Şimdi Ara

[Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
21
Favori
37.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet sana katılıyorum

Türktelekom kaynaklı sorunlar olabiliyor bazen ama arkadaşın bağlantı sonrası hemen sorun yaşaması kötü olmuş

• CorinaRocchi C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kaydınız ilk bildirildiği tarihten itibaren alınmıştır. Konuyla ilgili asgari olarak 48 saatlik çözüm süreci bulunmaktadır. Ekipler, bölgenin yoğunluklarına göre sıra oluşturmakta ve buna göre çözüm için adresinize ulaşmaktadır. Tarafımıza bildiğiniz sorunu çözümlendirmek için ilk dakikadan itibaren çözüm çalışmaları başladığını bildirmekle beraber yaşadığınız durum için üzgünüz. Sabrınız için teşekkür ederiz. Gigaspeed olarak konunun çözüme kavuşması için elimizden geleni yapmaktayız. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Konu ile ilgili güncellemeleri tarafınıza bildireceğiz. Diğer işlemleriniz için iletişim merkezimize kayıt bırakabilir veya internet sitemizdeki formları doldurabilirsiniz. Sizi en kısa süre içerisinde arayacağız.

Saygılarımızla
  • gigaspeed kullanıcısına yanıt
    24 Kasım 2023

Bugün saat 11:22 de 0212 227 43 21 No lu numaradan arandım ve saat 16:00 için türk Telekom teknik ekip geleceği söylendi 

Saat 16:18 de Türk Telekom ekibinden yine aynı şahıs eve geldi 2 dakika durmadı kablo değiştirdi İnternet düzeldi dedi ve çekti gitti

Çocuğa dedim ki

Bak kardeş
    Geçen seferki gibi 1 saatte İnternet gitmesin?

Yok abi gitmez dedi.

Ve tahmin edin yine ne oldu?

Yine 1 saat geçmeden
    Saat 17:18 de İnternet yine aynı sebepten dolayı gitti ve İNTERNETİM YOK. 

ARIZA KAYDI BIRAKMAKTAN BIKTIM.
    BİR DÜNYA LAF SÖYLEMEKTEN, MÜCADELE ETMEKTEN BIKTIM.
    ORADAN ORAYI ARAYIP ŞİKAYET KAYDI OLUŞTURMAKTAN BIKTIM.

SİZİNLE İŞ YAPTIĞIM GÜNE DE İŞTİRAKINIZ TÜRK TELEKOMA DA LANET OLSUN 
    [Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet [Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet [Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• HesaplıBilgi kullanıcısına yanıt

Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum kablo yada hat denmek istenmiş olabilir

hat anladığım kadarıy haberleşmenin uçtan uca tamamına denen terim heralde

Hocam 3-4 yıldır fiber kullanıyorum 1 defasında ont ortalıkta durmasın diye duvara monte ederken kabloyu kırdım onun haricinde hiç bir sorun yaşamadım

evime hiç telekom ekibini çağırmadım. Attığın görselde senin cihazlar masada duruyor gibi

bina içi fiber kablolar hassas olabiliyor ekiplerden sonra ont cihazının soketi ile oynamışsan kabloyu kırmış da olabilirsin.

durduğu yerde problem çıkartmaz genelde stabil çalışan cihazlar.

• RedMinner kullanıcısına yanıt
    Hocam,
    Teknik servisteki gelen şahıs geçen sefer gelen aynı şahıs.

Evde 2 dakika bile durmadı diyorum.

tv ünitesi üstünde modemin yanında duran küçük kutuya (fiber dönüştürücü) giden kablonun ucunu değiştirdi) defoldu gitti
    Çocuğa özellikle sordum bak geçen seferki gibi 1 saat sonra İnternet gitmesin aynı şeyler yaşanmasın?
    Hayır dedi çekti gitti.

Ben hiçbir şekilde modeme veya fiber dönüştürücü küçük kutuya dokunmadım.

Artık bakır kablo adsl vdsl sistemi bittiğinden dolayı cam uçlu fiber sisteme geçildiğini bildiğimden, bu uçların hassas olduğunu ve tak-çıkar işlemlerinin özenle yapılmasının gayet farkındayım.

