Şimdi Ara

[Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
21
Favori
37.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağlantı noktası nereden İstanbul anadolu yakası için ping yüksek gelir mi?

Edit: Sanırım Gebze/Kocaeli

[Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternetbgp.he.net
    AS206163 TBTNET TELEKOM LTD. STI. - bgp.he.net
    https://bgp.he.net/AS206163

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mistafa87 -- 19 Kasım 2023; 2:36:20 >
  • RedMinner kullanıcısına yanıt
    şu an internetim yok sizde durumlar nasıl hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DESTEK TALEBİ AÇILMIYOR. ARIYORUM ÇALMADAN KAPANIYOR. İNTERNETİM YOK. BİRAZ ACEMİ HİZMET VERİYORSUNUZ GİBİME GELMEYE BAŞLADI..

• sametyiigit kullanıcısına yanıt
    Ben de sorun yok
    Kesinti yaşamadım bölgesel olabilir mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • RedMinner kullanıcısına yanıt
    olabilir hocam bilemiyorum bu yüzden gigaspeed e yüklenmeyim dedim konuyu sildim..

• Form doldurduk dünden beri kimse aramıyor başvuru için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sametyiigit kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yaşadığınız durum için çok üzgünüz. Bölgenizde yaşanan anlık kopmadan ötürü internet erişiminiz kısa bir süreliğine kesilmiştir. İnternetinizde bir problem var mı ?

Saygılarımızla
  • djcetin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kaydınız alınmıştır. Ekiplerimiz sizi arayacaktır. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
  • internet hızı testine göre ve

[Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet
    [Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternetint hızı test ile internet hızını test et
    Gigaspeed hız testi - İnt hızı test
    https://inthizitest.com/gigaspeed-hiz-testi

fiyatına göre gayet iyi görünüyor denemek lazım

• Degerli Müşterilerimiz Daha önce de sizlere duyurusunu yaptığımız gibi yine bu gece ekteki görselde belirtilen paketlerin upload oranları yülselmektedir. kısa süreli kesinti yaşanması öngörülebilmektedir anlayışınız için teşekkür ederiz.

[Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet
  • Bilgilendirmeler için teşekkür ederiz

bizi etkilemiyor 100Fiberler daha önce yükselmişti.

35 kullananlar için sevindirici haber [Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet 

• Merhabalar.

Şu 3 ay depozitolu ödemeyi anlatır mısınız tam anlayamadım. Şimdi geçiş için basvuruyoruz, internetimiz aktif hale gelince mesela 35 mbitlik pakette peşin 450 TL yatiriyoruz, 3 ay fatura ödemeden kullanıyoruz, 4. aydan itibaren güncel tutar fatura geliyor öyle mi sistem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 20 Kasım 2023; 17:44:57 >
  • @HesaplıBilgi @robotica

Hocam konuda düzeltme yapayım yanlış anlaşılmasın

3 ay depozito + ilk ay fatura 150 (ön ödemeli olduğu için) = 600 (ilk ay)

Sonra ki aylarda aylık fatura çıkıyor

düzenli ödeme yapıldığı sürece depozito içeride kalıyor ve depozitolu indirimli fiyattan kullanmaya devam ediyorsun.

Abonelik iptalinde Ödemediğin fatura varsa depozitodan düşüp iade ediliyor. 3 ay üst üste fatura ödemezsen abonelik iptal ediliyor faturalar depozitodan karşılanıyor.

Esprisi fatura ödemediğinde internet kesilmesin (hat açma - kapama bedeli), normal tarife fiyatından daha düşüğe kullanma.

• HesaplıBilgi kullanıcısına yanıt

@HesaplıBilgi

Ne yaptın geçtin mi Geçtiysen test sonucu paylaşabilirmisin merak ediyoruz [Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet 

• gigaspeed kullanıcısına yanıt

Hiç bir şekilde geri dönül yok kayıt için arayan soran yok şimdiden memnuniyetsizlik başladı

• djcetin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ekiplerimiz konuyla ilgili hızlı dönüşler gerçekleştiriyor. Kayıtlarımıza ulaşamadığımızda tekrardan arıyoruz. Konuyla ilgili aksiyon alabilmemiz için telefon numaranızı özel mesaj olarak bize iletebilirsiniz. 0850 860 00 06 numaralı iletişim merkezimize kayıt bırakabilir veya internet sitemizdeki formları doldurabilirsiniz.

Saygılarımızla
  • gigaspeed kullanıcısına yanıt
    Form doldurdum kayıtta bıraktım arayarak geri dönüş olmadı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • çok ilginç ben ne zaman kayıt bıraksam en geç yarım saatte dönüş oluyor

hatta bazen 5 dakkikada bile döndükleri oluyor [Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet 

• mistafa87 M kullanıcısına yanıt

İstanbul , Gebze tarafında 4 ms alıyorum başka firmadan genel olarak bütün firmaların bir çoğu istanbul üzerinden veya gebze üzerinden trafiği dağıtıyor ping yüksek geleceğini pek sanmıyorum. Tabi deneyip görmeniz lazım

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.