Şimdi Ara

13/03 -20/03 Champion Rotation

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lol korea da açıklanmış bir fark olur mu bizim serverlarda bilemem

Maokai
    Morde huehuehue
    Sion
    Sivir
    Alistar
    Ezreal
    Xerath
    Zilean
    Fiora
    Annie

Edit: korece bilen arkadaşlar için
    www.leagueoflegends.co.kr/News/update_view.php?idx=37898

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TroubleMaker03 -- 12 Mart 2012; 22:29:42 >

• hayret caitlyn yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

hayret caitlyn yok
    Ezreal dışı çoğu bende var çoğuylada oynadım daha önce bir daha oynayasım gelmiyor , ezreal en azından diyelim..

Yalnız morde çok yakın zamanda free oldu sionla beraberdi ondada..
  • quote:

hayret caitlyn yok
    cidden hayret caitlyn,miss fortune ve ashe den birisi yok ona sevindim, onun dısında ezrael ve fiorayı denicem..
  • quote:

hayret caitlyn yok

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithPlesure

quote:

hayret caitlyn yok

+1

Alıntıları Göster
    Ben de Irelia yı bekliyorum 2 haftadır beğenmezsem trundle alcam ama gelmedi bi türlü.nese fiorayla yetincez artık.

Not:Cait,mf ve ashe yok.Midde yine rahatız

• quote:

Ben de Irelia yı bekliyorum 2 haftadır beğenmezsem trundle alcam ama gelmedi bi türlü.nese fiorayla yetincez artık.

Alıntıları Göster
    Xearth ve ezrael nice idea. Gerisi çöp. Bi de sivir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztaofeelthepower

Xearth ve ezrael nice idea. Gerisi çöp. Bi de sivir.

Alıntıları Göster
    Fiora denenir o kadar.
  • xerath ve fiorayı deniycem, ezrealı çok merak ediyorum zaten 3 ü dışında hepsi var bende , maokai yok zaten jungler oynamayı sevmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: akaliii

xerath ve fiorayı deniycem, ezrealı çok merak ediyorum zaten 3 ü dışında hepsi var bende , maokai yok zaten jungler oynamayı sevmem
    kendi adıma konuşursam umarım bu hafta böyle olmaz sadece xerath yok oda hiç işime yaramaz.
  • quote:

al bence irelia emin ol pisman olnazsinmuthis rangeli gap closer var hayvan gibi true damage var (tanky kassan bile feci vuruyor)slow/stun var(master yi den stun sayesinde kurtulmustum 40 hp ile)ultisi de muthis bence kac kez adam kacmak uzereyken onu oldurdugumu hatirlamiyorum bileen son hatta oyunda feci trollemistim master yi-ahri-volibear uclusundan kill alip kurtulmustum

• pff gene ortalık morde dolacak bide mid yapıyolar adamı..
  • Maokai ışte oynamak istediğim hero bir tek oyunda tadamadigim :) free olmustu yakın zamanda ama oynamamistim inşallah bu hafta pc oturma imkanım olur da oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sejuani

Maokai ışte oynamak istediğim hero bir tek oyunda tadamadigim :) free olmustu yakın zamanda ama oynamamistim inşallah bu hafta pc oturma imkanım olur da oynarım
    Ezrael Morde Güzel ikisinide bi denicem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazrail 53

Ezrael Morde Güzel ikisinide bi denicem :)

Alıntıları Göster
    pof yine hepsi var niye bende olmayan 6300lükler hiç free olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: faylord

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Beyler geeçn bi yerde Ezreal legendary skin spotlight diye bişey izlemiştim o skin gerçekten gelcekmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnosticfrog

Beyler geeçn bi yerde Ezreal legendary skin spotlight diye bişey izlemiştim o skin gerçekten gelcekmi

Alıntıları Göster
    her önümüze gelen fiora alcak ultisi sebebiyle berbat bi hafta geçiricez fiora ölmek üzereyken arkasına flash atıp daldım ulti atıp öldürdü beni oyunu bırakasım geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyBatty

her önümüze gelen fiora alcak ultisi sebebiyle berbat bi hafta geçiricez fiora ölmek üzereyken arkasına flash atıp daldım ulti atıp öldürdü beni oyunu bırakasım geldi

Alıntıları Göster
    ya offf fiora bilmeyen adamlar gelcek mainimi rezil edecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: Shyris

ya offf fiora bilmeyen adamlar gelcek mainimi rezil edecekler

Alıntıları Göster
    fiorayı deneyelim bakalım ne olcak :) kendimi zor tuttum alıp pişman olcam dusuncesi ile hadi bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D. Dragon

fiorayı deneyelim bakalım ne olcak :) kendimi zor tuttum alıp pişman olcam dusuncesi ile hadi bakalım

Alıntıları Göster
    Maokai ve ezreal uzun süredir yoklardı güzel oLmus ellerine sağLık düzenleyen kişilerin ;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.