Kablonun ucunu kırma ihtimalim dahi yok.

Eğer konu yukarıdaki konuştuğunuz gibi altyapı kaynaklı kronik bir sinyal/hat sorunuysa bunu o öküz türk telekom ekiplerinin ellerindeki ölçüm ve kontrol cihazlarıyla teftiş edip söylemeleri gerekir. Lakin herifler sıfır sorumluluk olduğu için, giderken ceplerine 100 200 sıkıştırmazsan gelip seni whatsapptan engeller, telefonlarına çıkmaz, birde -29 değer demişsin al bak 22 değer diye cins cins laf sokar kayıplara karışır.

İşin daha vahim kısmı giriş katta oturuyorum,
    Türk Telekom un koyduğu kutu apartmana giren herkesin erişebileceği mesafede, ve kutu haftalardır açık vaziyette,
    Dileyen dilediği kabloyu keser, kopartır, yanlış bağlar.. Suistimale o kadar açık ki..

Gigaspeed ten önce bende 3 sene 100mbps fiber kablonet kullandım ve 3 sene içinde taş çatlasa 3-4 defa bağlantı hızında düşüklük sebepli sorun yaşadım kopma mopma sıkıntım yoktu.

Bu sefer gpon 200 Mbps ye Gigaspeed firması ile geçeyim dedim sağolsunlar haram zıkkım oldu.
    Gönül isterdi ki Türknet in 1000mbps gigafiber 'ine uygun fiyattan geçeyim ama adamlar İstanbul merkezi dışında o sistemi başlatmış,

Sonuç olarak Allah razı olsun Gigaspeed,
    Türk Telekom seni taşeron olarak görüyor ve ciddiye almıyor
    Merkezin Kocaeli - İzmit tarafı ama İstanbul gibi büyük bir şehire teknik destek ekibi yollamazsan, kendi kurumuna ait işinin ehli teknik ekiple çalışmazsan anca benim gibi müşteri/müşteriler kaybedersin.

Sağolasın İnternetini 1 saat bile kullanamadık haram oldu.
    Sınavımdan oldum
    Telefon İnternet data paketlerim bitti ayrıca mağdur oldum.
    Müşteri hizmetlerinin tek yapabildiği şey arıza kaydı için teknik desteği bilgilendirmek
    Teknik ekibin ise türk telekoma anca kayıt bırakıyor.

Eğer yarın 25 Kasım problemim tamamen hallolmazsa üyeliğimi sözleşmemi feshedip iptal ediyorum bu rezilliği ve mağduriyeti yaşatmaya hakkınız yok.

Merhaba,

Konuyla ilgili kaydınız alınmıştır. Emin olun sizin bu kadar problem yaşamanızı bizde istemeyiz. Konunun çözümlenmesi için baskı uyguluyoruz. Gelen saha ekipleri ile ilgili de yasal yaptırımları uygulayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu süreç sebebiyle Gigaspeed olarak çok üzgünüz. En kısa süre içerisinde çözümleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla
    Eski bağladığı ucu çıkardı,
    Plastiği başka bir renkte uç taktı

Ucu ont ye takınca İnternet geldiğini gördü, modemdeki kırmızı İnternet ışığı da yeşile dönünce çekti gitti

Eleman evden çıkmadan sordum, bak bekle bu İnternet daha önce gitti yine gider dedim

Yok gitmez dedi herif çekti gitti

50 dakika geçmeden İnternetim yine gitti

• Ankarada pop noktanız var mı? yıllık peşin ödeme yapılabiliyor mu? ipv6 durumu nedir? VDSL v2 telekom altyapım var t11+dslam

Ankaradan bu hizmeti alan var mı? varsa yorum almak isterim

• djcetin kullanıcısına yanıt
    Formu nereden doldurdunuz

• volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Sitesinden ve hala arayan yok mükemmel hizmet

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • djcetin kullanıcısına yanıt
    Ben bulamadım sitede sadece arayın diye numara var 🤔

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.