Şimdi Ara

12000 bin TL Aile Arabası yarın oto pazarına gidicem (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferit32

Arac galeriden di ordaki arkadasta sikinti cekmicegimi soledi guzel arabaya benziyodu hyundai parcasida ucuz sanirim hocam siz bu arabayi al 2 sene seni ahat gotururdermisiniz motor 1.3

Steven kardesim altunizadede var ancak genellikle butcen 10 12 civariysa pek arac yok umraniye de varmis orayagitmek nasip olmadi ben rami acik otopazarina gidiyorum genelde orda herturlu arac var metrobusle karsiyagecip bi otobule 10 dk gidersin

Eyvallah, teşekkür ederim. 20 bin civarı araç bakacağım ben, lakin internette aradığım aracı bulamıyorum pek. Clio 3,Punto, Fiesta önceliğim var ama fiyatları uçmuş. Araba pazarlarında nasıl oluyor fiyatlar, internetteki gibiyse zahmet etmeye değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozandrl hocam hayirlisi olsun herseyin. belki o zaman alip sorun yasicaktiniz kismet insallah sorun cikarmayan temiz bir arac alip gonul rahatligiyla kazasiz belasiz surersiniz.

Internetkurdu hocam cok tesekkur ederim cok yardimci oldun aracla ilgili kafama takilan sorulari cozmus oldum benimde aractan beklentim yok yasim genc ogrenciyim hiz severim ama malum istanbulda hiz yapilmaz ayagimi yerden kessin yeter benim icin :)

• Steven kardesim suan piyasa artmis durumda bunun sebebi ise internet siteleri orda satilan araclara o kadar cok istiyolar ki pazardakilerde haliyle etkilenip fiyat yukseltiyo tabi sozum meclisten disari oto pazarinda butcene uygun guzel arac bulursun illaki hem internete bakma resimdem cok farkli git arabayi incele hocam bak otur koltuguna sole ornek verim bi interet sitesinde bi marea gordum benim gidicegim oto pazardaymis arac , pazari solemim yakisi olmaz simdi bu internet sitesinde arac cok guzel temiz gozukuyodu ancak araci pazarda gordum gercekten dokuntu o resimdekiyle alakasi yok. demek istedigim hocam iyi arastirin gidin bakin araca oturun kapilari acip kapatin icinize sinerse alirsiniz insallah kazasiz belasiz bir arac bulursunuz saygilar.

• Arkadaslar umraniye oto pazarinda bi palio begendim cok temiz motoru saat gibi calisiyo saticisi da yasli bi amca ama ufak kendi capinda galericilik yapiyo anladigim kadariyla arac 1.4 full paket hava yastigi fln da var 2000 model amcaya kazasi dgiseni var mi dedigimde hic yok sadece boya var dedi 12 500 e anlastik ilk arabam tecrubesizim bu konuda aracin plakasini sorduttum turkcell msj yoluyla 4 kaza cikti birde calinma yaziyo 2005 tarihinde sizce bu arac alinirmiydi arac guzeldi ama yasini basini almis amcamiz yalan soyleyip duruyordu

• O rakam aralığında 91-92 model corolla bakabilirsiniz. 8-9 a temizini alıp güzel bir bakım yaparsanız 2-3 sene masrafsız binebilirsiniz. Başka araç alsanız da o bütçe ile alacağınız araçta bir miktar bakıma ayırın, aldıktan sonra aracın eksiklerini giderip sorunsuz kullanmaya bakın.
  • Eski araba alma hocam yeni herzaman yenidir bak 2005 dizel klimali tata indigo var .komsumda var memnun kullaniyor bi ilana bak istersen

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=177894169

• Bu arada ikinci el fiyatlarina ne olmus boyle sahinler brodway ler bile 9 10 bin olmus

• R19 EUROPA al 1.6e rne serisinden masrafı çok az yakıtı az güzel bir araba şehiriçi içi çok iyi uzun yoldada 160 ı geçmessen sıkıntı yok. 10-12 lira arası değişiyor fiyatları temizini
    o fiyata çok rahat bulursun
  • O fiyata temiz düzgün ne bulursan al, 10-12 bine doğru düzgün araç kalmadı saydığın modeller içinde en temiz hangisini bulursan al geç.
  • Hepinize tesekkur ederim arkadaslar hKlisiniz butce kisitli temiz bulmak zor bende arabadan pek bi beklentim yok onume temiz cikan butceme gore arabayi alicam berat hocam tata guzelmis ancak servisi nasildir bi bilginiz var mi cok sikayet duydum aractan cok servisiyle ilgili

• Sifir araclada zam geldigi icin pahalandigi söyleniyordu bu eylul ayinda sifir araclarda kampanya basladi insallah duser fiyati

• Carisma derim d segmenti, saglam, donanımlı...

• Carisma c sınıfı bir araç.Yedek parçası çok pahalı ve çok zor bulunuyor.Mesela arka stop lambası 300-400 lira

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve carismalar 15 bnden basliyor bu siralar malesef

• Tata indica lar ve dacia solenzalar da dikkatimi cekiyo modelli araclar bu araclar palio dan iyimidir

• Kimse cevap vrrmicekmi yav

• tatayı bilmem de solenzada parça bulunmuyor diye aldırmamıştı benim reno servis sahibi. broadway al onu alma yok hiç bir şeyi bulunmuyor. demişti. yine de bi internetten araştırın parça fiyatları nı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 75hp -- 14 Eylül 2014; 20:07:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferit32

Kimse cevap vrrmicekmi yav

Araç 1

Araç 2

Her 2 araçta bizim ilgilenirseniz her konuda yardımcı olabiliriz.

• Kardesim bugun tamda kongoo ve partnere baktim onlari da sorucaktim ancak biraz arastirmamdan sonra bana uymicak aile arabasi olduguna karar verdim cok genis aile degiliz o yuzden tesekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.