Şimdi Ara

15 yaşında para kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet, varmıdır bi yöntemi ? Sabah 8'den akşam 5'e kadar okuldayım. Ödevler falan dersek 2 saat boş vaktim kalıyor bu vakitte evde ne yaparak para kazanabilirim ?

Edit : Çeviri felan ama nasıl yapacagımı bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKarakeci -- 5 Ocak 2013; 17:22:39 >

• Biraz zor.. Esnaf berberine falan gir dicemde 2 saat için almazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazçikolata

Biraz zor.. Esnaf berberine falan gir dicemde 2 saat için almazlar.

daha çok mesela evde bişeyler yapsam para karşılığında, atıyorum şu yazıyı şuna geçir şunu tercüme et gibi işler verebilecek kim olabilir ki ?
  • android işletim sistemli telefonun varsa winat9 u yükle reklamları izle günde 90 kuruş gelsin
  • Torrentten falan anlıyorsan film oyun falan sat okulda. Kantin uzaktaysa para al öyle git damlaya damlaya göl olur ne de olsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

android işletim sistemli telefonun varsa winat9 u yükle reklamları izle günde 90 kuruş gelsin

nokia e6 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: xErr0Rx

Torrentten falan anlıyorsan film oyun falan sat okulda. Kantin uzaktaysa para al öyle git damlaya damlaya göl olur ne de olsa

Aynen benim ilkokuldaki yöntem

Mesela simit ayran 1tl gidiş geliş 25 kuruş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böbreğinin 1 tanesini pmde belirttiğim adrese gönder 300tl vereyim kargoda benden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKarakeci

quote:

Orijinalden alıntı: beyazçikolata

Biraz zor.. Esnaf berberine falan gir dicemde 2 saat için almazlar.

daha çok mesela evde bişeyler yapsam para karşılığında, atıyorum şu yazıyı şuna geçir şunu tercüme et gibi işler verebilecek kim olabilir ki ?

Ufak dükkanların yazışmalarını çevirebilirsin mesela. Ben bir ara çevirmiştim, haftada belki 1-2 saatini alır. Çok çevirecek birşeyleri olmuyor zaten. Çoğunlukla bir malla ilgili destek almak için yazıyorlar.
  • quote:

Torrentten falan anlıyorsan film oyun falan sat okulda. Kantin uzaktaysa para al öyle git damlaya damlaya göl olur ne de olsa

torrentten anlarım da cd alıcaklarını sanmıyorum bizimkilerin
  • quote:

quote:

torrentten anlarım da cd alıcaklarını sanmıyorum bizimkilerin

zorla sat
  • Ben zamanında ptc sitelerinden 100 dolar civarı para kazanmıştım bir ayda o zamanlar 13 yaşındaydım ister inan ister inanma ama dediğim 7 sene önce falandı hatta bu foruma da o yüzden üye olmuştumVay be ne çabuk geçmiş zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil Mühendisi

Ben zamanında ptc sitelerinden 100 dolar civarı para kazanmıştım bir ayda o zamanlar 13 yaşındaydım ister inan ister inanma ama dediğim 7 sene önce falandı hatta bu foruma da o yüzden üye olmuştumVay be ne çabuk geçmiş zaman.

hangi siteyi kullanabilirim şu an ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dil Mühendisi

Ben zamanında ptc sitelerinden 100 dolar civarı para kazanmıştım bir ayda o zamanlar 13 yaşındaydım ister inan ister inanma ama dediğim 7 sene önce falandı hatta bu foruma da o yüzden üye olmuştumVay be ne çabuk geçmiş zaman.

hangi siteyi kullanabilirim şu an ?

Ben zamanında **** ile kazanmıştım ama o iş bitti ben yaklaşık 1500 referans toplamıştım.Mesela knight forumlarına girip bedava premium diye başlık açıyordum herkes referansım oluyordu öylece

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.