Şimdi Ara

13/03 -20/03 Champion Rotation (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Millet fiorayi kendi tasarlamis gibi konusuyor. 6k ip verdiniz diye nufusunuza gecmedi hero birakin isteyen denesin.
  • xerath icin para biriktiriyordum dun anivia almisti iyi olmus parasini bu hafta oynayarak cikartirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reney

pff gene ortalık morde dolacak bide mid yapıyolar adamı..

Ful ap rune kullan, lvl7 olmadan ilerletme kuleye sonra pushpushpushpushpush. Bide lich bane kasarsan arada bi yerde, tadından yenmez mid morde
  • İlginç bir hafta olmuş cait ashe veya mf yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: behtiyar

xerath icin para biriktiriyordum dun anivia almisti iyi olmus parasini bu hafta oynayarak cikartirim.

Benim ilk 6300'lük heromdur bayağı bir oyun attım onunla hatta pek herom olmadığı için o zamanlar en fazla onla oynuyordum , daha sonra iade ettim işte iade hakkımı tek onun için kullandım.

Şöyle diyim , zevkli sayılabilir bir hero mid'de leblancı en rahat kestiğim herodur fakat kassa bile tek başına gezemicek herolardan biri , hani xerathı alıp kastım diye tek başına yardıramazsın...

Bu bir tavsiye tabi skin'ide indirime giriyor iyi eğlenceler.

Ha bu arada morde'yi mid yapcaklar diyen kişiye sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: DEVILYN

ya offf fiora bilmeyen adamlar gelcek mainimi rezil edecekler

Bu hero ne zaman çıktı da ne zaman mainin oldu. Hele dur çıkalı 2 hafta oldu veya olmadı. Öyle bir konuştun ki yıllardır oyunda olan bir hero free olmuş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramualda

quote:

Orijinalden alıntı: DEVILYN

ya offf fiora bilmeyen adamlar gelcek mainimi rezil edecekler

Bu hero ne zaman çıktı da ne zaman mainin oldu. Hele dur çıkalı 2 hafta oldu veya olmadı. Öyle bir konuştun ki yıllardır oyunda olan bir hero free olmuş gibi.

evet öyle ama cidden iyi bir taktik var elimde hepte onu kullanıyorum vede cok iyi fraglar yaptim kaybetsekde kazansakta oyunu tasıdıgımda oldu yani ama mobafire vs vs sitelere baktim daha adam gibi taktik yok kullandım denedim ama oynayamadim acikcası :D

• 2 haftadir hatta 3 bende tum herolar var

yeter ulen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

hayret caitlyn yok

:D:D:D adam haklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithPlesure

Ben de Irelia yı bekliyorum 2 haftadır beğenmezsem trundle alcam ama gelmedi bi türlü.nese fiorayla yetincez artık.

Not:Cait,mf ve ashe yok.Midde yine rahatız

İrelia al bence 10 numarra bi champ.
  • Brand ve Kennen nerde arkadaş!!!

Ben fiora Ezreal Xerath deneyecem diğrelerinin hepsi bende var...

• Mao bedava değil miydi zaten?

Ez ap deniyeyim bende ya bu arada bari. Solotop fiorada oynayalım bkalalım nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeriko26

kendi adıma konuşursam umarım bu hafta böyle olmaz sadece xerath yok oda hiç işime yaramaz.

Championlarım: Wukong* / Urgot* / Brand* / Ahri / Vayne / Ezreal* / Ziggs** / Fizz / Kennen / Xin Zhao* / Jarvan IV / Lee Sin / Mordekaiser* / Riven* / Talon / Alistar* / Annie / Ashe / Master Yi / Shaco / Sivir* / Tristana* / Tryndamare / Warwick* / Morgana / Pantheon* / Nasus / Fiddlestick / Udyr / Garen / Poppy / Karthus / Nidale / LeBlanc* / Kog'Maw* / Amumu / Fiora / Rammus* / Sion / Sona / Soraka (*Skin Var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

quote:

kendi adıma konuşursam umarım bu hafta böyle olmaz sadece xerath yok oda hiç işime yaramaz.

Championlarım: Wukong* / Urgot* / Brand* / Ahri / Vayne / Ezreal* / Ziggs** / Fizz / Kennen / Xin Zhao* / Jarvan IV / Lee Sin / Mordekaiser* / Riven* / Talon / Alistar* / Annie / Ashe / Master Yi / Shaco / Sivir* / Tristana* / Tryndamare / Warwick* / Morgana / Pantheon* / Nasus / Fiddlestick / Udyr / Garen / Poppy / Karthus / Nidale / LeBlanc* / Kog'Maw* / Amumu / Fiora / Rammus* / Sion / Sona / Soraka (*Skin Var)

Ne demek istediğini tam anlayamadım ama maokai olmadığını belirtmeye çalışıyorsan o odunu bir çok kez denediğim ve hiç sevmediğim için direk yok sayıyorum...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

quote:

Ne demek istediğini tam anlayamadım ama maokai olmadığını belirtmeye çalışıyorsan o odunu bir çok kez denediğim ve hiç sevmediğim için direk yok sayıyorum...

Bütün championlarını imzana yazman garibime kaçtı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.