Şimdi Ara

1300-1400 TL Sistem Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar! Kısmet olursa yaza doğru bir sistem toplamayı düşünüyorum. Sadece kasa için 1300-1400 TL lik bir bütçem var. İşlemci olarak G2358 tercih etmiyorum. Ayrıca overclock da yapmayacağım. Benim aklımda şöyle bir sistem var. Bu sistem cs:go, fifa 2015, NBA 2K15, Far Cry 4 ve GTA 5 i kaldırabilir mi? Kaldırırsa hangi ayarlarda oynayabilirim? Cevaplarınız için teşekkürler...
     1300-1400 TL Sistem Tavsiyesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Batup B kullanıcısına yanıt
    Kardeş bir kere böyle apu toplayacaksan ramler 2133 veya 2400 mhz olmalı çünkü ekran kartı ramden yiyor. Ayrıca böyle sistemle pek oyun performansı alamazsın ayrıca bir soğutucu lazım fazla ısınır. Öneri olarak ise Amd olarak x4 860k al r9 270 ekran kartı al 1-2 yıl git ya da İntel olarak i3 4160 işlemci al r9 270 ekran kartı al rami burda 4 gb yaparsın sonra yükseltirsin. İkisinede anakartları felan ayarlarsın. Ancak şuan sistem toplamak için pek zaman değil bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorgulayıcıyım

Kardeş bir kere böyle apu toplayacaksan ramler 2133 veya 2400 mhz olmalı çünkü ekran kartı ramden yiyor. Ayrıca böyle sistemle pek oyun performansı alamazsın ayrıca bir soğutucu lazım fazla ısınır. Öneri olarak ise Amd olarak x4 860k al r9 270 ekran kartı al 1-2 yıl git ya da İntel olarak i3 4160 işlemci al r9 270 ekran kartı al rami burda 4 gb yaparsın sonra yükseltirsin. İkisinede anakartları felan ayarlarsın. Ancak şuan sistem toplamak için pek zaman değil bence.

Ben zaten yazın toplamayı düşünüyorum. Sistemleri daha detaylı yazarsanız sevinirim. Yardımınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batup B kullanıcısına yanıt
    Kardeş yazın sistem toplıyacaksan şimdiden açma derim konuyu kim bilir neler değişir. Bellki intelin 5. nesli tutar inteller ucuzlar ekran kartları çıkacak bütçeye uygun çıkarsa takarsın Şuan sadece bilgi edin ne nasıl olur diye
    Edit: Ben öyle yapıyorum
  •  1300-1400 TL Sistem Tavsiyesi
  • İlk defa adam akıllı tavsiye vermişsin.
    Ssd kaldır ekran kartını yükselt.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.