Şimdi Ara

[Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
21
Favori
37.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam Sorun var mı ne oldu sorun çözüldü mü merak ettim

• Arkadaşlar merhaba,

Durum şu şekilde

5gün önce İnternette bir kopma olmuştu ardından 20 dk sonra gelmişti.

O süreden bu gece 1küsüre kadar kesinti kopma yaşamadım iyi güzel gidiyordu

6 gün içinde ikinci kopma oldu
    Ont de 3 ışık yeşil yanıyor ama modemde İnternet ışığı kırmızı yanıp sönüyor

yarım saatten fazla bir süredir internetim kopuk ve gelmedi

Modeme Res attım birşey değişmedi, İnternetim yok.

Şu anki deneyimim 6 gün içinde 2 kez kopma..

Derken saat 1.55 İnternet geldi.

Zaman zaman özellikle geceleri belli saatlerde bu kısmi kopmalar yaşanacak ve 20 dk 30dk sorunlar olabilir.

Net bir yorum yapabilmek için periyodik kullanım yapmam gerekecek.

Hız konusundan memnunum ama
    Ookla değil de cloudfare 'den güzel sonuçlar alıyor.

Umarım firma kendini daha da geliştirir ve büyük şehirlere kendi teknik ekibini kurar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• CorinaRocchi C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yaşadığınız problemler için gerçekten çok üzgünüz. Amacımız Gigaspeed abonelerinin kaliteli ve uygun fiyatlı interneti elde edebilmesi. Bu hedefler doğrultusunda kendimizi sürekli geliştireceğimizden emin olabilirsiniz. Hat değerlerinin kontrolü için kayıt oluşturuyoruz. Umarız bir daha problem yaşamazsınız. Bunun için elimizden geleni yapacağız.

Saygılarımızla
  • gigaspeed kullanıcısına yanıt
    İlgili davranışınız ve iş takibiniz sebebi ile sizi tebrik ediyorum @gigaspeed

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 12 sene ttnet /tt sonrası glgaspeed 100mbps vdsl e geçtim . 1 hafta oldu . Bir kere sorun yaşadım ama 2-3 saate halloldu . Fiyat olarak aylık 170 ye yakın sanırım . 3 aylık peşin verdim . Memnunum bir farkı yok türk telekomdan , fiyatı dışında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tworule kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam yanlış mı anladım ben peşin ödeme yok diye biliyorum depozito olması lazım o gigaspeed de 1 peşin fatura 3 ay da depozito var diye biliyorum ama @gigaspeed bizi aydınlatabilirmisiniz

• RedMinner kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Gigaspeed'te peşin ödeme opsiyonu bulunmuyor. 3 ay depozitonuzu içerde bekleterek, uygun fiyatlı internet imkânına sahip olabilirsiniz. Ödediğiniz depozitolar peşin ödeme yerine geçmez. Abonelikten ayrılmanız durumunda, mevcutta borcunuz yoksa, depozito ücreti geri iade edilecektir. Detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla
  • Çarşamba ödeme yaptım perşembe evraklarımı gönderdim cuma geçişim yapıldı genel olarak bir sorun yaşamadım Turknette olduğu gibi günde 1-2 kere hat kopuyor 1-2 dk içinde geri bağlanıyor.

• extreme kullanıcısına yanıt

Hocam test sonuçlarını paylaşabilirmiyiz

lokasyon bilgisi de paylaşabilirsen değerlendirme yaparken güzel olur

• Merhaba, Yazın şehir dışında oluyorum ve 5 ay kullanamıyorum. Hat dondurma ücreti nedir ve kaç ay dondurma yapabiliyoruz? ve nakil ücretini öğrenebilir miyim?

• TTNet taahhüt bitmesine 10 gün var Kocaeli de oturuyorum şuan 16 mbs yeterli geliyor internet adsl kullanıyorum 35lik paket vdsl geçersem modem değişir mi modem tplink td 864w
    bide kullananlar memnun mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sivaslı5841 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Özel mesaj üzerinden gönderdiğiniz mesaja dönüş sağladık. Buradan da bildirimizi yapalım. Altyapı kontrolleri ve doğru yönlendirme için internet sitemizdeki formları doldurabilir veya 0850 860 00 06 numaralı iletişim merkezimize kayıt bırakabilirsiniz. Geçiş işlemleri, modem ve altyapı kontrolleri için iletişim merkezimiz sizi en kısa sürede arayıp, bilgilendirme sağlayacaktır.

Saygılarımızla
  • Mertcan03 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Hat dondurma ücreti aylık 100TL'dir. Herhangi bir dondurma sınırı bulunmamaktadır. Ancak bölgenizin port doluluk oranları fazla ise, dondurma işlemi sağlanamamaktadır. Nakil ücreti ise 450TL'dir.

Saygılarımızla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigaspeed -- 6 Aralık 2023; 14:34:14 >
  • extreme kullanıcısına yanıt

Hattın vdsl mi bende hiç kopma yok fiber kullanıyorum

hız ve ping testlerini paylaşabilirmisin

Lokasyon da paylaşabilirsen değerlendirme için güzel olur

• Altyapı sorgulama ekranı yok galiba yardımcı olur musunuz

• HesaplıBilgi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• tbtnet.net
    Alt Yapı Sorgulama TBTNET
    https://tbtnet.net/alt-yapi-sorgula

tbtnet ten sorgula ama @gigaspeed den başvuru yap :)

gigaspeed daha avantajlı

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.