hocam açığa geçince obp veya diploma puanı kırılmıyor mu, o iş nasıl oluyor

Hayır herhangi bir kırılma olmuyor.

• Ygs 10 k simdi imkanim olsa simdi gecerim acik liseye o derece pismanim
  • Imkanin varsa temel liseye geç ben 11 im seneye temel liseye kayit oldum arkadasin dedigi doğru arkadasin iyiyse sende iyisin arkadasin kotuyse sen kotusun hep sunu derler calisan adam her yerde çalışır ALAKASI YOK Çevre faktörü o kadar önemli ki kelimeler buna kifayetsiz kalır bilmem anlatabiliyor muyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EAD2623D9

Imkanin varsa temel liseye geç ben 11 im seneye temel liseye kayit oldum arkadasin dedigi doğru arkadasin iyiyse sende iyisin arkadasin kotuyse sen kotusun hep sunu derler calisan adam her yerde çalışır ALAKASI YOK Çevre faktörü o kadar önemli ki kelimeler buna kifayetsiz kalır bilmem anlatabiliyor muyum
    Pişmanım!

Sabahın köründe bana hiçbir katkısı olmayan o binaya gidip saatlerimi geçiyorum ve yorgun argın eve dönüyorum. Ve bu ders çalışmam inanılmaz etkiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukozt06

Imkanin varsa temel liseye geç ben 11 im seneye temel liseye kayit oldum arkadasin dedigi doğru arkadasin iyiyse sende iyisin arkadasin kotuyse sen kotusun hep sunu derler calisan adam her yerde çalışır ALAKASI YOK Çevre faktörü o kadar önemli ki kelimeler buna kifayetsiz kalır bilmem anlatabiliyor muyum

Katılıyorum kardeşim çevre adamı rezilde eder vezirde.
    temel liseyi düşündüm araştırdım o fiyata etüt merkezinde 4-5 kişilik sınıflarda eğitim görmek daha avantajlı geliyor ama bakıcaz artık hayırlısı.
  • Pismanim
  • Hocaların iyi ise ders anlatirlarsa geçme benim mat 12 türevin yarısina kadar islesik hep bitti organiğimde %80-90bitirdik ve baya aklımda kaldı biyolojiden de sistemlerin yarısını isledik ama diğer sözel ders hocaları da basta işliyordu baktılar biz test çözüp takmiyoruz onlarda ne soru verdi nede anlattı ama bi şekilde cozuluyo ortam ve hocaların iyi ise bence geçme açık liseye bizim dershanede gecipte pişman.olanlarda var
  • quote:

Ben de tamamiyle aynisini yasadim, deliler gibi pismanim
  • quote:

resmen kendimi gördüm rezillik resmen ya dil bilgisi bilmeden sınava girilirmi arkadaş ya

• Gectıgım ıcın pısmanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImStalker

Gectıgım ıcın pısmanım

niye kardes açıkta ki zorluklar sıkıntılar neler biraz bahsedersen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarsilmaz21

quote:

Orijinalden alıntı: ImStalker

Gectıgım ıcın pısmanım

niye kardes açıkta ki zorluklar sıkıntılar neler biraz bahsedersen ?

Alıntıları Göster
    geçmeyenler geçmediği için geçenlerde geçtiği için pişman, ben geçtiğim için pişmanım, çok sefer keşke dedim
  • Pisman degilim. Ben sbs 475 le girdim okuluma. Dersanede ogrenmedigim matematigi okulda ogrendim. Acik liseye gecsem lys matematigim sifirdi. Beni gaza getirecek insanlar yoktu. Okuluna bagli acikcasi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.